علوی: انصاری و شریفات کیفیت سابق را ندارند
۵۰۹۴۲۹
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
۳۶۴۸ 
پیشکسوت تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ساسان انصاری و اسماعیل شریفات کیفیت سابق خود را ندارند و کمی از لحاظ گلزنی با مشکل روبرو هستند.
خبرگزاری فارس: سیدمحمد علوی در مورد تساوی فولاد مقابل سپاهان و اینکه این تیم در هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته است، گفت: می‌دانید فولاد خوزستان تیم بسیار جوانی است که برای رسیدن به مرز پختگی نیاز به زمان دارد. بهتر است حرف آخر را همین اول بزنم، بنده با نعیم سعداوی موافق هستم و او را قبول دارم. باید مثل علیرضا منصوریان که به او در استقلال وقت دادند، به سعداوی هم در فولاد فرصت بدهند تا بتواند تیم خوبی را آماده کند. متأسفانه خیلی‌ها در حال کوبیدن این مربی هستند.

وی در مورد اینکه سعداوی نسبت به بی توجهی مدیران باشگاه گلایه کرده بود، خاطرنشان کرد: این مسائل درون‌تیمی است و من از آن خبر ندارم، اما باز هم می‌گویم باید به این مربی وقت بدهند. فولاد بازیکنان جوان و باکیفیتی دارد که می‌تواند در ادامه لیگ عملکرد خوبی داشته باشد.

پیشکسوت فولاد خوزستان در رابطه با ضعف این تیم در گلزنی تصریح کرد: اسماعیل شریفات کیفیت سابقش را ندارد و ساسان انصاری هم مثل نیم فصل اول نیست. از طرف دیگر، این بازیکن در خط جلو تنها است، به نظر من این مشکلات در فصل آینده حل خواهد شد.

علوی در مورد انتقاداتی که از تک‌روی انصاری می‌شود، عنوان کرد: این مسئله طبیعی است، زمانی که خودم هم فوتبال بازی می کردم، این شرایط وجود داشت و مهاجمان این خصوصیت را داشتند، این مسئله باید از سوی مدیران تیم دنبال شود، هر مهاجمی به دنبال جاه‌طلبی است.

وی در مورد شعارهایی که در بازی دیروز از سوی برخی از هواداران علیه سعداوی داده شد، عنوان کرد: این مسئله را محکوم و رد می‌کنم، سعداوی مربی جوانی است که نباید او را بسوزانیم، خیلی از مربیان با گرفتن وقت بیشتر و حمایت بهتر، توانستند در ادامه راه نتایج قابل قبولی بگیرند. نباید به راحتی این مهره‌ها را از دست داد.

پیشکسوت فولاد خوزستان در ادامه یادآور شد: هواداران باید دست به دست هم بدهند تا با حمایت بیشتر، فولاد خوزستان را به موفقیت برسانند. افرادی مثل سعداوی برای این کشور و فوتبال مملکت زحمت کشیدند و نباید عرصه را بر آنها تنگ کرد.

وی در مورد مشکلات مالیاتی که با آنها روبه‌رو شده است، گفت: همین امروز به اداره مالیات رفته‌ام چرا که ممنوع‌الخروج شده‌ام، از زمان فولادگستر و حضور در ماشین‌سازی پول طلب دارم، اما بیشتر از سوی پاس همدان اذیت می‌شویم، بدهی من و مالیاتی که باید پرداخت شود حدود 400 میلیون تومان است، متأسفانه از طریق کمیته انضباطی هم که این مسئله را پیگیری می‌کنیم به نتیجه‌ای نرسیدیم و نمی‌خواهم در این مقطع مقابل کمیته انضباطی قرار بگیرم، اداره مالیات هم می‌گوید یا پول‌هایت را ببخش یا اینکه مالیاتت را پرداخت کن، نمی‌دانم در شرایطی که پولی نگرفتیم چطور باید مالیات آن را پرداخت کنیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج