انهدام دو باند مسلح مواد مخدر در زاهدان
۵۰۹۴۳۹
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
۱۱۸۶۵ 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند مسلح مواد مخدر و کشف یک تن و 815 کیلوگرم مواد افیونی و دستگیری پنج قاچاقچی حرفه‌ای در درگیری مسلحانه در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند مسلح مواد مخدر و کشف یک تن و 815 کیلوگرم مواد افیونی و دستگیری پنج قاچاقچی حرفه‌ای در درگیری مسلحانه در این استان خبر داد.

سردار حسین رحیمی اظهار کرد: به دنبال اقدامات فنی و پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، یک باند بزرگ که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو، قصد جابه جایی مواد مخدر از شهرستان سراوان و انتقال به استان های مرکزی کشور را داشتند در جنوب سیستان و بلوچستان شناسایی شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: یگان‌های عملیاتی شهرستان‌های مهرستان، سراوان و ایرانشهر، شب گذشته سه دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان را در محور های فرعی، شناسایی کردند و پس از ورود سوداگران مرگ به کمین پلیس، با آنها به صورت مسلحانه درگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پس از مدتی درگیری مسلحانه یگان‌های عملیاتی پلیس، ضمن توقیف سه دستگاه خودرو سبک حامل مواد مخدر، سه متهم را که در این درگیری زخمی شده بودند به همراه یک قاچاقچی سابقه دار دستگیر کردند و در بازرسی از خودروها، یک تن و 211 کیلوگرم تریاک، 76 کیلوگرم هروئین، 132 کیلوگرم حشیش و یک قبضه سلاح کلاش و مهمات مربوطه را کشف کردند.

رحیمی با اشاره به اجرای یک عملیات موفق دیگر گفت: ماموران انتظامی شهرستان های خاش و زاهدان پس از شناسایی دوخودرو سبک حامل مواد مخدر در محور های فرعی، در بازرسی آنها 334 کیلوگرم تریاک و 62 کیلوگرم حشیش را کشف و یک قاچاقچی را دستگیر کردند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج