جنتی: مردم پاسخ صدا وسیما را خواهند داد
۵۰۹۴۸۱
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
۷۸۷۵ 
تا کنون به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نکرده‌ایم، هنگامی وارد فضایی انتخاباتی خواهیم شد که آقای روحانی به طور رسمی برای شرکت در این دوره ثبت نام کند.
علی جنتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا درباره فعالیت‌هایش به عنوان رئیس تبلغیات ستاد حسن روحانی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: تا کنون به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نکرده‌ایم، هنگامی وارد فضایی انتخاباتی خواهیم شد که آقای روحانی به طور رسمی برای شرکت در این دوره ثبت نام کند.

او در ادامه با بیان این‌که در چارچوب قانون عمل خواهیم کرد، اظهار داشت: باز هم تاکید می‌کنم ما هیچ‌گونه فعالیت رسمی را در قالب تبلیغات آغاز نکرده‌ایم، در حال حاضر یک‌سری اقدامات مقدماتی مانند تشکیل ساختارها، گزینش نیروهایی که باید در ستاد حضور داشته باشند را انجام داده‌ایم.

جنتی خاطرنشان کرد: فضای مجازی بخش مهمی است که باید آن را ساماندهی کنیم تا بتوانیم در این مبارزات انتخاباتی موفق شویم.

او یاد آور شد: شاهد هستیم که عده‌ای با برخی القائات و ایجاد شبهات سعی دارند فعالیت‌های مثبت دولت را وارونه جلوه دهند که قطعا ما به آن‌ها پاسخ خواهیم داد.

رئیس ستاد تبلیغات روحانی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در ادامه افزود: رقبا، مخالفان و بدخواهان قصد دارند که اقدامات دولت را به دروغ زیر سوال ببرند که این کار صحیح نیست و رقابت باید سالم باشد.

او ادامه داد: از زمانی که تبلیغات به طور رسمی آغاز شود از تمامی توان خود برای پیروزی روحانی استفاده خواهیم کرد و پاسخ منتقدان و مخالفان را خواهیم داد.

وزیر ارشاد سابق تاکید کرد: صدا و سیما متاسفانه عملکرد نامناسبی دارد که از این دست اشتباه‌ها در گذشته هم داشته است در سال ۷۶ نیز ما شاهد چنین وضعیتی بودیم علی‌رغم تمامی تخریب‌هایی که علیه آقای خاتمی انجام دادند ایشان بالاترین رأی را آوردند.

رئیس ستاد تبلیغات در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: هرگاه مردم احساس کرده‌اند صدا و سیما قصد تخریب و زمین زدن کاندیدایی را دارد کاملا عکس آن عمل کرده‌اند ، لذا از بابت تخریب‌های این رسانه نگرانی نداریم.
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1396/01/19
اقای جنتی اگر هدف روحانی تبلیغات نیست چرا دم انتخابات سغر استانی دارد چرا همه افتتاحات را گداشته دم انتخابات ؟
United Arab Emirates
13:05 - 1396/01/19
دقیقا همینطوره. تلویزیون هروقت علیه کسی حرف زده اون شخص محبوب شده
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1396/01/19
این مقام و قدرت چقدر شیرین است که برای آن دست به هر کاری میزنند؟
واقعا مقامی که فقط در حال فحش خوردن است چرا برایش آنهمه. ....
خدایا برسان کار بلدی که درست کند.
وقتی ملتی رجل واقعی نداشته باشد میدان برای حرافان بی سواد باز میشود و این میشود
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1396/01/19
دقیقا آقای جنتی درست فرمودید، تجربه سالهای اخیر به همه مردم فهیم و مظلوم ایران نشان داده که آنها رأی و راه خود و جواب و هدف را به کسانی که باعث خسارت های جبران ناپذیر ی با لجبازی و کج فهمی برای کشور شدند و مردم با فقر و بیکاری و تورم و اعتیاد تاوان تصمیمات اشتباه آنها را بپردازند. دیگر مردم گول دلواپسان و احمدی‌نژادیها و کاسبان تحریم را نخواهند خورد. به امید پیروزی اعتدال گرایی یا اصلاح طلبان.
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1396/01/19
آقای جنتی مردم بارها جواب رسانه میلی را داده اند. هنوز طنین شعار "ننگ ما ننگ ما صداوسیمای ما " در مراسم فوت آیت ا... به گوش میرسد. امّا دریغ و افسوس تنها چیزی که برای تندروها اهمیتی ندارد صدای مردم است.
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1396/01/19
پسر کو ندارد نشان از پدر!!!
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1396/01/19
خدا کنه اعتدال گرایان از بین برن که فقط میخان با تخریب به اهدافشان برسن.
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1396/01/19
جالبه همش میگن مردم مردم اونوقت جون مردم روبه لبشون رسوندن بابا دستخوش!!! یه مقداربه حرفهای رهبرتوجه وعنایت داشته باشیدوهرکی سی خودش نباشید..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج