امیرآبادی: حفظ دومی برای استقلال مهم است
۵۰۹۵۳۶
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
۲۶۶۹ 
پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم باید تلاش کند تا مقام دومی در لیگ برتر را حفظ کند.
خبرگزاری ایسنا: مهدی امیرآبادی درباره وضعیت تیم استقلال، اظهار کرد: خوشبختانه استقلال موفق شد به رده دوم صعود کند و با یک امتیاز بالاتر از تراکتورسازی در رده دوم قرار بگیرد. استقلال می‌توانست گسترش فولاد را شکست دهد اما یک امتیاز هم خوب بود. در این مرحله از لیگ هیچ بازی ساده‌ای وجود ندارد. استقلال باید تلاش کند تا دومی‌اش را حفظ کند چرا که برای سهمیه لیگ قهرمانان سال بعد مقام دومی خیلی مهم است. استقلال یک بازی سخت برابر تراکتورسازی هم دارد. هر چند که معتقدم همه بازی‌ها دشوار است و حتی ماشین سازی تبریز نمایش متفاوتی را مقابل پرسپولیس ارائه خواهد داد.

وی در پاسخ به سوالی درباره بخشش امید نورافکن و بازگشت این بازیکن به تمرینات، گفت‌: انسان جایز الخطا است. من خودم حاضر بودم که برای این بازیکن پیش منصوریان وساطت کنم. البته باید یک جاهایی برخورد شود. با این حال خوشحالم که مهدی رحمتی و خسرو حیدری وساطت کردند که این بازیکن به تمرینات برگردد. امیدوارم که نورافکن تلاشش را بیشتر کند و به استقلال کمک کند.

پیشکسوت استقلال درباره مصاف این تیم برابر لوکوموتیو تاشکند، عنوان کرد: بازی کردن در ازبکستان سختی‌های زیادی دارد. آنها جهت حفظ شانس‌شان برای صعود از گروه می‌آیند تا استقلال را شکست دهند. به نظرم استقلال  برای یک امتیاز نباید بازی کند و فقط باید در این مصاف پیروز شود.  این تیم چنین توانایی دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج