محمد اصفهانی برای ارکستر ملی می‌خواند
۵۰۹۵۷۴
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
۲۵۰۳ 
رهبر ارکستر ملی با اعلام حضور محمد اصفهانی در تازه ترین کنسرت این مجموعه موسیقایی از اجرای قطعات منتخب آلبوم «تنها ماندم»، «هفت سین» و سه اثر از خودش خبر داد.
خبرگزاری مهر: رهبر ارکستر ملی با اعلام حضور محمد اصفهانی در تازه ترین کنسرت این مجموعه موسیقایی از اجرای قطعات منتخب آلبوم «تنها ماندم»، «هفت سین» و سه اثر از خودش خبر داد.
 
محمد اصفهانی برای ارکستر ملی می‌خواند

فریدون شهبازیان رهبر ارکستر ملی در گفتگو با ما با اشاره به جزییات تازه ترین کنسرت ارکستر ملی بیان کرد: تازه ترین کنسرت ارکستر ملی روزهای ۳۱ فروردین و اول اردیبهشت ماه سال جاری با خوانندگی محمد اصفهانی در تالار وحدت تهران برگزار می شود و روزهای ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت نیز همین برنامه در تالار وحدت میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی است.

وی در تشریح جزییات کنسرت پیش روی ارکستر ملی توضیح داد: اجرای سه اثر از من و قطعاتی منتخب از آلبوم های «تنها ماندم» به آهنگسازی زنده یاد همایون خرم و تنظیم آقای کامبیز روشن روان و آلبوم «هفت سین» بخش با کلام کنسرت را تشکیل می دهند. اجرای چند اثر بی کلام از حسین دهلوی و بنده نیز بخش دیگری از کنسرت ارکستر ملی را تشکیل می دهد.

ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان برای اولین بار در جریان برگزاری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر به خوانندگی علیرضا افتخاری دور جدید فعالیت های خود را آغاز کرد و پس از آن در تهران و چند شهرستان کنسرت های متعددی را برگزار کرد.

کنسرت پیش روی ارکستر ملی به خوانندگی محمد اصفهانی اولین اجرای رسمی این مجموعه در سال جدید خواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج