سامسونگ دیگر دوربین دیجیتال تولید نمی‌کند
۵۰۹۵۷۹
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
۳۳۰۹ 
از سال ۲۰۱۵ شایعات مختلفی درباره‌ اینکه سامسونگ می‌خواهد بخش تولید دوربین‌های دیجیتال خودش را تعطیل کند به گوش می‌رسید. البته که سامسونگ تا قبل از این تمام شایعات درباره‌ این موضوع را رد می‌کرد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: از سال ۲۰۱۵ شایعات مختلفی درباره‌ اینکه سامسونگ می‌خواهد بخش تولید دوربین‌های دیجیتال خودش را تعطیل کند به گوش می‌رسید. البته که سامسونگ تا قبل از این تمام شایعات درباره‌ این موضوع را رد می‌کرد. حالا به نظر می‌رسد که همه چیز مشخص شده است. براساس اطلاعاتی که سایت The Investor منتشر کرده، سامسونگ بخش تولید دوربین‌های دیجیتال خودش را تعطیل کرد.

سامسونگ دیگر دوربین دیجیتال تولید نمی‌کند 

در این گزارش حتی بیانیه سامسونگ هم دیده می‌شود. سامسونگ دراین‌باره گفت:« دیگر قصد نداریم دوربین دیجیتال تولید کنیم، اما همچنان به حضور خودمان در دنیای دوربین ادامه می‌دهیم و محصولات مختلفی به جز دوربین دیحیتال خواهیم ساخت.»

کاملا مشخص است که سامسونگ دیگر دوربین دیجیتال تولید نمی‌کند و به احتمال زیاد قصد دارد به سمت تولید دوربین‌های دیگر پیش برود. در گزارش سایت The Investor به این موضوع اشاره شده که سامسونگ در حوزه دوربین‌های دیجیتال نمی‌تواند با سایر شرکت‌های رقابت کند. حتی شرکت‌های مطرح حوزه تولید دوربین مانند کانن و نیکون هم به سختی در این بازار فعالیت می‌کنند. پس اینکه سامسونگ دیگر نخواهد دوربین دیجیتال تولید کند، جای تعجب ندارد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج