کنایه معاون اول روحانی به دولت احمدی نژاد
۵۰۹۶۰۰
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
۶۸۴۱ 
معاون اول رئیس جمهور در واکنش به انتقاد برخی افراد به پیر بودن کابینه دولت حسن روحانی یادآور شد: متاسفانه عده‌ای می‌گویند که کابینه دولت تدبیر و امید پیر و خسته است. خطاب به آن خواهران و برادارنمان می‌گوییم که بیایید عملکرد وزرای پیر دولت تدبیر و امید را با عملکرد وزرای جوان دولت‌های پیشین مقایسه کنید تا ببینیم عملکرد کدام دولت بهتر بوده است.
خبرگزاری ایلنا:  اسحاق جهانگیری در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی با اشاره به انتخابات شورای شهر و روستا و همچنین انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مقطعی که هم‌اکنون در آن حضور داریم، یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین کارهای نظام را پیش‌رو داریم که آن دو انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری است.

مردم با حضور در انتخابات خون جدیدی در رگ‌های نظام به جریان می‌اندازند

او با بیان اینکه یکی از اصلی‌ترین هدایای نظام جمهوری اسلامی ایران صندوق‌های رای است که مردم می‌توانند به وسیله آن انتقادات خود را نسبت به مسائل کشور و جامعه عنوان کنند، اظهار داشت: مردم با حضور در انتخابات خون جدیدی در رگ‌های نظام جمهوری اسلامی به جریان می‌اندازند. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که انتخابات ایران همواره مورد توجه همه مردم جهان قرار می‌گیرد.

داعش و القاعده نتیجه غلط برخی افراد است

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به نقش دهیاران در انتخابات تصریح کرد: دهیاران حلقه اتصال مردم با نظام هستند آنها می‌توانند با دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات به پر شور شدن دو انتخابات پیش‌رو کمک ویژه‌ای بکنند. در منطقه‌ای که ما در آن زندگی می‌کنیم متاسفانه به اشخاصی آلوده شده است که هر چیزی در دنیا اتفاق می افتد می‌آیند و منطقه ما را به آتش می‌کشند. گروهک‌های تروریستی مانند داعش، القاعده و... نتیجه عملکرد غلط این افراد است. ای کاش این افراد یکبار هم که شده می‌آمدند در اتاق‌های فکر خود به این موضوع می‌پرداختند که چرا با توجه به این همه آتش‌افروزی باز هم چنین گروهک‌هایی در جهان وجود دارد.

ایران امن‌ترین نقطه در منطقه است

جهانگیری با اشاره به گرفتن تصمیم عقلانی توسط مردم در انتخابات‌های پیش‌رو خاطرنشان کرد: ما برای حفاظت از کشور و همچنین حمایت از مردم منطقه باید تصمیم عقلانی بگیریم. همچنین باید توجه کرد که جمهوری اسلامی ایران امن‌ترین نقطه در منطقه‌ای است که اکثر کشورهای آن جنگ و خونریزی وجود دارد.

امنیت کشور با مدیریت رهبری مثال‌زدنی است

او افزود: امنیت کشور با مدیریت رهبر انقلاب و هماهنگی دیگر مسئولان در جهان مثال‌زدنی است. جا دارد در همین جا از تلاش‌های بی‌وقفه روستائیان مرزنشین که در برپایی امنیت مرزی ایران می‌کوشند تشکر ویژه‌ای کرد.

افتتاح‌ پروژه‌ها برای تبلیغات انتخاباتی نبوده است/ دولت هیچ طرح نیمه‌کاره‌ای را افتتاح نکرده است

معاون اول رئیس جمهور درخصوص ادعای برخی افراد در مورد انتخاباتی بودن برخی عملکردهای دولت ابراز داشت: متاسفانه گفته می‌شود که بسیاری از اقدامات چند وقت اخیر دولت برای تبلیغات انتخاباتی بوده است اما نمی‌دانم این خانم‌ها و آقایان بر چه مبنا و با استفاده از شاخصه‌هایی چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند. دولت هیچ طرح نیمه‌کاره‌ای را افتتاح نکرده است که در حال رسیدگی به امورات جاری خود است.

همانند کسانی که شب انتخابات سهام عدالت تقسیم می‌کردند، عمل نمی‌کنیم

جهانگیری در همین رابطه به منتقدان دولت بیان کرد: ما همانند برخی افراد که در شب انتخابات بدون برنامه‌ریزی سهام عدالت تقسیم می‌کردند عمل نمی‌کنیم. اگر در جایی طرحی وجود دارد که نیمه‌کاره افتتاح شده است به ما اطلاع دهند تا ما با آنها برخورد کنیم. در مورد سهام عدالت شفاف‌سازی‌هایی انجام دادیم تا مردم بتوانند به صورت واقعی سهامداران کارخانه‌ها و بورس باشند.

خاتمی گفت تصمیم‌گیری شهر و روستا باید توسط خود مردم صورت بگیرد

او با اشاره به شکل‌گیری شورای شهر و روستا در دولت اصلاحات گفت: یکی از فعالیت‌هایی که در دولت آقای خاتمی شکل گرفت به وجود آمدن شورای شهر و روستا بود. علی‌رغم همه مخالفت‌هایی که با این تصمیم دولت اصلاحات می‌شد اما آقای خاتمی گفتند تصمیم‌گیری شهر و روستا باید توسط خود مردم صورت بگیرد.

عملکرد وزرای پیر دولت کنونی را با عملکرد وزرای جوان دولت‌های پیشین مقایسه کنید

معاون اول رئیس جمهور در واکنش به انتقاد برخی افراد به پیر بودن کابینه دولت حسن روحانی یادآور شد: متاسفانه عده‌ای می‌گویند که کابینه دولت تدبیر و امید پیر و خسته است. خطاب به آن خواهران و برادارنمان می‌گوییم که بیایید عملکرد وزرای پیر دولت تدبیر و امید را با عملکرد وزرای جوان دولت‌های پیشین مقایسه کنید تا ببینیم عملکرد کدام دولت بهتر بوده است. ما در دولت تدبیر و امید توانستیم نرخ تورم را یک رقمی کنیم. در خصوص گندم به خودکفایی برسیم و با افتتاح یازده فاز در پارس جنوبی از کشور قطر در تولیدات پیشی بگیریم.

هیچ بیماری به دلیل عدم پرداخت هزینه بیمارستان از درمان بازنمی‌ماند

جهانگیری در مورد طرح تحول سلامت که یکی از دستاوردهای دولت یازدهم است، عنوان کرد: در سال‌های اولیه دولت هنگامی که به عیادت بیماران در بیمارستان رفته بودم همه از هزینه‌های بالای درمان صحبت می‌کردند اما اکنون هیچ بیماری به دلیل عدم پرداخت هزینه بیمارستان از درمان بازنمی‌ماند.
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1396/01/19
بابا ای ول اقای باشرف پیرمرد
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1396/01/19
شما هم نزدیک به روز های انتخابات هم اکنون سهام عدالت را اعلام کردید هدف همه شما هاگرفتن رای مردم است شک دارید
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1396/01/19
چهار ساله دولت آقای روحانی به جای کار کردن فقط حرف زدن تو حرفهاشون همش بدی دولت قبل را می گویند. بابا احمدی نژاد گند زد شما چکار کردید.از اون بیشتر گند زدید. به نظرم اگه روحانی دوره بعد رأی بیاورد. ونتواند به وعده هایش مثل این دوره عمل کند. تقصیر هارو می اندازه گردن ..کوروش و زمان هخامنشیان....خدایی خیلی زشته برای یک وزیر یا یک رییس جمهور هی بگوید .وسخنرانی کند که دولت قبل این بود و ما این هستیم. در جنگ دفاع مقدس خیلی از شهرهای ما مثل خرمشهر و شهرهای دیگر تقریبأ به ویرانه تبدیل شد.ولی بعد از جنگ تمام این شهرها بازسازی وساخته شد. هیچ. یک از مسوولین نیامدن وبگویند ما این کارو کردیم هرکس یک گوشه کار را گرفت.وشهرها رو آباد کردن...چقدر بد شدیم با این اخلاق سیاسی که نمی شود دولت داری کرد. جالب اینه که کشورهای دیگر را هم مسخره میکنیم. و می گویم اخلاق سیاسی. ندارند وسیاستمدار نیستند.چون در یک مناظره پته هم دیگه رو می ریزن رو آب....خودمان چی در مناظره ها چقدر پته هم دیگه رو ریختیم رو آب.......خدا به دادمان برسد داریم با این کشوری که فرهنگش سرآمد جهان است. به کجا میرویم برای چهار سال به قدرت رسیدن ...... کاری کنید که جاودانه تاریخ شوید.وبه خوبی از شما یاد کنند.
پاسخ ها
علی اشرف
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
فرهنگ ما سرامد جهان است ؟ شما هم دچار توهم شدی
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1396/01/19
اقای جهانگیری واقع وزرا پولدار هستن وبه فکر مردم نیستن متاسفانه باندهای در ادارات تشکیل شده که با مردم ماننی یک حیوان برخورد میکنن وقتی اعترص بکنی به حراست زنگ میزنن وزرا چرا رسدگی نمیکنن وزیری که کارش خدمت به مردم چرا باید برای خودش کار اقتاوی انهم در سطع بالا انج
ام بدهد وزرا باید تمام فکر دکرشون خدمت به مردم باشد درمورد سهام عدالت حق مردم شما حق ندارید تصمیم بگیرید که چقدر به مردم تعلق بگیرد اگر دولت نهم ودهم بر سر کار نمی امد نه یارانه ای نه سهام عدالت به مردم داده نمیشد والان در دولت شما دارن یارانه مردم را قطع میکنن هر ایرانی چه پولدار باشد چه فقیر یارانه حقش نباید یارانه را قطع میکردید بلکه میتوانس به فقرا بیشتر بدید ایا ازوقتی که یارنه پولدارها را قطع کردسد چیزی به یارانه فقرا اضافه کردید نه نکردید
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1396/01/19
خدا وکیلی تا حالا می گفتند دولت راستگویان. اما از این ببعد .....ویک سئوال ایا چیزهائی که گفتی را خودت قبول داری؟!
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1396/01/19
آقای جهانگیردیرازخواب پاشدید.وقت وعمرجوانهاراتلف کردید.تاکی دروغ....
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1396/01/19
كسي كه فكر ميكند با دادن سهام عدالت ميتواند مردم را فريب دهد و اراء انان را بخرد چنين كس يا كساني مردم را احمق فرض ميكنند . . 24 مليون نفري كه در سال 88 به احمدي نژاد راي دادند احمق نبودند كه بخواهند با سهام عدالت به او راي بدهند . بلكه به او راي دادند چون مردم را دوست داشت و مردم را برده خود نميدانست و حقيقتا از جنس مردم بود . به او راي دادند چون خدمتگزار مردم بود و خدمات او براي مردم قابل حس بود و برعكس امار هاي شما روي كاغذ نبود بلكه روي زمين قابل مشاهده بود . به او راي دادند زيرا او يك مرد بود به موقع مطالبات گندمكاران را پرداخت ميكرد
Oman
19:13 - 1396/01/19
عملکرد دولت پیر
به جای جلوگیری و محاکمه اختلاسگران آنها را از ذخایر نظام خواندید
صنعت خودرو که قرار بود پیشرفت کنه و محصولات باکیفیت تولید کنه پسرفت داشته
فرار مالیاتیهای کلان
فساد اداری و مدیریتی که جامعه را به گند کشیده و هیچگونه برخوردی هم بامتخلفان نمیشه
برخورد نامناسب بعضی از وزیران و مدیران رده بالا با مردم
و......
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1396/01/19
کاری که واقعا برای مردم انجام دادید به مردم بگوید فقط یکیش شما فقط شعار تو خالی اگر احمدی نژاد حرفی می زند پای حرفشان بودند اگر قولی به مردم می دادند اجرایش می کردند شما خودتان دیدید که خیلی از مردم در دولت احمدی نژاد صاحب خانه شدند مردم ایران عزیز باهوش تر از این حرفها هستند شما خودتان هم قبول دارید نمی دانم شما مردم بزرگوار ایران عزیز را چه فرض کردید خداوکیلی شما بیاید بین مردم ببینید مردم چه می گویند بس کنید چه قدر شعار بس کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج