تلویزیون یوتیوب با بهترین شبکه ها ماهیانه 35 دلار
۵۰۹۶۶۲
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
۳۱۵۰ 
کاربران 6 شهر در آمریکا با پرداخت ماهیانه 35 دلار می‌توانند از تلویزیون یوتیوب بهره‌مند شوند.
خبرآنلاین: کاربران 6 شهر در آمریکا با پرداخت ماهیانه 35 دلار می‌توانند از تلویزیون یوتیوب بهره‌مند شوند. محصول موسوم به Youtube TV در اصل در فوریه رونمایی شد اما از امروز می‌توان به آن دسترسی داشت.
 
تلویزیون یوتیوب مجهز به بهترین شبکه‌های آمریکایی ماهیانه ۳۵ دلار 

کاربران سکنه شیکاگو، لس آنجلس، نیویورک، فیلادلفیا و سان‌فرانسیسکو با پرداخت ماهیانه 35 دلار می‌توانند به 40 شبکه از جمله ای بی سی، سی بی اس، فاکس، دیزنی و ان بی سی در کنار برخی شبکه‌های محبوب خود دسترسی داشته باشند.

یوتیوب به هر یک از مشترکین 6 اکانت جداگانه می‌دهد که هرکدام به‌صورت نامحدود ذخیره‌سازی Cloud DVR دارند و کاربر قادر به ذخیره هر آنچه می‌بیند است و هیچ محدودیتی هم در این زمینه ندارد.

سرویس جدید هم از طریق موبایل (اندروید و آی او اس) و هم کامپیوتر قابل‌استفاده است و ماه اول رایگان بوده و گوگل برای کاربر موردنظر یک کروم کست رایگان می‌فرستد که قیمت آن در بازار 35 دلار است که درواقع کاربر دو ماه اول را رایگان خواهد داشت و جالب اینکه کاربر در هرزمانی می‌تواند سرویس موردنظر را کنسل کند.

برای داشتن شبکه ماهواره‌ای و کابلی موسوم به Showtime روی تلویزیون یوتیوب کاربر باید 11 دلار اضافی و برای داشتن «فاکس ساکر پلاس» نیز 15 دلار دیگر بپردازد. (البته پرداخت ماهیانه، باعث قطع آگهی‌های بازرگانی یوتیوب نخواهد شد!)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج