دلیل جدایی ایگواین از ناپولی از زبان پدرش
۵۰۹۶۷۰
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
۲۷۲۱ 
پدر ستاره آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید بسیاری از هواداران ناپولی دلیل واقعی جدا شدن پسر او از آبی‌پوشان شهر ناپل را نمی‌دانند.
خبرگزاری تسنیم: گونسالو ایگواین در هفته گذشته دوباره با استقبال سرد و شعارهای هواداران ناپولی علیه او مواجه شد که قابل پیش‌بینی بود. کینه‌ای که هواداران ناپولی از ایگواین به دلیل انتقال جنجالی تابستان سال گذشته‌اش از ناپل به تورین به دل گرفتند، یکشنبه هفته گذشته در اولین بازگشت «پیپیتا» به سن‌پائولو به اوج رسید و 4 روز بعد هم آنها در جام حذفی دوباره او را هو کردند که البته این بار مهاجم آرژانتینی پاسخ‌شان را با 2 گلی که زد داد و مسبب حذف تیم محبوب‌شان از نیمه نهایی کوپا ایتالیا شد. با این حال بعید به نظر می‌رسد که این داستان همچنان ادامه خواهد داشت، ماجرایی که پدر مهاجم یوونتوس،همچون پسرش رئیس باشگاه ناپولی را مسبب آن می‌داند.

خورخه ایگواین در این خصوص به نشریه «پاخینا‌میوناریا» آرژانتین گفت: ناپل مردم پرشوری دارد. این شهر فقط یک تیم دارد که مردمش عمیقاً عاشق آن هستند. هواداران نتوانستند انتقال گونسالو به یوونتوس را هضم کنند و به همین دلیل صدای اعتراض‌شان را به گوش او رساندند. اهالی ناپل اینگونه هستند. آنها یا عاشقت می‌شوند یا از تو متنفر می‌شوند.

پدر مهاجم پیشین رئال مادرید افزود: گونسالو هم بازیکن حرفه‌ای است و صبر و تحملش زیاد. او می‌داند که چطور باید به این اتفاقات واکنش نشان دهد. تنها مشکل این است که مردم نمی‌توانند درک کنند که گونسالو به خاطر رابطه بدی که با (اورلیو) دلورنتیس (مالک باشگاه ناپولی) داشت از آنجا رفت و به یوونتوس پیوست.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج