پیولی: تابع تصمیم‌ سران اینتر هستم
۵۰۹۷۱۷
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳
۹۸۱۵ 
سرمربی اینتر عنوان کرد هر تصمیمی باشگاه اینتر بگیرد را قبول خواهد کرد.
ایسنا: به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، اینتر فردا (یکشنبه) باید در لیگ ایتالیا برابر کروتونه به میدان برود.

شاگردان استفانو پیولی در حالی که تا چند هفته پیش مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بودند، نتایج ضعیفی گرفتند و همین باعث شد تا شانس نرآتزوری‌ برای رسیدن به اروپا کمتر شود.  کسب یک امتیاز از دو بازی اخیر باعث شده است اینتر ۹ امتیاز با ناپولی رده سومی فاصله داشته باشد. به همین خاطر رسیدن به لیگ قهرمانان برای این تیم بسیار دشوار شده است.

استفانو پیولی درباره شرایط تیمش قبل از بازی با کروتونه گفت: قسمت پایانی فصل شروع شده است و تمامی بازیکنان تلاش می‌کنند تا بتوانند در ترکیب ثابت تیم قرار بگیرند. بازیکنان باید بدانند اگر بخواهند در تیمی چون اینتر بازی کنند، باید در یک سطح معین بازی کنند و هر بازیکنی که نتواند سطح خود را در اینتر بالا ببرد، جایی در ترکیب اصلی تیم نخواهد داشت. اینتر هستیم و باید بتوانیم تا جایی که می شود، امتیازهای کامل بازی‌هایمان را بگیریم. رسیدن به لیگ قهرمانان برای ما خیلی سخت است. از نظر ریاضی هنوز شانس داریم که بتوانیم به لیگ قهرمانان برسیم ولی کار دشواری است که اکنون به این هدف برسیم.

پیولی درباره آینده خود نیز گفت: به تصمیم باشگاه احترام می‌گذارم. قرارداد من با اینتر تا پایان فصل بعد است ولی باشگاه این حق را دارد که در پایان این فصل شرایط موجود را بررسی کند و تشخیص بدهد در اینتر بمانم یا خیر. اکنون تمرکز من روی فصل جاری است و هر تصمیمی که سران باشگاه برای فصل آینده بگیرند را قبول می‌کنم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج