تئاتر ایرانی بر صحنه فرانکفورت
۵۰۹۷۶۴
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
۳۵۹۹ 
نمایش "پرواز ستاره‌ای" نوشته و کارگردانی نیما بیگلریان اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ در خانه تئاتر شهر فرانکفورت آلمان اجرا می‌شود.
خبرگزاری ایسنا: نمایش "پرواز ستاره ای" نوشته و کارگردانی نیما بیگلریان اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ در خانه تئاتر شهر فرانکفورت آلمان اجرا می‌شود.

به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، این نمایش که در ادامه تفاهم‌نامه اجرای نمایش‌های کودک و نوجوان به آلمان دعوت شده است، روزهای ۳ تا ۶ اردیبهشت ماه سال جاری در تئاتر «هاوس» فرانکفورت اجرای عمومی خواهد داشت.

بیگلریان که پیش از این "پرواز ستاره‌ای" را در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان سال ۹۴ اجرا کرده در این باره توضیح داد: خانه تئاتر فرانکفورت مرکز تئاتر کودک و نوجوان به شمار می‌رود و به اجرای نمایش ویژه این گروه سنی اختصاص دارد. آقای واین در سال ۹۴ نمایش ما را در جشنواره دیده بودند و برای اجرا دعوت کردند.

وی گفت: سال گذشته نیز تعدادی از نمایش‌های کودک و نوجوان برای اجرا در فستیوال اشتاک اشتوک فرانکفورت به آلمان سفر کردند. امسال قرار است ما اجرای عمومی داشته باشیم. ساعت ۱۱ صبح روزهای ۳ تا ۶ اردیبهشت کارمان را اجرا می کنیم. علاوه بر آن قرار است ۴ اجرای دیگر نیز در مهد کودک‌های این شهر داشته باشیم.

"پرواز ستاره‌ای" که کاری از گروه تئاتر ماد به سرپرستی احمد بیگلریان است، توسط نیما بیگلریان نوشته و کارگردانی شده است. در این نمایش امیر شهابی بازی می‌کند.

موسیقی این نمایش را صابر دارپور بر عهده دارد و صبا بهرامی به عنوان دستیار کارگردان و مدیر اجرا، گروه را همراهی می‌کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج