پیروزی بی‌دردسر شاگردان گواردیولا
۵۰۹۷۹۰
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
۲۲۴۲ 
شاگردان گواردیولا در یک بازی یک طرفه مقابل هال سیتی پیروز شدند تا پس از ۴ بازی بار دیگر در لیگ طعم پیروزی را بچشند.
وبسایت نود: شاگردان گواردیولا در یک بازی یک طرفه مقابل هال سیتی پیروز شدند تا پس از ۴ بازی بار دیگر در لیگ طعم پیروزی را بچشند. 

 تیم های منچسترسیتی و هال سیتی از هفته سی و دوم لیگ برتر در ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.

لحظات حساس بازی

دقیقه ۵: تیم میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا می توانست به گل برسد اما جاکوپوویچ با دو عکس العمل تماشایی پیاپی مانع از گلزنی سیلوا و سانه شد. 

دقیقه ۳۱: حملات تیم میزبان به نتیجه نرسید و این تیم روی سانتر دقیق ناواس که به اشتباه توسط المحمدی وارد دروازه خودی شد به گل رسید.

دقیقه ۴۸: سیتی در همان ابتدای نیمه دوم روی یک کار تیمی درخشان به گل رسید. توپ به استرلینگ در سمت راست زمین رسید و این بازیکن روی حرکت خوب خودش توانست آگوئرو را در داخل محوطه صاحب توپ کند. ستاره آرژانتینی سیتی هم با یک ضربه دقیق دروازه حریف را برای بار دوم باز کرد.

دقیقه ۵۰: سیتی بلافاصله می توانست روی حرکت تماشایی استرلینگ که دفاع هال را بهم ریخت به گل بعدی برسد اما دروازه بان تیم مهمان با یک عکس العمل تماشایی مانع از دومین گل به خودی یارانش شد. 

دقیقه ۶۴: استرلینگ بار دیگر پس از یک حرکت خوب در سمت راست زمین توپ را در پشت محوطه به دلف رساند و این بازیکن با یک ضربه تماشایی دروازه هال را باز کرد تا خیال گواردیولا از پیروزی تیمش راحت شود.

دقیقه ۸۵: رانوکیا روی حرکت خوب مالونی در داخل محوطه جریمه سیتی صاحب توپ شد و ضربه اش با اشتباه فاحش براوو وارد دروازه شد تا اختلاف به دو گل برسد. 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج