انتقاد تند زیدان از سیمئونه و سبک بازی اتلتیکو
۵۰۹۸۱۴
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۴
۵۹۰۳ 
رئال مادرید امشب در دیداری که به نظر، پیروزی در دستانش بود، برابر اتلتیکو متوقف شد تا دو امتیاز حساس را از دست داده باشد.
ورزش سه: رئال مادرید امشب در دیداری که به نظر، پیروزی در دستانش بود، برابر اتلتیکو متوقف شد تا دو امتیاز حساس را از دست داده باشد.

 گل دقیقه 85 گریزمان، آب سردی بود روی رئالی ها و در عوض بارسا را به لالیگا بازگرداند.

زیدان در پایان بازی گفت:« از این تساوی ناامید شدم ولی روحیه ام را از دست نداده ام. سرنوشت قهرمانی لالیگا در روز پایانی مشخص خواهد شد و با این تساوی اتفاق خاصی نیفتاده است؛ هرچند که به وضوح دو امتیاز را از دست دادیم.

این یک امتیاز حداقل پاداش ما در بازی امروز بود. در بسیاری از دقایق بازی برتر بودیم و می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم اما روی یک غفلت گل تساوی را دریافت کردیم و دیگر نتوانستیم به بازی برگردیم. فوتبال همین است.»
 
توصیه قبل از بازی سیمئونه برای بازی دادن به ایسکو:« به من بگویید اتلتیکو چه فوتبالی بازی کرد؟ نمی توانم بگویم که آنها خوب بازی کردند. وقتی  فرصت ها را از دست داده و گل دوم را نزدیم، اتلتیکو امیدوار شد و روی یک تک موقعیت به گل رسید. حق اتلتیکو کسب امتیاز از این بازی نبود.»
 
ایسکو:« تعویض اول ما اجباری بود چون په په مصدوم شد. ایسکو را وارد زمین کردم تا در دفاع به مارسلو کمک کرده و به حفظ توپ ما کمک کند اما متاسفانه تمرکزمان را در یک لحظه از دست دادیم و بازی مساوی شد. فکر نمی کنم خستگی دلیل پذیرش گل تساوی باشد. »
 
بایرن:« این بازی تمام شد و حالا به بایرن در لیگ قهرمانان فکر می کنیم. نمی توانیم و نباید قدمی رو به عقب برداریم و نگاهمان رو به جلو است.»
 
ادامه کار در رئال:« این سوال را باید از شخصی دیگر(فلورنتینو پرز) بپرسید. من خودم را با تمام وجود وقف رئال کرده ام.»
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج