بایرن 4 - 1 دورتموند؛ خط و نشان برای رئال
۵۰۹۸۳۴
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۲
۳۶۳۲ 
بایرن موفق شد با ارائه نمایشی برتر، 1-4 دورتموند را مغلوب کده و با روحیه ای بالا به استقبال دیدار برابر رئال برود.
ورزش سه: بایرن موفق شد با ارائه نمایشی برتر، 1-4 دورتموند را مغلوب کده و با روحیه ای بالا به استقبال دیدار برابر رئال برود.
 
 بایرن مونیخ برای نزدیک تر شدن به فتح بوندسلیگا و دورتموند برای رسیدن به رتبه دوم، در آلیانس آره نا به مصاف هم رفتند.
 
بازی با برتری بایرن آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 3 موفق شد دروازه دورتموند را باز کند. با ارسال عرضی فیلیپ لام، ریبری در پشت محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای زمینی و دقیق و با استفاده از اشتباه سنگربان دورتموند، گل اول بازی را به ثمر رساند.
 
برتری قاطعانه بایرن‌مونیخ در «درکلاسیکر»

اما حملات بایرن ادامه یافت و دقایقی بعد این تیم موفق شد گل دوم را نیز به ثمر برساند. لواندوفسکی در پشت محوطه و با یک ضربه ایستگاهی صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق، گل دوم شاگردان کارلتو را به ثمر رساند.
 
برتری قاطعانه بایرن‌مونیخ در «درکلاسیکر»

در دقیقه 13، روبن فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت اما ضربه پای چپ او راهی به دروازه نیافت. 4 دقیقه بعد، یک بار دیگر روبن دروازه بورکی را تهدید کرد اما این هم ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.
 
اما در دقیقه 20، دورتموند موفق شد بر خلاف جریان بازی یکی از گل ها را جبران کند. با دفع اشتباه آرتورو ویدال، توپ در پشت محوطه به گوئررو رسید و او نیز با ضربه ای فوق العاده موفق شد اختلاف را به حداقل برساند.
 
برتری قاطعانه بایرن‌مونیخ در «درکلاسیکر»

در دقیقه 30، روبن یک بار دیگر شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما این بار نیز ضربه دیدنی او با عکس العمل بسیار خوب بورکی همراه بود.
 
در اواخر نیمه اول و با ارسال روبن، لواندوفسکی موقعیت بسیار خوبی برای زدن گل سوم داشت اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول با برتری 1-2 میزبان به پایان برسد.
 
برتری قاطعانه بایرن‌مونیخ در «درکلاسیکر»

اما بایرن نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و موفق شد در دقیقه 49 به گل برسد. حرکت عرضی روبن با جا گذاشتن دو مدافع دورتموند همراه بود تا ستاره هلندی با ضربه ای دیدنی، گل سوم بایرن را به ثمر برساند.
 
برتری قاطعانه بایرن‌مونیخ در «درکلاسیکر»

در ادامه، بایرن حاکم مطلق توپ و میدان بود و اجازه نزدیک شدن به دروازه خود را به دورتموند نمی داد.
 
در دقیقه 67، اوبامیانگ می توانست در موقعیت بسیار خوب اختلاف را به حداقل برساند اما بواتنگ ضربه او را از روی خط برگرداند.
 
یک دقیقه بعد، لواندوفسکی با بروکی تک به تک شد و بعد از جاگذاشتن او متوقف شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد و این مهاجم لهستانی گل دوم خود و چهارم بایرن را به ثمر برساند.
 
برتری قاطعانه بایرن‌مونیخ در «درکلاسیکر»

در دقیقه 75 و با پاس دیدنی روبن، کیمیچ موقعیت بسیار خوبی برای افزایش اختلاف داشت اما ضربه چیپ او به یبرون رفت. 
 
در دقیقه 85، ویدال می توانست با ضربه ای والی گل پنجم را به ثمر برساند اما شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت. لحظاتی بعد، پولیسیچ با ضربه ای محکم دروازه بایرن را تهدید کرد که اولریش واکنش خوبی نشان داد. در ادامه اتفاق خاصی رخ ندا تا ایرن با نتیجه 1-4 دورتموند را مغلوب کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج