نامه کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال به کی‌روش
۵۰۹۸۶۳
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۶
۵۰۶۲ 
کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال در نامه‌ای از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درخواست کرد تا نظرش درخصوص برنامه‌های تیم ملی در روزهای فیفادی آینده را اعلام کند.
خبرگزاری فارس: کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال در نامه‌ای از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درخواست کرد تا نظرش درخصوص برنامه‌های تیم ملی در روزهای فیفادی آینده را اعلام کند.

کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال در نامه‌ای از کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درخواست کرد تا برنامه‌های تیم ملی در روزهای فیفادی را مشخص کرده و در این خصوص نظرش را اعلام کند.

در واقع این نامه از ماهیت حمایتی برخوردار است که طی آن از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص برنامه‌هایش برای آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران طی روزهای فیفادی آینده به نوعی نظرخواهی شده است تا کمیته بین الملل بر اساس آن به رایزنی‌های لازم با کشورهایی که کی‌روش برای بازی تدارکاتی با تیم ملی در نظر گرفته است، بپردازد.

از سوی دیگر سایت الکاس قطر چند روز پیش از درخواست فدراسیون ایران برای برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان با عمان خبر داده بود، اما این در حالی است که این درخواست از سوی فدراسیون ایران به عمانی‌ها ارائه نشده و احتمال دارد آژانس‌های برگزاری دیدارهای ملی دوستانه با هماهنگی با کادرفنی تیم ملی ایران و یا برخی از مسئولان ذیربط در این مورد اقداماتی را انجام داده باشند که طی آن خبر بازی فوق از سوی سایت‌های قطری رسانه‌ای شده است!
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج