عابدین‌زاده: تا المپیک 2020 کشتی می‌گیرم
۵۰۹۸۶۶
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۴
۳۸۲۳ 
مربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: فعلا تصمیمی برای خداحافظی از دنیای قهرمانی ندارم و فقط برای کمک به باوفا در تیم جوانان حضور خواهم داشت.
خبرگزاری فارس: مربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: فعلا تصمیمی برای خداحافظی از دنیای قهرمانی ندارم و فقط برای کمک به باوفا در تیم جوانان حضور خواهم داشت.

داود عابدین‌زاده  درباره حضورش به عنوان مربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان و اینکه آیا این موضوع به منزله خداحافظی‌اش از دنیای قهرمانی‌ است، گفت: به هیچ عنوان فعلا تصمیمی برای خداحافظی از دنیای قهرمانی ندارم و تا المپیک 2020 کشتی خواهم گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مجوز حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی را نداشتم و با توجه به رفاقتی که با حمید باوفا داشتم و از همدوره‌ای‌های من است، تصمیم گرفتم در این فاصله چند ماهه تا مسابقات جهانی جوانان به او در تیم ملی کمک کنم؛ در حال حاضر هم تمام فکر و ذکرم کمک به جوانان است و امیدوارم مثمرثمر باشم.

دارنده مدال‌های طلای آسیا و نقره بازی‌های آسیایی در پاسخ به این سؤال که آیا بهتر نبود درخواستش را برای کسب مجوز مرحله نهایی انتخابی تیم ملی به شورای فنی ارائه می‌داد، عنوان کرد: 14 سال است که در عضویت تیم‌های ملی هستم و همیشه از راه انتخابی به دوبنده تیم ملی رسیده‌ام. برای من زشت بود که با این سابقه رو بزنم.

عابدین‌‌زاده تصریح کرد: اگر این فرصت را به من می‌دادند با توجه به خلائی که در 85 کیلوگرم داریم می‌توانستم کمک کنم. اگر حالا هم به من فرصت دهند باز هم حاضرم وگرنه سال آینده از مسابقات کشوری استارت خواهم زد و تصمیم دارم تا المپیک 2020 کشتی بگیرم.

مربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در پاسخ به این سؤال که ممکن است اوزان کشتی تغییر کند و آیا به این موضوع هم فکر کرده است، گفت: آنطور که شنیده‌ام قرار است وزن 90 کیلوگرم هم اضافه شود که برای من خیلی بهتر می‌شود و با توجه به احتمال برگزاری مسابقات در 2 روز و ارفاق 2 کیلوگرم وزن در روز دوم خیلی راحت می‌توانم تا المپیک توکیو کشتی بگیرم. 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج