گلایه وزیر کار از آمارهای غلط و تخریب دولت
۵۰۹۸۹۶
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۳
۴۸۲۱ 
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از تخریب بی اندازه کابینه و ارائه آمارهای غلط و بدون پشتوانه با هدف تضعیف دولت گلایه کرد.
خبرگزاری ایرنا: وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از تخریب بی اندازه کابینه و ارائه آمارهای غلط و بدون پشتوانه با هدف تضعیف دولت گلایه کرد.

علی ربیعی شنبه شب در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال گلستان در گرگان اظهار کرد: متاسفانه عده ای با دست کاری آمار خدمات دولت را زیر سوال برده و سعی در ایجاد شک و شبهه برای اقدامات انجام شده دارند.

وی بیان کرد: این گونه اقدامات و رفتارها با هدف تخریب و تضعیف دولت سزاوارانه نیست و نباید برای کسب رای مردم دست به هر کاری زد چراکه در نهایت به ضرر منافع ملی است.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: برخی اقدامات و خدمات انجام شده دولت در مقایسه با ادوار گذشته کم نظیر و آثار به جای مانده از آن حتی بی نظیر است.

ربیعی افزود: افزایش تخت های بیمارستانی، کاهش محسوس آمار بیکاری و تلاش برای ایجاد مشاغل جدید از جمله برخی خدمات است.

وی گفت: سیاست های اشتباه در پیش گرفته شده گذشته آنقدر در بخش اشتغال کشور مشکل ایجاد کرده بود که برای رفع کامل آن به تلاش بیشتر مشابه اقدامات انجام شده دولت تدبیر و امید احتیاج است.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ادامه داد: بیکاری تلنبار شده کشور اگر چه با تلاش دولت به نتایج خوبی رسیده اما این اقدامات کفایت تقاضای زیاد را نکرده و نیازمند اجرای طرح های اساسی و بلند مدت در کشور هستیم.

وی به بهبود وضعیت اشتغال گلستان نیز اشاره کرد و گفت: کاهش 2 درصدی آمار بیکاری این استان بیانگر اهتمام جدی دولت در رفع مشکل استانها است.

ربیعی به اجرای طرح تکاپو در گلستان اشاره کرد و گفت: مُنکر لزوم استقرار صنایع بزرگ و مادر در استان ها نیستیم اما توجه به ظرفیت هایی مانند گردشگری و کشاورزی که از بخش های طرح تکاپو است می تواند موجب ایجاد اشتغال پایدار در منطقه شود.

وی افزود: گلستان برخوردار از ظرفیت فراوان گردشگری است و با توجه بیشتر به این بخش می تواند راه رسیدن به شکوفایی و توسعه را سریعتر طی کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج