احیای دنیل داوری در بیلفلد
۵۰۹۹۵۶
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
۵۷۳۱ 
دنیل داوری دو فصل سخت و طاقت فرسا را گذراند. دو فصل که قریب به اتفاق آن دور از بازی رسمی بود. دنیل داوری دو فصل سخت و طاقت فرسا را گذراند. دو فصل که قریب به اتفاق آن دور از بازی رسمی بود.
ایران ورزشی: دنیل داوری دو فصل سخت و طاقت فرسا را گذراند. دو فصل که قریب به اتفاق آن دور از بازی رسمی بود. داوری بیشتر ذخیره ولفگانگ هسل بود و بازی‌ها را از روی نیمکت تماشا می‌کرد. آرمینیا هم نتایج قابل توجهی به دست نمی‌آورد اما سرمربی این تیم باز هم به داوری اطمینان نمی‌کرد تا اینکه بیلفلد در منطقه سقوط از بوندس لیگای دو قرار گرفت.

بازی با نورنبرگ بود که سرانجام نوبت به داوری رسید. او که 23 هفته صبر کرده بود تا طعم حضور در ترکیب اصلی را بچشد بالاخره به خواسته‌اش رسید.

 دنیل بازی کرد اما بیلفلد با یک گل شکست خورد. بازی بعد هم نوبت داوری بود تا درون دروازه بایستد.

بیلفلد موفق شد با دو گل کایزرسلاترن را از پیش رو بردارد. سپس آرمینیا بیلفلد برابر ورزبرگر قرار گرفت و با تساوی یک- یک زمین را ترک کرد. دو برد متوالی مقابل فورتانا دوسلدورف و ساند هازن باعث شد تا بیلفلد با داوری 30 امتیازی شود و در رده چهاردهم قرار بگیرد. حالا بیلفلد یک امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد و به نوعی احیا شده و امیدوار است در بوندس لیگای دو باقی بماند.

 داوری هم پس از مدتها دوری از ترکیب بیلفلد، 4 بازی انجام داده که حاصل آن کسب 10 امتیاز توسط تیمش بوده است. داوری 4 گل دریافت کرده و در این تیم احیا شده است.

این دروازه‌بان 29 ساله که پیش‌تر عضو تیم ملی ایران بود، امیدوار است در بیلفلد بدرخشد و همراه این تیم در بوندس لیگای دو بماند. اتفاقی که می‌تواند برای داوری فوق‌العاده باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج