میرسلیم تا پایان انتخابات می ماند
۵۱۰۵۴۶
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲
۵۹۸۷ 
حمیدرضا ترقی:
حمیدرضا ترفی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه از حضور مصطفی میرسلیم تا پایان رقابت های انتخاباتی در صورت عدم توافق و وحدت خبر داد.
پایگاه خبری انتخاب: حمیدرضا ترفی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه از حضور مصطفی میرسلیم تا پایان رقابت های انتخاباتی در صورت عدم توافق و وحدت خبر داد.

ترقی در گفتگو با خبرنگار با اشاره به انتخاب میرسلیم بعنوان نامزد حزب موتله گفت: ما قرارمان اين است كه اقاي ميرسليم تا پايان مناظرات باقي بماند و بعد به سمت وحدت برويم.

وی با تاکید برا اینکه میرسلیم بیشترین سابقه را نسبت به سایر افراد در «جمنا» دارد، اضافه کرد: اگر به توافق نرسیم، آقای میرسلیم تا پایان رقابت ها و بعد از مناظرات خواهد ماند.

عضو حزب موتلفه در واکنش به سئوالی در مورد لابی برخی از افراد در جمنا برای رای اوری بیشتر و احجاف به کاندیداهای دیگر گفت: این شاید اجحاف نباشد، گروه هایی که مثل رهپویان حضور بشتری داشتند، کاندیدایشان رای بیشتری آورد.

وی در پاسخ به این سئوال که ایا اکنون که میرسلیم در لیست کاندیداهای جمنا حضور ندارد، کنار می کشید؟ تاکید کرد: ما ذیل جمنا نیستیم و تنها از این جبهه بعنوان جبهه ای که می خواهد نیروهای انقلاب را گردهم جمع کند، حمایت کردیم.

ترقی با اشاره به بیانیه اعلام کاندیداتوری مستقل رئیسی گفت: آقای رئیسی به دعوت جمنا کاندیدا نشد، ایشان به دعوت علما و ... آمد. در این میان «جمنا» هم بعنوان یکی از گروه ها از ایشان حمایت کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج