سه سوته آکنه را درمان کنید
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۵۱۳۰۹
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
۳۷۶۰۶۶
تا به حال شده که شب هنگام خواب ناگهان ببینید یک جوش زشت و چرکی روی صورتتان خودنمایی می‌کند، در حالی که فردا به یک مهمانی دعوت هستید یا می‌خواهید با فردی ملاقات کنید که برایتان اهمیت زیادی دارد. در این مواقع باید چه کار کنید؟

برترین‌ها: تا به حال شده که شب هنگام خواب ناگهان ببینید یک جوش زشت و چرکی روی صورت‌تان خودنمایی می‌کند، در حالی که فردا به یک مهمانی دعوت هستید یا می‌خواهید با فردی ملاقات کنید که برایتان اهمیت زیادی دارد.

در این زمان نه‌تنها زشتی جوش آزاردهنده بلکه نگرانی از فردا نیز بیشتر باعث آزارتان می‌شود، اما نگران نباشید. راه‌حل‌های اورژانسی وجود دارد که می‌تواند در این مواقع به کمک‌تان بیاید و شما را از شر آن جوش زشت خلاص کند. البته اگر پوستی حساس داشته باشید شاید این روش‌ها کمی باعث خشکی بیش از اندازه پوست‌تان شوند و در نتیجه کار را خراب‌تر هم کنند؛ پس اگر پوستی حساس دارید، کمی بیشتر ملاحظه کنید.

چطور قرمزی جوش را یک شبه از بین ببرید؟

۱. قبل از خواب با یک شوینده ملایم صورت را بشویید؛ شوینده‌ای که حاوی دانه‌های اسکراب و پاک‌کننده باشد تا سلول‌های مرده سطح پوست را از بین ببرد چرا که تجمع همین سلول‌هاست که اصلی‌ترین عامل ایجاد آکنه است.

۲. دو قاشق غذاخوری سرکه سیب را با یک قاشق غذاخوری آب مخلوط کنید؛ بعد یک گوش‌پاک‌کن را به این محلول آغشته کنید و روی جوش‌ها بمالید. سرکه سیب باکتری‌های مولد آکنه و سلول‌های مرده سطح پوست را از بین می‌برد و در نتیجه تا حدی التهاب جوش می‌خوابد و صبح که بیدار شوید میزان قرمزی جوش تا حد زیادی کاهش یافته است.

۳. قبل از اینکه به تختخواب بروید مقداری کرم ضدآکنه روی جوش‌ها بزنید، چنین کرمی باید حاوی بنزوئیل پروکساید باشد تا بتواند جوش را خشک کند و سلول‌های مرده سطحی را بردارد.

۴. قطره ضدقرمزی چشم هم می‌تواند به شما کمک کند یعنی قطره چشمی که برای کم کردن قر مزی چشم‌ها استفاده می‌شود. اگر کرم ضدآکنه ندارید می‌توانید به جای آن از چنین قطره‌ای استفاده کنید. این قطره می‌تواند قرمزی جوش را کم کند، اما هیچ تاثیری در بهبود جوش‌ها ندارد.

نکته

مقداری دارچین و عسل را با هم مخلوط کنید تا ماده‌ای چسبی شکل به دست آید. صورتتان را بشویید و بعد مقداری از این مخلوط را قبل ازخواب روی مناطق مورد نظر بمالید و بگذارید تا صبح بماند.

سه سوته آکنه را درمان کنید

روغن درخت چای نمی‌گذارد جای جوش زخم شود

روغن درخت چای را نیز می‌توانید امتحان کنید. این روغن نیز خاصیت ضدباکتریایی دارد و محصول استرالیا است. روغن درخت چای به کاهش قرمزی و تورم کمک می‌کند و مانع زخم شدن محل جوش می‌شود. البته باید از مصرف صابون‌هایی که موجب بروز حساسیت و واکنش‌های آلرژیک می‌شوند، پرهیز و قبل از خواب از خوردن غذا‌های خیلی چرب و ادویه‌دار خودداری کنید، چون در بروز آکنه‌ها تاثیر فوق‌العاده‌ای دارند.

یک شبه دانه‌های سرسیاه را از بین ببرید

۱. باید پوست‌تان را با یک پاک‌کننده حاوی اسید سالیسیلیک بشویید، چرا که این دانه‌های سرسیاه بیش از همه به دلیل تولید بیش از اندازه چربی درون منافذ پوستی است؛ به همین دلیل تمیز نگه‌داشتن پوست می‌تواند به پاک کردن دانه‌های سرسیاه کمک کند.

۲. با یک لایه‌بردار ملایم سلول‌های مرده سطح پوست را بردارید، چرا که تجمع این سلول‌های مرده روی پوست هم می‌تواند عامل ایجاد جوش و دانه‌های سرسیاه باشد.

۳. یک حوله را داغ کنید و روی این دانه‌های سرسیاه قرار دهید، بخار و گرمای ناشی از حوله باعث می‌شود که دانه‌های سرسیاه به سطح پوست نزدیک شوند و در نتیجه تخلیه کردن آن‌ها آسان‌تر شود، حوله را چند دقیقه روی دانه‌های سرسیاه نگه دارید و بعد آن منطقه را به خوبی خشک کنید.

۴. نوک یک انگشت یک پارچه یا دستمال کاغذی قرار دهید؛ بعد آرام با نوک انگشت و دستمال این دانه‌ها را خیلی آرام فشار دهید، حواستان باشد که نباید به پوست فشار زیادی وارد شود، چرا که می‌تواند التهاب ایجاد کند.

۵. در نهایت با یک کرم مخصوص دانه‌های سیاه کار را تمام کنید و بعد به تختخواب بروید.

این محلول هم معجزه می‌کند

مقداری دارچین و عسل را با هم مخلوط کنید تا ماده‌ای چسبی شکل به دست آید. صورتتان را بشویید و بعد مقداری از این مخلوط را قبل ازخواب روی مناطق مورد نظر بمالید و بگذارید تا صبح بماند و بعد صبح صورت‌تان را کاملا بشویید. اگر معمولا در خواب زیاد تکان می‌خورید، توصیه می‌کنم روی بالش خود یک حوله بیندازید تا کثیف نشود.

روغن برخی گیاهان هم مفید است

راه دیگر برای از بین بردن یک شبه جوش‌ها استفاده از روغن‌های خاص و ضروری بدن است؛ یعنی روغن‌های تقطیر شده‌ای که حاوی ترکیبی از مواد عطری برخی از گیاهان است، دو گیاه فوق‌العاده برای پوست؛ یکی درخت چای و دیگری برگ‌بوست. روغن هر دو این گیاهان بسیار موثر است و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

کافی است قبل از خواب بعد از اینکه صورتتان را شستید و خشک کردید یک قطره از روغن را روی جوش قرار دهید و بگذارید تا صبح روی جوش باقی بماند. حواستان باشد که حتما روی بالش خود یک حوله پهن کنید چرا که لک ناشی از این روغن‌ها به راحتی از روی پارچه پاک نمی‌شود.

پزشکان چه دارویی تجویز می‌کنند؟

اگر برای درمان سریع جوش‌ها به پزشک مراجعه کنید احتمالا مصرف دارو‌های کورتونی یا استروئیدی را برای کوتاه مدت به صورت خوراکی یا موضعی یا تزریقی تجویز می‌کند، اما باید بدانید با مصرف طولانی‌مدت این دارو‌ها آکنه بدتر می‌شود، اما در کوتاه‌مدت چنین دارو‌هایی می‌تواند التهاب را از بین ببرد و از آنجا که التهاب نقش زیادی در ایجاد جوش دارد بنابراین جوش‌ها کاهش می‌یابند.

باید بدانید مصرف این دارو‌ها باید محدود به چند روز یا نهایتا دو هفته باشد تا شدت ضایعات آکنه کم شود البته این بهبودی به طور موقتی است و فرد باید حتما دارو‌های خوراکی و موضعی آنتی‌آکنه، آنتی باکتریال را آغاز کند تا با قطع دارو‌های کورتونی و استروئیدی ضدالتهاب، جوش‌ها برنگردند.

برای پوست‌های حساس از خمیر دندان استفاده نکنید

اگر پوستی حساس دارید توصیه می‌کنیم سراغ خمیر دندان نروید، چرا که ممکن است پوست با خمیر دندان بیش از اندازه خشک شود و حتی بسوزد؛ بهتر است شما در این مواقع سراغ محلول بنزوئیل پروکساید ۳ درصد بروید. کمی از این محلول را با یک گوش پاک کن روی جوش بگذارید. این ماده باکتری‌های عامل آکنه را می‌کشد، همچنین کاری می‌کند که منافذ مسدود شده پوستی باز شوند و در نتیجه هم پوست کمتر دچار آکنه می‌شود و هم راحت‌تر نفس می‌کشد.

سه سوته آکنه را درمان کنید

این راه‌ها درمان قطعی نیستند

یادتان باشد که این راه‌ها نمی‌توانند به عنوان درمان قطعی مطرح باشند بلکه فقط می‌توانند به طور خیلی موقت جوش‌ها و آکنه‌ها را خوب کنند، ولی اگر علت اصلی برطرف نشود، جوش‌ها دوباره برمی‌گردند و روز از نو و روزی از نو؛ اگر هم بخواهید این روش‌ها را مرتب تکرار کنید، احتمالا پوستتان بیش از اندازه حساس و خشک خواهد شد و نتیجه مطلوب مورد نظرتان به دست نخواهد آمد چرا که پوستی که تکه تکه خشک شده‌باشد بیشتر از آنکه زیبا باشد، حالت لکه لکه پیدا می‌کند.

راهنمای قدم به قدم برای یک شبه نابود کردن جوش‌ها

۱. مهم‌ترین قدم برای از بین بردن جوش‌ها شستن و پاک کردن صورت است، یک پاک‌کننده ملایم بدون چربی برای شستن پوست‌های چرب ایده‌آل است.

سه سوته آکنه را درمان کنید

انواع مدل‌های پاک‌کننده‌ی صورت را می‌توانید به صورت آنلاین تهیه کنید:

سه سوته آکنه را درمان کنید

۲. یک تکه یخ را داخل یک تکه پارچه بگذارید و آن را هر یک ساعت حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی جوش قرار دهید؛ البته حواستان باشد که هر وقت احساس درد کردید؛ یخ را بردارید.

سه سوته آکنه را درمان کنید

۳. خیلی ملایم با سشوار روی جوش را خشک کنید، درجه حرارت سشوار را روی کمترین حد قرار دهید تا سردترین باد را داشته‌باشید. باید حدود ۳ تا ۵ دقیقه باد سشوار را روی جوش بگیرید. حواستان باشد که سشوار را خیلی نزدیک به پوست نگیرید و هر گاه احساس کردید داغ شده‌است، کار را متوقف کنید.

سه سوته آکنه را درمان کنید

۴. قبل از اینکه به تختخواب بروید روی جوش را با کمی خمیردندان بپوشانید، حواستان باشد که از خمیر دندان سفیدی استفاده کنید که هیچ ماده افزودنی خاصی نداشته باشد؛ مثلا خمیردندان سفیدکننده نباشد. البته ناگفته نماند که خمیردندان‌های ژله‌ای هم برای این کار مناسب نیستند.

سه سوته آکنه را درمان کنید

۵. صبح روز بعد خیلی ملایم با آب ولرم خمیردندان را از روی جوش بشویید.

سه سوته آکنه را درمان کنید

۶. حالا می‌توانید باقی‌مانده جای جوش را با کانسیلر یا هر نوع کرم‌پودر و ماده آرایشی دیگر بپوشانید.

سه سوته آکنه را درمان کنید

انواع برندهای کانسیلر را می‌توانید از دیجی‌کالا تهیه کنید:

سه سوته آکنه را درمان کنید

انتشار یافته: 96
در انتظار بررسی:43
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1392/03/20
Aaaaaaaaah ax behtar nabod halam bad shod josharo didam%)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
همش چرته همش
بعد بیست سال جوش داشتن و امتحان کردن همه روش ها
بهترین و سریعترین روش اینه که با مایع دست و صورت سریع بشورین
غذا خوردین بشورین تا خواستین غدا بخورین بشورین
روزی ده مرتبه بشورین بعد سه ماه پوستتون دیگه جوش نمیزنه یا کم میزنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
دفعه بعدی میگیم برای مقاله جوش عکس سواحل کالیفرنیا براتون بزارن
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1392/03/20
اووووووووه برای ی جوش کوچولو برقو آبو گاز و تلفنو همه ارو گرفتی ب کارا....
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1392/03/21
چند قطره کلیندامایسین رو پنبه بریز بهش بمال خوب خوب شده فرداش، این همه راهم نمیخواد بری
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1392/03/21
با همون جوش بری بیرون فکر کنم بهتر باشه
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1392/03/24
baraye darmane acne aval bayad fahmid jush az che noeiye baste be inke eltehabi bashe ya bacterial ya hormuni darmanesh fargh dare ,har chizio ke haminjuri nabayad ruye pust estefade kard
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1393/08/18
فکر نکنم هیچ کدوم از این راه ها جواب بده. باید مسئله ی جوش رو از ریشه جل کرد، نه از این راه ها که فقط تا یه مدت کوتاه جوابگو هستن. چه فایده داره این همه خودمون رو به زحمت بندازیم تا فرداش که می خوایم بریم بیرون، صورت مون پاکِ پاک باشه، در حالی که بعدش دوبرابر قبل، روی صورت مون جوش ظاهر می شه؟
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1393/10/09
اووووووووووهههه اینهمه راه چ خبره ترجیح میدم باجوش برم بیرون....پیرمیشه آدم
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1393/11/03
من ۸سال پیش ۲دوره راکوتان خوردم تا از شر جوشای کیستی راحت شدم الان لعنتیا دوباره برگشتن و دکترم میگه راکوتان بخور اما چون نزدیک ازدواجمه نمیخوام بخورم، حجامت و زالو درمانی و ... رو امتحان کردم ولی جواب ندادن تا اینکه فهمیدم مشکل هورمونی دارم و تحت نظردکتر غدد دارو مصرف میکنم خداروشکر بهترم...
جای اینکه برین پیش دکترپوست و صدتا قرص مزخرف بخورین و معدتون داغون کنین چندنسخه برین پیش دکترزنان یا غدد مطمئنا بهتر میشین چون ۸۰٪ جوشا هورمونین.
پاسخ ها
sa
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
دقیقا منم همینجور شدم، فقط الکی دوره های درمان طولانی و مضر و سنگین و تحمل کردم در حالی که اصلا مشکل جای دیگه بود!
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1394/01/03
لطفا درباره ی جای جوش بگین
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1394/11/26
لطفا درباره لک جای جوشم بگین .با تشکر
پاسخ ها
روشن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۹
منم روی بینیم زیادجوش میزنه پوستم سفیده بخاطرهمین خیــلـی زیادتوجوشام توچشمه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
روشن جان دختر من جوشهای غده ای وحشتناکی می زد کلی دوا درمون کردیم و دکتر و داروهای خارجی گرون استفاد کرد ولی اصلا جواب نداد. آخرش یه عطاری بهم گفت دونه های اسفرزه رو نیم ساعت توی عرق کاسنی بخیسون و وقتی لعاب داد بذار روی جوشها چندساعت بمونه. با ناامیدی این کارو انجام دادیم ولی معجزه شد و اون جوشها که دیگه دکتر گفته بود باید راکوتان مصرف کنه دخترم، خوب شد. شماهم انجام بده شاید روی پوست شماهم اثر داشت
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1394/12/27
منم همیشه مشکل جوش داشتم.ولی از وقتی رفتم دکتر زنان از جوش راحت شدم خداروشکر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
خداروشکر
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1394/12/28
ب نظرمن راه حل صابون صدرزردرنگ قدیمی بهترین راه حله
الان یدونه جوشم توصورتم نیست
Iran, Islamic Republic of
02:43 - 1395/01/07
بهترین را استفاده از محلول کلیندامایسین است در عرض 1هفته تمام جوشا خشک میشن ولی باید در روز 4بار استفاده کرد و نباید از صابونای شیمیایی استفاده کرد باید از صابون بچه استفاده کرد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
این دارویی که میگی صورتو خشک نمیکنه اخه یکی از دوستای من که زد‌صورتش اول خشک کرد
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1395/05/16
من برای از بین رفتن جوش آب فراوان و کاهوی زیاد میخورم.....خیلی تاثیر داره .....لاغر هممیکنه خود به خود:-)
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1395/06/05
سلام دوستان من از صابون شیر استفاده میکنم جوشام کمتر شده پیشنهاد میکنم شما هم استفاده کنین
پاسخ ها
سوگند
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
مرسی تینا جان
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1395/06/15
سلام توراخدا کمکم کنین جوش میزنم یه راه سریع بگین
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1395/07/01
من ۱۸سالمه و حدودا یک سالی میشه ک جوش های بدی میزنه رو صورتم و اشتباهی ک کردم این بود اوایل ک جوشام ظاهر میشد من میترکوندمشون واسه همین صورتم لکه داره الان ... دوهفته ای میشه از ماسک سفیده تخم مرغ و زرد چوبه استفاده میکنم ک بعد ازاون دیگه جوشی رو صورتم ندیدم الان تنها مشکلم لکه هاس ... یدونه سفیده تخم مرغو باید با هم زن ایقد بزنیم تا مث کف بشه بعد همون موقع یک قاشق چایخوری زردچوبه باهاش قاطی کنید و ب مدت۱۵تا۲۰دقه بزارید رو پوستتون...
من ک از شر جوشام راحت شدم فقط مونده لکه هام
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1395/07/21
من از خمیر دندون استفاده کردم و جواب داد الان جوش تو صورتم نیس
پاسخ ها
مهراب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
واقعا تعصیر داره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
سلام . واقعا تاثیر داری خمیر دندان . بعد از چه مارکی یا چه نوعی از ان
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
سلام خمیر دندان چه نوع و استغاده چگونه
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1395/07/25
خیارو رنده کنید هر شب قبل خواب بزارید نیم ساعت روی پوست بمونه ولی تا صبح صورتتنو نشورید عالیهههههه
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1395/10/19
وایییی جای جوشام مونده،جوشای سرسیاهم دارم چیـــــــکارکنم
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1395/11/10
خيلي بده از جوش متنفرم
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1395/11/18
باید جوشهای سر سیاه تخلیه بشن وگرنه به این راحتی از بین نمیرن
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1395/11/22
براي از بين بردن جاي جوش مقدار اب ليمو بزنيد وبعد از چند دقيقه با اب بشوييد
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1395/12/15
واسه از بین بردن لکه و لایه برداری و شفافیت پوست از ماسک روغن زیتون و شکر استفاده کنید.تاثیرشو حتی لحظه ای هم میشه دید.ده دقیقه پوستو با روغن زیتون ماساژ بدین بعد شکر رو بزنید و بیست دقیقه با شکر ماساژ بدین و بشورید.سعی کنید اگ طبعتون گرمه هفته ای ی بار استفاده کنید.
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1395/12/30
سلام من ابجیم پشتش پر از جوش های سر سیاهه میخواد نامزد بشه اگه میشه یه راه حلی بهم بدین سریع جواب بده
Mexico
00:48 - 1396/01/21
مرسی منم فردا جشن دعوتم موندم چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1396/05/31
والله منم تواین جوشاموندم منوکشتن نمیدونم چکارکنم ازشون متنفرم لعنتیا...
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1396/06/07
چند روز پیش دوستمو دیدم قبلا صورتش خیلی جای جوش داشت ولی دیگه هیچ اثری از جای جوش رو صورتش نمونده بود بهش گفتم چکار کردی گفت صابون نرم زغالی به صورتم میزدم گفت خیلی عالیه روشن کننده قوی و جای جوش رو از کلا از بین میبره
دوستان شما دارین برای صورتتون تلاش میکنید اما متاسفانه خوب نمیشه حتما رعایت مواد غذایی نمیکنید تخمه هر گونه شکلات هر گونه تنقلات شوری تندی شیرینی سرخ کردنی اینا همش برای پوست ضرره میوه سبزیجات سیفیجات روزی هشت لیوان آب بخورید
درضمن گل بنفشه رو دم کنید و بزارید سرد بشه و سه وعده بنوشید صبح بعداظهر و شب در مدت چند هفته جوشاتو نو از بین میبره
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1396/07/02
سلام بچه ها خوبیدمن تا سه روز پیش از دست جوشام وجای جوشای قرمز افتضاح گریه میکردم یه بنده خدایی بهم گفت بخور بابونه بدم بچه ها پوستم چربه خیلی یعنی معجزه کرد رو پوستم توسه روز جای جوشای قرمز برد جوشام هستن کمتر خشکم دارن میشن هرشب بخور میدم بعدش تا نیم ساعتی مرطوب کننده می‌زنم بعدش صورتمو می‌شورم قبل بخور ماسک ماست کم چرب و گلاب و‌حنابی رنگ می‌زنم فکرکن حنا بی رنگم تاثیر داشته اینم یه روز استفاده می‌کنم هرکی جواب گرفت برام دعا کنه ممنونم ان شاالله هیچ صورتی جوش نداشته باشه
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1396/10/26
چیکار کنم جوشانم خوب شه
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1396/11/09
سلام خوبید .من چند ساله صورتم جوش میزد تااینکه امسال جوشای صورتم افتضاح شد دکتر هم رفتم اما داروهایی که دکتر میداد تاثیر چندانی نداشته و بخاطر این وضع صورتم خیلی ناراحتم . احساس میکنم وقتی میرم بیرون همه نگاه های اطرافم به منه . خواهش میکنم یه روشی که تاثیر سریعی داره بهم بگید ممنون میشم از لطفتون .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
دختر من اینجوری بود با کلی داروی گرون خارجی خوب نشد اخرش نسخه عطاری رو امتحان کردیم خوب خوب شد. اسفرزه رو نیم ساعت توی عرق کاسنی بخیسون تا لعاب بده ، بعد روی جوشها بذار، چندساعت بمونه، بعد با آب ولرم بشور. برای جوشهای غده ای و وحشتناک قرمز دخترم که معجزه کرد و همه شون خوب شد
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1396/12/06
سلام به نظر من بهترین و ساده ترین روش آب لیموی تازه هستش همه ی جوش هارو خشک می کنه و از بین می بره...
پاسخ ها
مهراب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
خمیردندان تعصیر داره
حنانه
United States
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
در عرض چن روز اثر میکنه
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1396/12/28
من خیلیی جوش میزنم
چیکار کنم دو سه روزه خوب شن
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1397/01/27
لطفاً کمک کنید من جوشای صورتم زیرپوستیه که باعث شده صورتم قرمزبه نظر برسه دکترم رفتم یه قرص آزیترومایسین داد که هیچ تاثیری نداشت چیکار‌کنم‌‌‌
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1397/02/04
سلام من یک سال پیش از یه کرم پودر نا مرغوب استفاده کردم تقریبا کرم پودر١٠ روز رو صورتم موند هرچی به خورد پوستم میرفت دوباره میزدم بعد ١٠ روز روی گونه ی سمت چپم سه تا جوش درآورد خیلی طول کشید تا بره ولی جاش یک سال رو صورتم موند هرکاریم کردم تاثیر نداشت الانم داره به لکه های قهوه ای تبدیل میشه تروخدا بگید چیکارکنم دیگه دارم دیوونه میشم صورتم صافه صاف بود هیچ مشکلی نداشت
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1397/02/09
راستشو بگم منم خیلی جوشامو اذیت مسکنم تلانم صورتم خراب شده لطفا ی راه حلی بهم بدین مرسی
United Arab Emirates
00:22 - 1397/02/13
به من هرچی گفتن استفاده کردم اماجوشام نه کم شدنه گم موندم به خداچی کارکنم پیشنهاد بدین لطفا
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1397/02/13
هر کی یه چیزی میگه
United States
00:44 - 1397/03/11
سلام من صورتم خیلی بد شده جوش های ریز قرمز زدم لطفا یه راه حل بدین
Germany
14:24 - 1397/03/11
اخ جون صورته من خیلی صافه وبدون جوشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
عه خو الان چه ربطی به ما داشت صورتت صافه. انگار فقط خودت صورت داری خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
الان مثلا منظورت چی بود
خدایا ملت فاز دارناااا میان تو سایت درمان اکنه بعد میگن اخ جون صورتم جوش نداره
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1397/03/17
لطفا از بین بردن جوش در دوران بلوغ رو بگین برای پوست های معمولی
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1397/03/18
حتما بخونید اینو❌برای همه جور پوست و هم برای جوش و هم برای جای جوش فقط اینارو انجام بدید:ساعت 10 حتما بخوابید سخته ولی حداقل یه چن شب.10 تا 4 صب کل سموم دفع میشه پوست بشدت خون رسانی و اب رسانی میکنه وجوش رو روز به روز کوچیک تر و لک رو روز به روز کم رنگ تر میکنه.مورد بعد آبِ که خیلی باید آب بنوشید ابرسانی میکنه و لک هارو ب مرور زمان خیلی کمرنگ و جوش رو کم میکنه.بعدیش ابلیموی تازس که عالیه 10 دقیه روی پوست روزی 2 بار ماساژ بدید اگه پوستتون سفید و حساسه 5 دقیقه.اصلا از سوزش و خارشش نترسید هیچی نیس داره عمل میکنه فقط.بعد سیب زمینی رو برش های نازک بزنید و روی لک بذارید روزی چن بار اینکارو کنید.فقط در عرض چن روز تا چند هفته کل جوش و لک از بین میره.انقد دنبال ماسک و هزینه و درمان نباشید...
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1397/03/23
❌❌تجربه❌❌
از دارو و دکتر جز هزینه زیاد و عوارض برای معده چیزی نمیمونه.
حجامت کنید
روزی 1 فنجون عرق کاسنی و خاکشیر بخورید .
روزی 3 بار صورتتونو با گلاب بشورید.
هر شب قبل خواب پماد زینک اکسید بزنید .
ادویه جات کمتر بخورید مخصوصا فلفل و زیره و دارچین.
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1397/03/25
من پس فردا عقدمه چیکارکنم اصلاح کردم صوررررتم ریخته بیرون تورو خدا یه راهکار خوب سریع بدین
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1397/05/18
من یه پوست سفید و تمیزی داشتم تو چن تاعروسیو مجلس ازکرم پودراستفاده کردم دوسه تاجوش زدم انقد فشارشون دادم ک پوستم نابودشدو بعداز دوسه سال هنوزم جوش میزنم انقدرم داروهای شیمیایی استفاده کردم برا ازبین بردنشون ک پوستم نازک شده چروکم افتاده
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1397/05/21
مرسی مطالبتون عالی عالی بود
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1397/06/18
من خیلی جوش میزنم بیشترم قرمزیاش مونده کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1397/06/23
منم از خمیر دندون استفاده میکنم خوب بوده تا الان
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1397/06/29
سلام دوستان به نظر من داروی طب اسلامی "پوستی مالیدنی" عالیه. البته باید توجه داشت که یه روز در میون یا دو سه روزی یه بار استفاده کرد،اونم مدت پنج الی شش هفت دقیقه. و ناگفته نمونه که تمیزی مو و بدن هم تاثیر به شدت بالایی داره.
امیدوارم هر کی استفاده کرد،تاثیرشو خیلی زود زود ببینه.
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1397/07/06
مرسیییییییییی
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1397/07/22
سلام خوبید راستش من قبلا صورتم اصلا جوش نداشت چند وقتیه صورتم داره جوش قرمزو ریز درمیاره چیکار کنم از آبلیموهم استفاده کردم اما تاثیری نداشت کسی هیچ راه حلی نداره؟
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1397/08/12
سلام من صورتم خیلی جوش میزنه موندم چیکارکنپم
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1397/08/24
سلام لطفا يه راهكاربراي خوب شدن اكنه بديننننن
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/08/30
باید بسازیم من خودم دکتر زنان رفتم پوست رفتم هیچی تاثیری نداشت الان دوباره وقت دکتر گرفتم دعا کنید خوب بشم
France
09:39 - 1397/09/04
سوره فاتحه را هفت مرتبه بخوانید در هر مرتبه بر آب دم کنید انشاءالله جواب میده چون سوره فاتحه دعای هر مریضی است و بدون عوارضه
پاسخ ها
ننن
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
نیومدیم خرافات گوش بدیم
Iran, Islamic Republic of
02:38 - 1397/09/09
باباااااا چراااااا هرکی ی چییییی میگههههههه؟؟؟؟؟ توروقران یکی ک صورت خوب شده پیشنهاد بده الکی نیایین بگین ععم خوب شد عموم خوب شو نوه خاله مادر بزرگم خوب شد تورو امام حسین فقط راه حلایی ک جواب دادنو توضیح بدین
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
چقدر درمونده حرف میزنی حالمو بد کردی اه
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1397/09/18
من خوب شدم با:کرم زینک اکساید ۲۵ درصد به طور هرشب تا صبح
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1397/09/18
من با کرم زینک اکساید بیس و پنج در صد خوب شدم
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
من باید چکار کنم که نظدمو طولانی بگم
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
ای بابا
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1397/10/30
سلام دوستان از قرص ویتامین ای استفاده کنید عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1397/12/10
اه اه این چه دردیه دادن خدایا این چیه اخه رو صورت ادم خیلی چیز زشتیه 3ساله جوش دارم چی کار کنم بره خدایا
Iran, Islamic Republic of
06:36 - 1398/03/12
ریش بزارید و جوش زیرش پیدا نیست اگه راه حلی پیدا نشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
پس تکالیف ماخانما چیه؟
ما که نمی تونیم ریش بزاریم
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/08/29
به دلیل داشتن اینترنت ملی دکمه خرید رو که میزنیم سایت رو باز نمی کنه.
Iran, Islamic Republic of
03:45 - 1398/08/30
راستش منم یهوصورتم پرشدازجوش ،وحشتناک بود،بعدکلی خوددرمانی،دیگه جایی رسیدم دیدم پوستم واقعاجای سالم نداره داشت نابودمیشد،بالاخره رفتم دکترپوست باناامیدی،دکترچندتاداروداد،بایه فوم شستشوی پوست چرب ودارای آکنه،یه آبرسان فاقدچرب آکنه مت،یه کرم ضدجوش وجای جوش،وداروی ترکیبی که روجوش میزدم خشک میکردجوشو،موادترکیبیش یکیش کلیندامایسین بود،خلاصه من داروهارونخوردم،چون من اصلادارونمیخورم،امافوم شستشوچربی پوستموتنظیم میکردوپوستموروشن میکرد،کرم ضدجوشم روجوشام میزدم قبل خواب صبم میشستم وبعدآبرسان ضدجوش میزدم خلاصه جوشام خشک شدوجاشم کرم ضدجوش یه لایه برداری ضعیفی میکرد،ویه ضدآفتاب فاقدچربی،مخصوص پوست آکنه دارمیزدم رفت وپوستم بدون جوش ودرخشان وروشن شدوصاف،اماهربارنمیشه اینقدهزینه کردوتازمانی که اینابودعالی بود،الان میفهمم چرابازیگرااینقدپوستشون خوبه،چون براپوستشون خرج میکنن کرم شب،کرم روز.آبرسان،شوینده مناسب،ضدآفتاب مناسب ،میوه وسبزیجات مداوم،ورزش منظم زیرنظرمربی،بی خیالی،خلاصش الان پول خریدهیچ کدوموندارم،واوضاع پوستم دوباره نامناسب.
Iran, Islamic Republic of
03:48 - 1398/08/30
دوستام میگن پمادپنژل جوشوخشک میکنه.ارزونم هس فقط روجوش بایدزد،
Germany
12:18 - 1398/08/30
مطلب خوبیه، منم جوش هورمونی میزنم، و پوستم لک میشه، ماسک سیب زمینی رنده شده و ماست خیلی خوبه همینطور ماست و عسل، به اندازه یه قاشق چایخوری کوچک کافیه بیست دقیقه روی صورت بمونه، من تقریبا هرشب اینکارو انجام میدم راضیم
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1398/10/22
سلام من چه کار کنم خیلی جوش های بزرگی دارم ۱۴ سالمه
Iran, Islamic Republic of
03:02 - 1398/12/25
سلام من صورتم افتضاح جوش داشت همه این راه هارم رفته بودم میخوام اونایی ک صورتمو خوب کردنو براتون بنویسم ایشالا مال شمام بره یکییش اریترومایسین ۴درصد ک واسه جوشاتون بزنید روزی سه بار شبا هم قبل خواب الوورا بزنید ک پوستتون از التهابش کم شه اینا جوشاتونو میبره ولی بعدش میمونه جای جوش واسه اونم گل ختمی سفید بهتون پیشنهاد میکنم ک معجزه میکنه دم کن تفالهدهاشو بزنن به صورتتون روزی ۲ بار اگه نشد یبار شستن صورتتونم با گلای و استفاره از الوورا هم روشن میکن
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1398/12/25
من صورتم جوش میزنه جوشای سیاه هستن بعضیها قرمزن حالا موندم چکارکنم باهشون ۲ ساله این مشکل دارن
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1399/02/09
به نظرمن آب پیازهم خوبه چون بعدازسه چهارروزتاثیرشون رومی بینید
اینم امتحان کنیدشایدخداکمک کردتاثیرشودیدین
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1399/03/24
۲روزدیگه عروسی خواهرمه وای یه جوش بزرگی زده رودماغم نمیدونم بایدچیکارکنم
پاسخ ها
M
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
روی بینیت میتونی سفیده ی تخم‌مرغ بزنی یک لایه سفیده ی تخم مرغ و یک لایه هم دستمال کاغذی نازک بزنی خیلی خوبه
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1399/04/19
ب نظر من یک لحظه ک نباید ازصورت غافل شد. حتما حتما باید شب قبل خواب باصابون یاهرپاکننده ی دیگه ای ک استفاده میکنین بشورین صبح هم همینطور. تمیزی پوست خود ب خودجوش رو ازبین میبره
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1399/05/23
من صورتم جوش میزنع بعد ی هفته میرن جه کارکنم اصن نزنه
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1399/09/25
من کل صورتم پور جوشه خیلی هم ماسک زد جو ش میزارم ولی فایده نداره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ثمین_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
روشا فارمسی_فوتر