واکنش رخشان بنی اعتماد به اقدام عظیم قیچی‌ساز
۵۱۳۱۲۷
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۲
۵۴۴۶
رخشان بنی‌اعتماد، کارگردان سینمای ایران اقدام عظیم قیچی‌ساز، ورزشکار تبریزی را که در مسیر فتح چهاردهمین و آخرین قله بالای 8 هزار متر جهان است، تحسین کرد.
خبرگزاری ایسنا: رخشان بنی‌اعتماد، کارگردان سینمای ایران اقدام عظیم قیچی‌ساز، ورزشکار تبریزی را که در مسیر فتح چهاردهمین و آخرین قله بالای 8 هزار متر جهان است، تحسین کرد.

این کارگردان در متنی نوشت:

« در هیاهوی این روزهای پرخبر از دوستی شنیدم که عظیم قیچی ساز، جوان ورزشکار تبریزی در مسیر فتح چهاردهمین و آخرین قله بالای ٨ هزار متر جهان است. شنیدم که با این فتح، عظیم قیچی ساز شانزدهمین کوهنوردی در سراسر جهان خواهد بود که بدون اکسیژن و شرپا موفق به فتح تمامی قله های بالای ٨ هزار متر دنیا می شود. از کنار داستان تلاش عظیم قیچی ساز نمی توان به آسانی گذشت. جوان هموطنی که تا این زمان با همت و اراده شخصی و بدون حمایت، موفق به فتح ١٣ قله این گروه شده است و این بار دست به کاری زده "کارستان" که آسان نیست و رو در رو با بسیار موانع جوی و جغرافیایی.

از کوهنوردی این را می دانم که قهرمانانش کمتر شناخته می شوند، چرا که این ورزش عرصه تنهایی، تلاش و صبوری و تداوم است و ارزش در خود تلاش و نه صرفاً رقابت برای رسیدن و به دست آوردن مدال و نشان.

اراده و تلاش این فرزند خلف سرزمین مان را ارج می نهیم. او قهرمان است، چه موفق به فتح این آخرین قله بشود و یا نه.

آرزوی همه هموطنان برای سلامتی و سفر بی خطر در این مسیر دشوار، بدرقه راه عظیم قیچی ساز عزیز.

رخشان بنی اعتماد

٢٥ فروردین ١٣٩٦»
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1396/01/26
انشالله موفق باشی سالم و سلامت و با افتخاری دوباره برگردی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج