رشد معاملات در اولین روز بورس تهران
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۱۳۶۴۹
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
۴۲۴۰
در معاملات اولین روز بورس تهران در این هفته خودرویی‌ها و قندی‌ها پابه‌پای هم رشد کردند و در هر دو گروه صف خرید مشاهده می‌شد. علاوه بر این در معاملات فرابورس ایران آیفکس بیش از ۱۲ واحد رشد کرد و به رقم ۹۰۹.۱ رسید.
خبرگزاری ایسنا: در معاملات اولین روز بورس تهران در این هفته خودرویی‌ها و قندی‌ها پابه‌پای هم رشد کردند و در هر دو گروه صف خرید مشاهده می‌شد. علاوه بر این در معاملات فرابورس ایران آیفکس بیش از ۱۲ واحد رشد کرد و به رقم ۹۰۹.۱ رسید.

امروز شنبه شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۲۵۰ واحد رشد کرد و به رقم ۷۸ هزار و ۳۸۳ واحدی رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن پس از ۱۸۰ واحد رشد با رقم ۱۷ هزار و ۱۱۱ واحدی بالا رفت.

شاخص آزاد شناور نیز رشد ۴۲۱ واحدی را تجربه کرد و به رقم ۸۶ هزار و ۶۹۴ واحدی رسید. شاخص بازار اول نیز ۱۲۶ واحد بالا رفت و تراز ۵۴ هزار و ۹۸۵ واحدی را تجربه کرد. علاوه بر این شاخص بازار دوم با ۸۲۰ واحد رشد با عدد ۱۷۰ هزار و ۴۵۰ واحدی بالا رفت.

امروز نماد سایپا با حدود ۵۰ واحد تاثیر مثبت در شاخص کل بیشترین نقش را در نوسانات بورس اوراق بهادار گذاشت. پس از این نماد گروه مپنا، ایران خودرو و پارس خودرو بیشترین نقش را در نوسانات دماسنج بازار برعهده داشت.

امروز در گروه خودرو شاهد رشد در قیمت پایانی و قیمت آخرین معامله در اکثر نمادها بودیم همچنین تعدادی از نمادهای این گروه بار دیگر شاهد صف خرید بودند. به عنوان مثال در نماد پارس خودرو صف خریدی با حجم نزدیک به هفت میلیون سهم در قیمت خرید ۱۰۷تومان و چهار ریالی وجود داشت. ۷۶ درصد از خریداران کل سهام‌های امروز در این نماد مربوط به افراد حقیقی و مابقی مربوط به حقوقی‌ها بود.

همچنین نماد ایران خودرو دیزل نیز با صف خرید همراه بود بیش از ۹۳ درصد از خریدهای این نماد در کل ساعات معاملاتی مربوط به افراد حقیقی و مابقی مربوط به حقوقی‌ها بود.

جالب این‌که امروز قندی‌ها نیز از رشد قابل ملاحظه‌ای برخوردار بودند. کارخانجات قند قزوین هم در آخرین قیمت معامله و هم در قیمت پایانی شاهد رشد نزدیک به پنج درصدی بودند و قند نیشابور، قند شاهرود، قند هگمتان شهد نیز از رشد بیش از چهار درصد برخوردار بودند. همچنین در این گروه نیز در نمادهایی صف خرید مشاهده می‌شد که به عنوان نمونه می‌توان قند نیشابور را نام برد.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به رقم ۴۵۸ میلیارد و ۱۸۶ میلیون و ۸۰۰ تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن یک میلیارد و ۴۴۲ میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۱۰۷ هزار و ۷۹۵ نوبت دادوستد بود.

آیفکس نیز امروز ۱۲ واحد رشد کرد و به رقم ۹۰۹ واحدی رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران تا رقم ۱۹۸ میلیارد و ۴۴۸ میلیون تومان بالا رفت که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۸۹۶ میلیون و ۸۰۶ هزار سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۶۰ هزار و ۴۴۴ نوبت معامله بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
انجمن پرستاری ایران_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
انجمن پرستاری ایران_3
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
انجمن پرستاری ایران_4
سفیر بار ساقدوش_4
انجمن پرستاری ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر