حسگر اثر انگشت گوشی‌های پیکسل از کار افتاد!
۵۱۳۹۸۸
۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
۲۳۰۱
گزارش‌ها از بروز مشکل در حسگر اثر انگشت گوشی‌های هوشمند پیکسل و پیکسل XL و همچنین نکسوس 5X و نکسوس 6P پس از دریافت آپدیت اندروید 7.1.2 گوگل خبر دارند.
فارنت: گزارش‌ها از بروز مشکل در حسگر اثر انگشت گوشی‌های هوشمند پیکسل و پیکسل XL و همچنین نکسوس 5X و نکسوس 6P پس از دریافت آپدیت اندروید 7.1.2 گوگل خبر دارند.

 حسگر اثر انگشت گوشی‌های پیکسل از کار افتاد!
 
حداقل از گوگل انتظار می‌رود زمان بیشتری را برای رفع باگ‌های موجود در آپدیت جدید محصولات خود صرف کند اما تاکنون گزارش‌های زیادی از مشکلات کاربران گوشی‌های هوشمند پیکسل و نکسوس پس از نصب آپدیت‌های جدید اندروید عرضه شده توسط گوگل منتشر شده است و باید گفت دیگر کاربران اندروید مخصوصاً گوشی‌های نکسوس باید به عرضه آپدیت‌های دردسرساز عادت کرده باشند.

حالا متأسفانه این موضوع دوباره تکرار شده و غول بزرگ جستجوی اینترنتی جهان با عرضه آپدیت اندروید 7.1.2 کاربران زیادی را دچار مشکل کرده است. آپدیت اندروید 7.1.2 حسگر اثر انگشت گوشی‌های هوشمند پیکسل و نکسوس بسیاری از کاربران را از کار انداخته است.

اگر چه  هنوز از میزان کاربرانی که گرفتار این مشکل شده‌اند خبری در دست نیست اما حداقل فراوانی فروم‌های مرتبط با این مشکل نشان می‌دهد که کاربران پیکسل و نکسوس زیادی دچار این مشکل شده‌اند.
 
 

این کاربران اعلام کرده‌اند که حتی با وجود پاک کردن اثر انگشت‌های ثبت شده قبلی پس از ارتقا به اندروید 7.1.2 همچنان حسگر اثر انگشت دستگاه‌ها در عملکرد عادی خود دچار مشکل هستند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که هر دو گوشی هوشمند پیکسل و پیکسل  XL و همچنین گوشی‌های هوشمند نکسوس 5X و نکسوس 6P دچار این مشکل شده‌اند.

دلیل بروز این مشکل هنوز شناسایی نشده و طبیعتاً هنوز کسی نتوانسته راه‌حلی برای آن پیدا و عرضه کند و دوباره چشم امید کاربران به حل مشکل توسط گوگل است.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج