زمان معرفی کاندیدای نهایی «جمنا»
۵۱۴۴۶۷
۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵
۶۳۷۱ 
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: باید تا قبل از ۲۰ اردیبهشت به کاندیدای نهایی برسیم.
خبرگزاری تسینم: مرضیه وحید دستجردی، سخنگو و عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال خبرنگار تسنیم که آیا جبهه مردمی مجمع دیگری تا انتخابات برگزار خواهد کرد یا خیر، اظهار داشت: خیر، جبهه دیگر مجمع عمومی برگزار نمیکند.

وی به پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه نحوه سازوکار معرفی کاندیدای نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب چیست عنوان کرد: ما برنامه های کاندیداها، سنجشهایی که برای محبوبیت و مقبولیت کاندیداها گرفته میشود و نیز مناظرهها را رسد کرده و در نهایت به یک یا دو نفر به عنوان کاندیدای نهایی خواهیم رسید.

دستجردی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار تسنیم مبنی بر زمان معرفی کاندیدای نهایی جبهه مردمی گفت: تازه فضای کشور انتخاباتی شده، باید برنامه‌ها، مناظره‌ها و سخنرانیها را ببینیم تا به نتیجه برسیم.به هرحال باید تا قبل از 20 اردیبهشت به کاندیدای نهایی برسیم.

سخنگوی جبهه مردمی گفت: اما اگر به یک کاندیدای واحد برسیم آن یک نفر در انتخابات شرکت خواهد کرد.

دستجردی خاطرنشان کرد: اگر به این نتیجه برسیم که انتخابات دو مرحله میشود ممکن است دو نفر را معرفی کنیم اما در نهایت یک نفر را معرفی خواهیم کرد.

وی درباره اینکه برخی معتقدند کاندیداهای جبهه مردمی به سازوکار این جبهه انتقاد دارند، گفت: کسانی که از طرف جبهه مردمی معرفی شدند 5 نفر بودند که به آنها اعلام شد ثبتنام در انتخابات بلامانع است، که از آن 5 نفر 4 نفر ثبت نام کردند. این 4 نفر نیز سازوکار جبهه را قبول کردند از جمله آیت الله رئیسی که با وجود آنکه وی به طور مستقل کاندیدا شدند اما به سازوکار جبهه احترام گذاشته و آن را قبول کردند.

وی گفت: مابقی کسانی که غیر از این 4 نفر هستند نظرات خود را دارند، آنها معرفی شده از جانب جبهه نیستند و رأی آوری آنها باید براساس نظرسنجیها مشخص شود.

سخنگوی جبهه مردمی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است این 4 نفر در پایان زیر بار تصمیم جبهه مردمی نروند خاطرنشان کرد: خیر، همه آنها حتما  سازوکار جبهه مردمی را قبول دارند چون در جلسات علنی و شورای مرکزی اعلام کردند که بر اساس نامه متعهد هستند و آن را امضا کردند.

وی درباره رئیسی نیز گفت: وی هم یک دست نوشته خود که ما هم آن را قبول داشتیم امضا کردند.

دستجردی درباره ترکیب کابینه دولت آینده تاکید کرد: اصلاً ترکیب کابینه مد نظر نبوده و تیم کاری مورد نظر است، با توجه به اینکه اهم مشکلان اقتصادی است تیم کاری که از سوی کاندیداها معرفی می شود باید تیمی باشد که نشان دهد برای حل کردن مشکلات مردم آمده و مردم از روی تیم و آن فرد به این نتیجه برسند که آن کابینه کار آمد است.

وی تصریح کرد: حتما هم لازم نیست افراد  معرفی شده وزرای کابینه باشند می توانند مشاور هم باشند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1396/01/27
از طرف مردم جبهه انتخاب کردید ولی مردم به نامزدهای شما رای نمیدن، اصلا کسی اونها رو هم نمیشناسه! همون حسن خودمون انتخاب میشه شما هم بی خودی خودتون خسته نکنید! خرج انتخاباتتون رو بدید مستمندان و فقرا، بخدا ثوابش بیشتره
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1396/01/27
هر اتفاقی افتاد سریع میاد میگه اره تصمیم جمنا همین بود
معلوم نیست جمنا واسه کاندیدا ها تصمیم میگیره یا برعکس . زنده باد روحانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج