عکس‌های اینستاگرام را فولدربندی کنید
۵۱۵۶۹۸
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
۷۹۷۱
زمستان سال گذشته بود که اینستاگرام قابلیت جدیدی برای ذخیره کردن پست‌ها را به اپ خود اضافه کرد. با زدن آیکون بوک‌مارک در گوشه‌ی سمت راست هر عکس و ویدیویی، می‌توانید آن را در قسمت «ذخیره شد‌ه‌ها» برای خودتان ببینید.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: زمستان سال گذشته بود که اینستاگرام قابلیت جدیدی برای ذخیره کردن پست‌ها را به اپ خود اضافه کرد. با زدن آیکون بوک‌مارک در گوشه‌ی سمت راست هر عکس و ویدیویی، می‌توانید آن را در قسمت «ذخیره شد‌ه‌ها» برای خودتان ببینید. فقط خودتان هم می‌توانید به آنچه ذخیره کرده‌اید دسترسی داشته باشید و در پروفایل شما نمایش داده نمی‌شود.

عکس‌های ذخیره شده‌‌ی اینستاگرام را فولدربندی کنید

قابلیت ذخیره‌ی اینستاگرام ظاهرا طرفدار زیادی پیدا کرده است و خیلی‌ها آن را به قابلیت ذخیره‌‌ی اپ Pinterest تشبیه می‌کنند. از امروز، می‌توانید پست‌هایی که ذخیره کرده‌اید را در کلکسیون‌های و فولدرهای مختلف دسته بندی کنید. برای انجام این کار، روی پستی که ذخیره کرده‌اید انگشت خود را نگه دارید تا آن را در یک فولدر دسته بندی کنید.

مثل عکس‌های ذخیره شده یا همان بوک‌مارک شده، کلکسیون‌ها هم کاملا خصوصی خواهند بود و نمی‌توانید آن‌ها را به اشتراک بگذارید. البته ممکن است اینستاگرام مثل Pinterest امکان عمومی کردن کلکسیون‌ها را هم فراهم کرد.

برای داشتن این قابلیت جدید، آپدیت جدید اینستاگرام که روی اندروید و iOS عرضه شده است را دانلود کنید.
 
عکس‌های ذخیره شده‌‌ی اینستاگرام را فولدربندی کنید 
عکس‌های ذخیره شده‌‌ی اینستاگرام را فولدربندی کنید 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج