گلکسی اس 8 نیامده مشکل پیدا کرد!
۵۱۵۷۱۸
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
۷۷۰۲
با وجود این‌که ظاهراً خوشبختانه گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس مشکل باتری ندارند برخی از کاربران این دو گوشی خبر از قرمزی صفحه‌نمایش و تن رنگ عجیب آن داده‌اند.
فارنت: با وجود این‌که ظاهراً خوشبختانه گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس مشکل باتری ندارند برخی از کاربران این دو گوشی خبر از قرمزی صفحه‌نمایش و تن رنگ عجیب آن داده‌اند.
 
قرمزی صفحه‌نمایش؛ مشکل برخی کاربران گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید برخی گوشی‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس دمای رنگ متفاوت و قرمزی خاصی خصوصاً در رنگ قرمز دارند. کاربران این گوشی‌ها وقتی به سامسونگ درباره گوشی‌شان شکایت کرده‌اند سامسونگ ادعا کرده این مشکل کنترل کیفیت نیست و می‌توانید از خود گوشی آن را تغییر دهید و اگر صفحه‌نمایش کماکان به نظر قرمز می‌آید می‌توانید آن را در مرکز خدمات مشتریان سامسونگ تعویض کنید. همان‌طور که می‌دانید در بخش تنظیمات صفحه‌نمایش گلکسی اس 8 بخشی برای تنظیم تن رنگی وجود دارد اما این بخش معمولاً تغییرات ملایمی را ایجاد می‌کند.

یکی از کارشناسان اعتقاد دارد عجله سامسونگ برای تأمین میلیون‌ها پنل صفحه‌نمایش باعث شده برخی از آن‌ها طبق استانداردهای این شرکت از آب درنیاید. البته اگر منصف باشیم بد نیست اشاره کنیم که تفاوت رنگ و تعادل سفیدی در پنل‌های AMOLED سامسونگ و به‌طور کلی پنل‌های OLED یک عارضه شایع و اجتناب‌ناپذیر است و البته بدون این‌که آن را مستقیماً با سایر گوشی‌ها مقایسه کنید قابل تشخیص نخواهد بود. به هر حال ممکن است بخش کوچکی از خریداران این گوشی از صفحه‌نمایش‌های با دقت رنگ پایین‌تری برخوردار شوند که به اعلام سامسونگ در مراکز خدمات مشتریان این شرکت قابل تعویض است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج