دکوراسیون منزل رمانتیکِ زوج تهرانی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۱۹۲۴۲
۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
۷۰۷۷۴
در این خانه پیش از هر چیز پس‌زمینه روشن و سفیدرنگ دکوراسیون منزل توجهم را به خودش جلب می‌کند. البته از تنالیته آرام آبی و صورتی‌رنگ آن نیز غافل نیستم. ناخودآگاه انگار از دیدن روشنایی و لطافت خانه آرامشی در وجودم شکل می‌گیرد.
وب سایت چیدانه: در این خانه پیش از هر چیز پس‌زمینه روشن و سفیدرنگ دکوراسیون منزل توجهم را به خودش جلب می‌کند. البته از تنالیته آرام آبی و صورتی‌رنگ آن نیز غافل نیستم. ناخودآگاه انگار از دیدن روشنایی و لطافت خانه آرامشی در وجودم شکل می‌گیرد. صاحبان خانه، بنفشه نعیما و همسرش سامان شاه‌محمد هر دو طراح گرافیک و تصویرساز هستند؛ پس به‌خوبی مشخص است که دانش هنری آنها همراه با علایق‌شان چنین ترکیب رنگی را در طراحی دکوراسیون به نمایش گذاشته است. آنها زندگی مشترک خود را تقریبا 7 ماه است که در این خانه آغاز کرده‌اند. درست است که با آغاز فصل پاییز وارد اینجا شده‌اند اما انگار همراه خود عطر و بوی گل‌های بهاری را به ارمغان آورده‌اند.

تور خانه‌گردی در یک نگاه

 •     تعداد افراد ساکن: ۲ نفر
 •     شغل صاحبان خانه: طراح گرافیک و تصویرساز
 •     موقعیت: تهران
 •     متراژ فضا: ۸۸ متر
 •     سال ساخت: نوساز (۱۳۹۵)
 •     نوع مالکیت: اجاره‌ای
 •     تعداد اتاق‌خواب: ۲ خوابه
 •     تعداد سرویس: یک
 •     سبک دکوراسیون: رمانتیک
 •     رنگ‌های غالب: سفید، آبی و صورتی
 •     ویژگی برجسته طراحی: توجه ویژه به ترکیب رنگ‌ها
 •     طراح: هر دو نفر با مشورت
 •     مدت‌زمان: ۵ ماه
 •     نوسازی یا بازسازی: تغییرات در فضا محدود به رنگ‌آمیزی دیوار و تغییرات کوچک در اکسسوری‌ها
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری

دکوراسیون رمانتیک در نشیمن

فضای کلی خانه یادآور دقت نظر در انتخاب مبلمان، وسایل و ظرافت نگاه هنرمندانه در چیدمان و همنشینی رنگ‌هاست. خانم نعیما می‌گوید به دلیل پس‌زمینه‌ای که از خانه رویایی‌اش در ذهن داشته با گشت‌وگذارهای بسیار و به‌سختی همه آنچه را که حالا ما در این خانه می‌بینیم گرد هم آورده است.
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری 
 
او که به‌تازگی با همسرش زندگی مشترکش را شروع کرده، با مشورت و همراهی همدیگر جهیزیه‌اش را تهیه کرده‌اند. بنفشه با تأکید یادآوری می‌کند که با بزرگواری و محبت‌های پدر و مادرش است که حالا صاحب خانه‌ای رویایی شده است و از آنها بسیار تشکر می‌کند.


در هر جای دکوراسیون رمانتیک این خانه، سر که می‌چرخانی به شکل‌های مختلف پرنده‌های زیبایی را می‌بینی که در گوشه و کنار خانه جاخوش کرده‌اند؛ از آن پرنده‌های کوچک تزیینی روی طاقچه‌ها گرفته تا الف روی دیوار و کوسن دست‌ساز خانم نعیما که به شکل پرنده در کنار کوسن‌های آبی و صورتی روی کاناپه آبی‌رنگ با پایه‌های سفید جاخوش کرده است.
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری 
 
او می‌گوید این کاناپه را خیلی دوست دارد. دیگر مبلمان و میزهای خانه نیز به سفارش بنفشه و سامان به دست یک سازنده مبل ساخته شده است؛ البته پارچه، نوار دور مبل و دیگر اجزا را خودشان به صورت مجزا تهیه کرده‌ و به سازنده تحویل داده‌اند. در کنار آنها فرش پذیرایی از خیابان سهروردى تهیه شده و با انتخاب بجا طرح و نقش توانسته جلوه‌ای ویژه به فضای دکوراسیون نشیمن ببخشد. این زوج جوان برای خرید لوستر سراغ فروشگاه‌های خیابان شریعتی تهران رفته‌اند.

تزیینات و توجه به جزییات

پرنده‌های موردعلاقه صاحبخانه حتی به‌عنوان آویز هنگام جمع کردن پرده‌ها به بیرون پنجره سرک می‌کشند. (این تعبیر زیبایی است که خانم نعیما آن را برای ما توصیف می‌کند.) پرده‌ها از زرتشت خریداری شده‌اند. این علاقه شامل حال پروانه‌ها هم می‌شود و تا به‌جایی پیش رفته که ما آثار آن را روی شکلات‌هایی که برای پذیرایی روی میز هستند نیز می‌بینیم.
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری 
 
شیرینی‌خوری و شکلات‌خوری‌ها از محصولات برندهای karaca    و english home هستند. همه تزیینات کوچک این خانه طراحی شده توسط بنفشه و سامان هستند. تصویرسازی‌هایی که به عنوان تابلو بر روی دیوارها نصب شده‌اند هم از هنرنمایی‌های خانم خانه است. او تلاش کرده که این تصویرسازی‌ها با سبک و رنگ دکوراسیون منزلش همخوانی داشته باشند.

شاخه گل‌های رنگارنگ

گل‌ها همیشه مظهر عشق و محبت بوده و هستند. با توجه به آنچه در تصاویر نیز می‌بینید، حضور گیاهان در خانه بنفشه و سامان بیش از هر چیزی معطوف به شاخه گل‌های رنگارنگ و زیبایی می‌شود که در گلدان‌ها قرار گرفته و طراوت و تازگی را به حال و هوای این خانه تزریق کرده‌اند.
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری
 
سامان و بنفشه سعی دارند که حداقل هفته‌ای یک‌بار سراغ گلفروشی بروند و شاخه‌های تازه و خوش‌رنگ و لعاب را مهمان محفل عاشقانه زیبای‌شان کنند.

غذاخوری؛ فضایی برای صرف شام‌های عاشقانه

در قسمت غذاخوری خانه روی میز شمعدان‌های زیبایی خودنمایی می‌کنند که به‌صورت سفارشی ساخته شده‌اند و به‌خوبی نقش مکمل دکوراسیون رمانتیک خانه را ایفا می‌کنند.
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری 
 
در این سبک از دکوراسیون روی پارچه مبلمان نقشی از گل‌های صورتی و زیبا روی زمینه‌ای روشن و سفید به چشم می‌آید؛ اتفاقی که نه‌تنها در بخش غذاخوری خانه بنفشه و سامان بلکه در همه جای آن به‌خوبی قابل دیدن است. با خودم فکر می‌کنم که با روشن کردن شمع‌ها چه لحظات شیرینی را می‌توان هنگام خوردن شام‌های دونفره در این گوشه از خانه تجربه کرد.

ظرافت و دقت در اعمال تغییرات دکوراسیون

در راهرو، آینه و کنسول سفیدرنگی که از فروشگاه رویاى سفید تهیه کرده‌اند، روی دیوار نصب شده است. رنگ‌آمیزی دیوار به رنگ آبی، توسط پدر بنفشه انجام شده و از محدود تغییراتی محسوب می‌شود که در کلیت طراحی داخلی خانه به وجود آمده است.
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری 
 
اما در این میان می‌توان به پوشاندن همه شیرهای لوله‌کشی گاز، تغییر کلید و پریزها با دست‌سازهای خانم نعیما به شکل خانه‌های کوچک و تغییر همه دستگیره‌های کابینت‌ها و چاپ نقوش طراحی‌شده توسط همین زوج جوان اشاره کرد. این ریزبینی در همه قسمت‌های منزل به‌خوبی قابل مشاهده است؛ مثل فرورفتگی دیوار نشیمن که حالا شبیه به لانه زیبای چندین و چند پرنده کوچک به کمک قفسه و طاقچه‌ها آراسته شده است.

تغییرات کوچک در دکوراسیون آشپزخانه

بخش‌هایی از کابینت و سنگ‌های دیوارپوش آشپزخانه قهوه‌ای هستند؛رنگی که مورد علاقه ساکنان خانه نیست؛ بنابراین برای اینکه این رنگ باعث ایجاد شکست در ترکیب رنگی خانه نشود باز هم بنفشه دست‌به‌کار شده و یکی از تابلوهای تصویرسازی خود را روی دیوار بالای اجاق گاز نصب کرده است.
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری
 
تزیینات کوچکی مثل ساخت خانه‌ها روی کلید و پریزها هم با همین عنوان وارد این فضا شده‌اند.

پرنده‌ای کوچک روی شیر آب ظرفشویی لانه کرده و طرح و نقش پرنده‌ها روی پارچه کوسن صندلی‌های اوپن نیز دیده می‌شوند. بنفشه این صندلی‌ها را به کمک پدرش رنگ‌آمیزی کرده و پارچه کوسن‌ها را به همراه قالیچه آشپزخانه از ترکیه تهیه ‌کرده است. (برند قالیچه‌ها english home)
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری

در یکی از کابینت‌های آشپزخانه برداشته است. آنها ظرف‌هایی ساده با ترکیب رنگ زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل را به دقت در آن چیده‌ و به نمایش گذاشته‌اند. بنفشه می‌گوید از نظر خودش این بخش از خانه یکی از دوست‌داشتنی‌ترین قسمت‌های آن است و همیشه به داشتن چنین فضایی در منزل علاقه دارد. اغلب وسایل و ظروف رنگی آشپزخانه را از فروشگاه سام گالری (sungallery) در شهرک غرب تهیه‌کرده‌اند. ظرف‌های مرغ و خروسى که داخل دکوراسیون آشپزخانه هستند را از فروشگاه اکسیر خریده‌اند. بخشی از وسایل خانه هم از فروشگاه fantezy.home  و  rozhano_storeخریداری ‌شده‌اند.
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری

آرامش در اتاق‌خواب

هماهنگی در طرح و رنگ سرویس خواب با دکوراسیون فضای نشیمن به‌وضوح قابل ‌مشاهده است. تختخواب، قاب آینه، میز آرایش و باکس اطراف تلویزیون متصل شده به دیوار همگی سفید هستند.
 
دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری 
 
تم رنگی پارچه‌ها در دکوراسیون اتاق‌خواب نیز آبی و صورتی‌اند و طرح روتختی ترکیبی از نقش پرنده‌ها و گل‌هاست که آن را همراه با قالیچه کوچک این اتاق از ترکیه سفارش داده‌اند. آباژور را بانوی خانه ساخته و لوستر اتاق را خودش رنگ‌آمیزی کرده است. پرده اتاق‌خواب را از زرتشت خریده‌اند و آینه، میز آرایش و سرویس خواب از یافت‌آباد به این خانه آمده‌اند.

توجه به علاقه شخصی در خرید جهیزیه

در آخر صحبت‌هایم با خانم نعیما از او خواستم که از نتیجه تجربه شخصی خود در خرید و چیدمان دکوراسیون منزلش با ما بگوید و اگر پیشنهادی دارد آن را با خوانندگان مجله منزل در میان بگذارد. در پاسخ به سوالم خانم نعیما گفت: «فکر می‌کنم هرکسی در چنین موقعیتی قبل از تصمیم‌گیری باید به علاقه و خواسته‌های شخصی خودش توجه کند. باید چیزی را بخرد و در خانه‌اش جای دهد که واقعا آن را دوست دارد.
 
 دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری
 
هر کسی سلیقه‌ای مختص به خودش را دارد و نیازی نیست به خاطر اختلاف‌نظر با دیگران یا توجه به سلیقه عموم مردم کاری را انجام دهد که مطابق با سلیقه خودش نیست؛ چون خود اوست که باید در آن خانه زندگی کند. پس بهتر است از فضای زندگی خودش لذت ببرد. هر تازه‌عروسی بهتر است خریدن جهیزیه را یک کار شیرین بداند و از انجام دادنش خسته نشود.»
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 35
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1396/02/10
بسوزه پدر بی پولی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
موافقم..منم وقتی داشتم ازدواج میکردن دلم خیلی چیزای گرون میخواست ولی چون خودم میخریدم و خانواده مم نداشتن که زیاد کمکم کنن از همه چی زدم ولی خداروشکر همسره فهمیده ای دارم که براش مهم نبود چی میارم
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1396/02/10
خيلي عالي بود. لذت بردم
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1396/02/10
خیلی ها پول دارن ولی خوش سلیقه نیستن. من به این زوج تبریک میگم واقعا دکور عالی ساختن آدم روحش تازه میشه من که خیلی پسندیدم امیدوارم زندگی عالی داشته باشین این آرزوم برای همه است
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1396/02/10
خیلی زیبا و با سلیقه بود
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1396/02/10
خیلی زیبا و با سلیقه بود
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1396/02/10
یخ نکنن تو فضای به این سردی.قشنگه ولی رمانتیک نیست شبیه اتاق بچه هاس.من که رنگهای گرم رو برای خونه ترجیح میدم.کرم،قهوه ای،شیری،عسلی حتی یه کم قرمز و مشکی.اونجوری رمانتیک تر و هیجان انگیزتره اینطوری حوصلم سر میره هر جا رو نگاه کنی یه رنگ سرد و آرامشبخشه آدم احساس بیحالی میکنه
Finland
19:01 - 1396/02/10
همیشه این گلبهار ایراد میگیره ندیدم این خانم بدون کوچکترین عالی بود گفتنی کامنتشوبزاره بره .رنگ ازین بهتر شما واسه خودت انتخاب کن این سلیقه ی خودشونه وبه شما ربطی نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
این چه حرفیه شما میزنی؟! نظرش رو گفته دیگه،مثل بقیه
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1396/02/10
پول داشته باشی همکار میشه کرد فقط پول
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
خیلیا خیلییی پول دارن ولی دکوراسیون خونشون خیلی معمولیه ، با پول نمیشه هرچیزی رو به دست آورد
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1396/02/10
حالشون ازین همه شیرینی فضا بهم نخورد !
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1396/02/11
بعضی از وسایل مثل گلدونای داخل پذیرایی یا اونی ک روی میز بود و گنجشک و اینا داش خیلی ریز بودن و باعث میشد فضای خونه شلوغ و کوچیک بنظر برسه...اما خیلی با صفا و خشکل بود
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1396/02/11
خوب بود... حس خوبی به ادم میداد ...حس نشاط ، نور، سرزندگی و تمیزی
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1396/02/11
در حونه به این قشنگی جای کتاب واقعا خالی بود ودر قفسه هال به جای دکورهای بیخود بهتر بود کتاب میگذاشتن ! و نصب تابلو روی دیوار گاز که جدیدا مد شده اصلا جالب نیست علاوه بر خراب شدن تابلو با روغن برای نظافت وشستشوی کاشیها هم دست وپاگیر است .
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1396/02/11
خیلی بی روحه

این خونه همیشه باید تمیزو مرتب باشه
United States
17:16 - 1396/02/12
مثل خونه عروسکی میمونه. به نظرم زیاد گرم نیست. نپسندیدم.
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1396/02/17
نمرتون بیست. فقط کاش دیوارها اینقدر سفید نبود. یک نقاشی ملایم یا کاغذ دیواری ملیح
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1396/02/22
پسندیدم.حیف که خونه اجاره ایی هست.
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1396/03/10
خوبه ها ولی همیشه باید دستمال به دست باشی و تمیز کنی این خونه رو خخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1396/07/11
پولتونو جمع کنین خونه بخرین...وقت برای این کارا زیاده
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1396/07/11
زیباست و خوش سلیقه مبارکشون باشد
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1396/07/11
خونه خودشون بود تو مصاحبه مشخص شدکه صاحبخونه هستن حالاهرچی مبارک باشه امیدوارم سالیان سال باخوشبختی زندگی کنن
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1396/07/11
با مزه بود.من هم خوشم اومد.اون گنجیشک رو شیر آشپزخانه خیلی بانمک بود.
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1396/07/12
آشپزخونه كه معلومه ماههاست .... نه بو و بلنگي نه روح و رواني!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1396/07/12
این آشپزخونه نشون میده تاحالا رنگ یه نیمرو هم بخودش ندیده، این خونه فقط واسه خوابیدن خوبه که یه موقع کثیف نشه ولی در کل قشنگ بود خوشم اومد
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1396/07/12
ساده و صمیمی بود ممنون
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1396/07/13
قشنگ بود خوشبخت باشید
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1396/07/15
ببخشید برترینها از نظر سایت شما نمیدونم به چه سبکی رمانتیک گفته میشه
ولی هیچ حس رمانتیکی در این خونه پیدا نکردم دیوار
سفید و آبی با وسایل سفید و فقط چند تا مبل وظروف گل گلی
رمانتیک گفته میشه!!!
در بقیه معرفی دکوراسیون های دیگه این دکوراسیون جالب نبود
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1396/07/16
یه سوال,اینا واقعا چطور خونشون انقد تمیزه,باید کلا وایتکس به دست وایستی سر وسایلت
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1396/07/17
خونه ای که۵ماهه بهش رسیدن بایدم تمیزباشه درضمن ایناکارگردارن.واینکه بذاربچه بیادخونه خودبخودداغون میشه شایدم استثنابرااینانشه.ولی درکل خونه خوشگل وعروسکی بود
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1396/07/19
خیلی قشنگ و باسلیقه بود
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1396/07/22
واسه خونه مستاجری اینقد خرج دکور و دیوارکوب کردن؟؟؟ شاید تو خونه بعدی قابل استفاده نبود!!!!
Iran, Islamic Republic of
03:32 - 1396/11/26
خییییییلی زیبا بود.ای کاش میگفتن مبلهاشون رو کجا سفارش دادند؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
ادیب_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
اورانوس_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کالازم_فوتر
تنورستان_فوتر