اسپاتیفای گجت پوشیدنی می‌سازد
۵۲۰۴۸۲
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
۲۸۴۴
با وجود اینکه اسپاتیفای بزرگترین سرویس استریم موسیقی از نظر تعداد مشترکینی است که پول پرداخت می‌کنند (با ۵۰ میلیون عضو)، اما در مقایسه با اپل موزیک یک مشکل مهم دارد.
مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: با وجود اینکه اسپاتیفای بزرگترین سرویس استریم موسیقی از نظر تعداد مشترکینی است که پول پرداخت می‌کنند (با ۵۰ میلیون عضو)، اما در مقایسه با اپل موزیک یک مشکل مهم دارد. اپل می‌تواند در کنار استریم موسیقی، دستگاه‌های خودش را هم به مشترکین بفروشد، دستگاه‌هایی که از طریق آن می‌شود به موسیقی گوش داد و فرایند استفاده و ثبت‌نام هم در آن بسیار ساده‌تر می‌شود.
 
اسپاتیفای گجت پوشیدنی می‌سازد 

شاید به همین دلیل باشد که شرکت اسپاتیفای در میان شغل‌های درخواستی‌اش برای جذب نیرو از یک مدیر پروژه سخت‌افزار هم اسم آورده است. با بررسی لیستی که جهت جذب نیرو منتشر شده، به نظر می‌رسد این شرکت به دنبال ساخت سخت‌افزار یا در حقیقت یک گجت پوشیدنی بخصوص است که از طریق آن کاربران بتوانند به سرویس اسپاتیفای دسترسی پیدا کنند.

در این میان سوال اصلی اینجاست که تولیدکردن چنین دستگاه و گجت پوشیدنی‌ای می‌تواند به تعداد کاربران و مشترکین پولی اسپاتیفای بیفزاید یا با حضور این شرکت در عرضه سخت‌افزار چنین اتفاقی رخ نخواهد داد؟
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج