اژه ای: دشمن دنبال خسته کردن مردم است
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۵۲۰۶۸۱
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰
۱۳۱۷۲
معاون اول رییس قوه قضاییه با اشاره به برخی تحریم ها گفت: اگر مردمی که آن‌قدر در مقابل بمب و ترور ایستادگی کردند پای میز مذاکره بروند و برای مایحتاج زندگی خود امتیاز بدهند آیا دشمن حس نمی‌کند بهترین راه را انتخاب کرده است؟
خبرگزاری ایسنا: معاون اول رییس قوه قضاییه با اشاره به برخی تحریم ها گفت: اگر مردمی که آن‌قدر در مقابل بمب و ترور ایستادگی کردند پای میز مذاکره بروند و برای مایحتاج زندگی خود امتیاز بدهند آیا دشمن حس نمی‌کند بهترین راه را انتخاب کرده است؟

غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در  جلسه «از حقوق‌های نجومی تا پرونده آقازاده‌ها» که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در دانشکده پزشکی دانشگاه فردوسی برگزار شد با اشاره به شعار سال اظهار داشت: با توجه به آن‌چه که در طول این سی‌ونه سال گذشته دشمن از مردم ما دیده و راه‌های خود را برای مقابله با ما آزموده است به این نتیجه رسیده که با این روحیه،  گذشت، مقاومت، هوشیاری و وحدت مردم راه‌های گذشته جواب نمی‌دهد و می‌خواهد این روحیه را از مردم بگیرد تا آنان را از نظام و مسئولیتی که به عهده آنان است و راهی که در پیش دارند جدا کنند.

وی ادامه داد: یکی از مسائلی که دشمن برای عقب نگهداشتن ایران از سایر کشورها و فشار آوردن بر مردم روی آن دست گذاشته است تا آنان خسته شوند و احساس کنند معیشت‌شان در تنگناست مسائل اقتصادی و معیشتی است.

وی با اشاره به جنگ تحمیلی اظهار داشت: همچنین ما با جنگ‌ تمام عیار گروه‌ها با اسم‌های مختلف در د اخل کشور روبرو بوده‌ایم . روزی نبود که ما حتی در تهران امید داشته باشیم که صبح را به شب برسانیم و چند ترور و انفجار رخ ندهد، خانواده افرادی که در نهادهای انقلابی فعالیت می‌کردند امید نداشتند هنگامی که این فرد از خانه بیرون می‌رود دوباره برگردد.

یادآور شد: در بسیاری از شهرهای مرزی کشور قبل از جنگ و حتی با شروع جنگ گروه‌های تروریستی مختلف وجود داشت. کشور ما چندین سال است قربانی ترور است . امروز که ترور نداریم، کشور امن است.بسیاری از گروه‌های تروریستی اعلام جنگ مسلحانه قبل از جنگ و با ادامه جنگ کرده بودند اما نظام از پای در نیامد بلکه جلو آمد.

معاون اول رییس قوه قضاییه با اشاره به این‌که «محاصره اقتصادی ایران مربوط به امروز نیست»، تصریح کرد: دشمنان از ابتدا ایران را محاصره اقتصادی و اموال ما را بلوکه کرده بودند. آن‌ها برخلاف تمام معاهدات بین‌المللی و مسائل شناخته شده حقوقی یک طرفه جلوی قراردادها گرفتند. با وجود این‌که اموالی را به ما فروخته بودند و پولی را دریافت کرده بودند اما آن‌ها را به ما نمی‌دادند مخصوصا مواردی که حس می‌کردند در جنگ به درد ما می‌خورد. پس از آن هم جنگ نرم را آغاز کردند.

وی با اشاره به این‌که «دشمن کشور ما را محاصره‌های مختلف کرد اما جوابی نگرفت»، اظهار داشت: آن‌ها تحریم‌های ظالمانه را تشدید کردند اما باز هم پاسخی نگرفتند . در این زمینه نظام با مشکل مواجه نشد و بر مسیر خود ادامه داد. البته گاهی حرکت ما کند شد اما متوقف نشد.

وی با اشاره به افرادی که یک زمانی در کشور مسئولیت داشتند اما در حال حاضر به خارج کشور رفته‌اند خاطر نشان کرد: این افراد یکدفعه به خارج از کشور منتقل نشده‌اند و دیدگاه‌های ‌آن‌ها هم یک شبه عوض نشده است بلکه آنان بعضی دیدگاه‌ها را از گذشته داشته‌اند. آنان گرا می‌دادند که اگر می‌خواهید حرکت کشور را متوقف کنید باید بر تحریم اقتصادی بیش از پیش فشار بیاورید. بعضی از آن‌ها می گفتند علاوه بر تشدید تحریم‌ها باید بر روی مسائل حقوقی هم دست گذاشته شود. در حال حاضر هم گراهایی از داخل داده می‌شود . افرادی هستند که با عدد و رقم گرا می‌دهند که به طور مثال اگر فلان کار انجام شود رکود در کشور ایجاد خواهد شد یا مثلا اگر فلان اقدام انجام شود چه مشکلاتی برای کشور بوجود خواهد آمد.

معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: دشمن همچنان این مسیر را دنبال می‌کند. اگر ما وابسته به خارج باشیم و مایحتاج  زندگی ما متکی به خارج باشد دشمنان به راحتی می‌توانند جلوی آن را بگیرند. آیا دشمنان واقعا قابل اطمینان هستند که ما با آن‌ها مذاکره کنیم و در مذاکره بتوانیم نیازمندی‌های خود را به دست بیاوریم؟ اگر به فرض این‌که آن‌ها قابل اطمینان هستند که نیستند وقتی بدانند ما در این زمینه ضعف داریم و برای به دست آوردن مایحتاج خود به آن‌ها روی آوریم باید چه کنیم؟ اگر مردمی که آن‌قدر در مقابل بمب و ترور ایستادگی کردند پای میز مذاکره بروند و برای مایحتاج زندگی خود امتیاز بدهند آیا دشمن حس نمی‌کند بهترین راه را انتخاب کرده است؟ ما باید نسبت به مسائل اقتصادی و مایحتاج خود کار و تلاش کنیم و استقلال داشته باشیم.

وی با اشاره به این‌که «ما کشور فقیری نداریم» اظهار داشت: ایران دارای ثروت‌های عظیمی است و جوانان خوشفکر ،‌ با استعداد و مقاوم‌ و ... زیادی دارد که سرمایه‌های بزرگ کشور هستند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1396/02/06
بله مسئولین نجومی بگیر و آقازاده هام همینطور‌...
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1396/02/06
مردم.از فقر خسته اند جناب اژه ای
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1396/02/06
جناب اژه ایی دشمن غلط میکنه این مردم پشتیبان ولی فقیه و انقلاب را خسته کند مراقب مسئولین باشید که مردم را خسته نکنن
Netherlands
22:34 - 1396/02/06
جناب اژه ای من امنیت شغلی ندارم امید ندارم
مقروضم اینها نتیجه مدیریت است که من و مردم رو خسته کرده به پای دشمن نذارید
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1396/02/06
نظرجناب حاج آقای اژه ای درست هست مابایدنگاه مان رابه تقویت داخل معطوف کنیم نه ازبیرون وازدشمنانمان انتظار کمک داشته باشیم ایران کشورغنی ازذخائر ومعادن است وسرشارازاستعدادها ی شکوفا است ،مسئولین باید باورداشته باشند متاسفانه برخی باورندارندونگاهشان به کمک گرفتن ازغرب معطوف شده است بجای توجه وتقویت داخل به بیرون ودشمنان امیددارندخطاء بزرگی است.
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1396/02/06
آقای اژه ای مردم از مبارزات خود در برابر زورگویان قلدر جهانی هیچگاه خسته نمود آنچه که ملت را خسته کرده اوضاع داخلی است بجای عدالت فساد جولان میدهد بجای شور انقلابی بیکاری و اعتیاد وووووو.
ایکاش از همه چی از ملت نظر سنجی میشود حتی از عملکرد دستگاه قضا.
مگر نه اینکه مردم ولینعمت و صاحبان انقلاب هستند.
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1396/02/06
مردم فقیرو بیکار نون میخوان کارمیخوان اولویت اصلی معیشت مردم هست چون این ملت است که پشتوانه نظام است پس هوای این مردم خوب ونجیب روداشته باشید من التوفیق......
Germany
23:29 - 1396/02/06
جناب آقای اژه‌ای توده مردم از نظر اقتصادی ناتوان و خسته شده اند . اما کو گوش شنوا و فریادرس !!!!
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1396/02/06
فقر پدر مردم دراورده چهجور خسته نشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
اورانوس_فوتر2
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر