تسلیت تلگرامی صربستان در پی انفجار معدن
۵۲۵۶۳۴
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۴
۵۱۹۷
ایویتسا داچیچ معاون اول نخست وزیر و وزیر امور خارجه صربستان با ارسال تلگرام تسلیت به محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان جان باختن جمعی از معدن چیان در حادثه غم انگیز معدن زغال سنگ در شمال ایران را تسلیت گفت.
خبرگزاری ایرنا:  'ایویتسا داچیچ' معاون اول نخست وزیر و وزیر امور خارجه صربستان با ارسال تلگرام تسلیت به 'محمد جواد ظریف' وزیر امور خارجه کشورمان جان باختن جمعی از معدن چیان در حادثه غم انگیز معدن زغال سنگ در شمال ایران را تسلیت گفت.

به گزارش بیانیه وزارت امور خارجه صربستان در روز پنجشنبه، در تلگراف تسلیت وزیر امور خارجه صربستان آمده است: با غم و اندوه بزرگ خبر حادثه غم انگیز که در آن زندگی چند نفر از دست داده شده را دریافت کردم. برای جان افرادی که در زیر زمین گرفتار شده اند نگران هستیم.

همچنین در ادامه تلگرام تسلیت نوشته شده است: به نمایندگی از وزارت امور خارجه جمهوری صربستان و از جانب خودم مراتب عمیق ترین تسلیت را به شما، دولت شما و خانواده های قربانیان ابراز می دارم.

در ادامه این تلگرام آمده است: دشوار است که درد غیر قابل توصیف را در این زمان سخت اعضای خانواده هایی که عزیزان خود را از دست داده اند تسلی و دلداری کرد.

مطمئن هستم که جان باختگان که به کمک همکاران و دوستان خود رفته اند، بعنوان مردم شجاع که با افتخار و وجدان وظایف خود را انجام داده اند، نامشان برای همیشه جاودان باقی خواهد ماند.

در تلگرام تسلیت وزیر امور خارجه صربستان نوشته شده است که شهروندان صربستان صادقانه در درد خانواده ها و دوستان قربانیان همدرد هستند. ما در این زمان دشوار با آنها هستیم.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج