متولدین ماه‌های مختلف کِی ازدواج می کنند؟
۵۲۶۴۹۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
۵۰۶۴۲ 
امروزه دخترها و پسرها هر زمان که دوست داشته باشند تن به ازدواج می دهند و معمولا فرد مورد نظرشان را خودشان انتخاب می کنند. اما جدا از نظرات شخصی هر فرد در مورد ازدواج، متولدین ماههای مختلف با توجه به خصوصیات اخلاقی مشترکی که دارند، تا حدودی یکسان عمل می کنند.
برترین ها: در قدیم، دخترها و پسرها زود ازدواج می کردند. آنها بعد از چند دیدار کوتاه بله را می گفتند و به همان سرعت هم بچه دار می شدند. در آن زمان زنان تا سن 25 سالگی حداقل 3 فرزند داشتند، اما ازدواج امروزه قابل مقایسه با گذشته نیست. دخترها و پسرها هر زمان که دوست داشته باشند تن به ازدواج می دهند و معمولا فرد مورد نظرشان را خودشان انتخاب می کنند.
 
اما جدا از نظرات شخصی هر فرد در مورد ازدواج، متولدین ماههای مختلف با توجه به خصوصیات اخلاقی مشترکی که دارند، تا حدودی یکسان عمل می کنند. در این مطلب پیش بینی خود را در مورد زمان ازدواج و علایق متولدین ماههای مختلف سال، برایتان آورده ایم.
 
 متولدین ماههای مختلف در چه سنی ازدواج می کنند؟
 
فروردین- عروسی عاشقانه اواخر دهه 20 سالگی
 
فروردینی ها افرادی هستند که دوست دارند با احتیاط قدم بردارند. آنها با اراده بالا می توانند صبر پیشه کنند تا به مراد دلشان برسند. برای آنها ازدواج هرگز تصمیم ساده ای نیست، به همین دلیل در آن عجله نمی کنند. آنها هرگز قبل از 20 سالگی تن به ازدواج نمی دهند. اما پس از این که جواب «بله» را گفتند، تازه زندگی شان آغاز می شود و شور و شوق لازم را برای ماجراجویی به همراه شریک زندگی شان به دست می آورند. آنها دوست ندارند که تا قبل از آن روز موعود دیگران را از تصمیم نهایی خود آگاه کنند. بنابراین اگر یک روز صبح بیدار شدید و شنیدید که متولدین این ماه تصمیم به ازدواج دارد، شوکه نشوید.
 
اردیبهشت- عروسی فضای باز در دهه 30 سالگی
 
برخلاف فروردینی ها، متولدین اردیبهشت افرادی هستند که کمتر خیالپردازی می کنند و بیشتر به واقعیت وابسته اند. آنها امنیت و ثبات را ستایش می کنند. بهتر است که آنها در دهه 30 سالگی خود ازدواج کنند، بدین علت که اول باید به دنبال شادی و آرامش در درون خود باشند، سپس آن را در دیگری جستجو کنند. بهترین فصل برای برگزاری جشن عروسی برای اردیبهشتی ها پاییز است. آنها دوست دارند که عروسی خود را در فضایی باز و میان برگ های رنگی درختان جشن بگیرند.
 
خرداد- جشن عروسی پر از سورپرایز در 35 سالگی
 
با توجه به خصوصیت دو قطبی متولدین ماه خرداد، سخت است که زمان دقیق ازدواج آنها را حدس بزنیم. یک زمان آنها از ازدواج مطمئن هستند و زمان دیگر تردید دارند. آنها سالهای بسیاری را در این تناقض دست و پا می زنند اما در نهایت بعد از 30 سالگی به ثبات دلخواه خود می رسند. اینطور می رسد که 35 سالگی ایده آل ترین سن برای پیوند آنهاست. آنها افراد خلاقی هستند که دوست دارند جشنی پر از سورپرایز برپا کنند.
 
 متولدین ماههای مختلف در چه سنی ازدواج می کنند؟
 
تیر- جشنی کاملا خانوادگی در اواسط دهه 20 سالگی
 
متولدین ماه تیر افرادی هستند که به دنبال سرپناه و امنیت اند. به همین دلیل هم دوست دارند که هر چه زودتر فرشته نگهبان خود را پیدا کنند. به محض اینکه آنها در کنار فردی احساس امنیت کنند، عاشق اش می شوند، عشقی که به سادگی از بین نمی رود. از آنجا که آنها عاشق خانواده اند، جشن خود را نیز بسیار خصوصی و خانوادگی برگزار می کنند. عروسی مورد علاقه آنها در فصل تابستان که زمان خوبی برای استراحت میهمان هاست، می باشد.
 
مرداد-جشن عروسی سال نو در 30 تا 40 سالگی
 
مردادی ها به عاشق پیشه ها مشهورند. آنها دوست دارند که اول عاشق شوند سپس تصمیم به ازدواج بگیرند. به همین دلیل زمان زیادی را صرف رابطه های خود می کنند که یکی از دلایل دیر ازدواج کردن آنهاست. مردادی ها دوست دارند که عشق شان زبانزد خاص و عام باشد، عشقی که در شب عروسی نیز آشکار است و دیگران را به تحسین وا می دارد. شب عروسی متولدین این ماه جشنی به یاد ماندنی و رمانتیک است به خصوص وقتی که مصادف با جشن سال نو باشد.
 
شهریور- جشنی زمستانی در اواخر دهه 20 سالگی
 
دیگران شما را لجباز می خوانند اما ما به خوبی می دانیم که این رفتار شما نه لجبازی بلکه ثبات در رسیدن به تصمیمی است که در سر دارید. فکرهای زیادی در سر شماست که دوست دارید هر چه زودتر به آنها برسید، به همین دلیل است که دوست ندارید عجولانه تصمیم بگیرید. در اواخر 20 سالگی، زمانی که استقلال خود را به دست آورده اید و یاد گرفتید که چگونه با جریان های مختلف خودتان را وفق دهید، بهترین زمان برای ازدواج شماست. شما فردی ایده آلیستی هستید که دوست دارید همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام شود. فصل زمستان بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی شماست.
 
مهر- عروسی تابستانه در اوایل دهه 20 سالگی
 
مهری ها عاشق سادگی و ثابت اند. آنها یک جشن عروسی افسانه ای نمی خواهند به همین دلیل هم زمانی که احساس کنند نیمه گمشده شان را پیدا کرده اند، به سرعت ازدواج می کنند که معمولا بین 20 تا 25 سالگی است. اگر چه عروسی مجلل برای آنها اهمیت چندانی ندارد اما به ظرافت و جزییات علاقه زیادی نشان می دهند.  یک عروسی در فصل تابستان می تواند خواسته های آنها را تبدیل به واقعیت کند.
 
آبان- عروسی مجلل بین 30 تا 40 سالگی
 
متولدین آبان عاشق تجملات اند و به تبع هم دوست دارند که در مهمترین روز زندگی شان چون پرنسسی بدرخشند. آنها برای آرزوهای خود ارزش زیادی قائلند به همین دلیل تا فرد مورد علاقه شان را پیدا نکنند، تصمیم نمی گیرند. آبانی ها زمان زیادی را به آماده سازی مراسم عروسی خود اختصاص می دهند و همین موضوع عروسی آنها را تبدیل به یکی از به یاد ماندنی ترین جشن ها هم برای خود و هم برای دیگران می کند.
 
آذر- جشنی بدون نقص در اوسط دهه 30 سالگی
 
متولدین آذر همیشه به دنبال تغییر و تنوعی در زندگی شان هستند. اگر چه این خصوصیت مثبت است اما در برخی شرایط مشکل ساز نیز می شود. آنها به سادگی تن به رابطه های عاطفی نمی دهند و دوست دارند که بعد از کسب تجربیات لازم، تصمیم جدی خود را برای ازدواج بگیرند. زمانی که صحبت از تدارکات مراسم عروسی می شود، ایده های زیاد و خلاقانه ای در سر آذری هاست. اگر چه در این شرایط بسیاری از زوج ها گیج می شوند اما آذری ها کارشان را خوب بلدند. آنها به دیگران اجازه دخالت نمی دهند بلکه خود برای یک جشن عروسی ایده آل و بی نقص برنامه ریزی می کنند.
 
 متولدین ماههای مختلف در چه سنی ازدواج می کنند؟
 
دی- جشنی رمانتیک در اوایل دهه 20 سالگی
 
متولدین ماه دی دوست دارند که از طریق دوستان و اقوام خود مورد تعریف و تمجید قرار بگیرند به همین دلیل از همان سالهای اول جوانی رابطه ای عاطفی و جدی را آغاز می کنند. آنها نه تنها دوست دارند که هر چه زودتر تشکیل خانواده دهند بلکه به شدت هم به اطرافیان خود وفادارند. به همین دلیل احتمال این که در اوایل دهه 20 سالگی شان ازدواج کنند، زیاد است. اما زمانی که صحبت از مراسم عروسی می شود، آنها کمی دست و پایشان را گم می کنند. برای این منظور پیشنهاد می کنیم که اولویت هایشان را روی کاغذ بنویسند و طبق آنها مرحله به مرحله پیش روند.
 
بهمن- جشنی بهاره بین 40 تا 50 سالگی
 
بهمنی ها دوست دارند که منحصر بفرد باشند، به همین دلیل شیوه زندگی ای جز دیگران را در پیش می گیرند. آنها عاشق مسافرت، کشف و اکتشاف و هیجان اند و دوست دارند که قبل از ازدواج تمام این تجربیات را به دست آورند. متولدین این ماه سال از سنت ها بیزارند به همین دلیل ازدواجی در سنین بالا را می پسندند. بهار فصلی رویایی برای  آنهاست و یک جشن عروسی در این فصل نیز برای آنها به همان رویایی پیش خواهد رفت.
 
اسفند- جشنی در ماه کامل در سن 26 سالگی
 
اسفندی ها از تنهایی تنفر دارند. از طرفی آنها دوست دارند که با شریک زندگی شان به هر جایی قدم بگذارند، از طرف دیگر افرادی به شدت خیالباف هستند. بنابراین به شرطی جواب مثبت می دهند که فرد مورد نظر به آرزوهایش احترام و او را در رسیدن به آنها یاری رساند. احتمال این که آنها در سن 26 سالگی تصمیم قطعی خود را بگیرند، زیاد است. زمانی که صحبت از تاریخ عروسی می شود آنها شبی رمانتیک مانند شبی که ماه کامل است را انتخاب می کنند.
انتشار یافته: 42
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1396/03/30
ااااا همه چیزی که تو ذهنم بود اونجا نوشته بودد....من ابانم
Netherlands
11:19 - 1396/03/30
من اردیبهشتی ام. دقیقا تو 30 سالگی ازدواج کردم، اونم تو فضای بازو ایول
Netherlands
11:19 - 1396/03/30
من آذریم. یعنی میشه؟!!!!
Netherlands
11:29 - 1396/03/30
من آذریم. یعنی میشه؟!!!!
پاسخ ها
ali
United States
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
چی؟
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1396/03/30
بچه ها من یه خواستگار دارم که خیلی زشته(خدایا منو ببخش) پولم نداره(خخخخ) اما ادم با صداقتی هست و خانواده خوبی داره کارشم تازه شروع کرده احتمالا خوبه ...
به نظرتون چیکار کنم؟
ایا اگه بگم بله فردا پشیمون میشم؟
31 سالمه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
مهمترین چیز اخلاق و خانواده است، در مرحله بعد پول. ببین اگه امیدی به افزایش درامدش هست، به نظرم خوبه. قیافه که اصلا مهم نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
زیبایی مهم نیست،ولی به نظرم اگه چهره کسی به دل آدم نشینه بعدا خیلی مشکلات پیش میاد ،معمولا احساس آدم به چهره اش بدتر هم میشه . ولی اگه در حالیکه اون آقا نازیباست ولی باز چهرش به دلت نشسته اون موقع میتونی قبول کنی(البته اگه بقیه شرایطش برات قابل قبوله)
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
تو 31سالگي وسواس نداشته باش اگر آدم سالميه بله بگو . خدا بزرگه
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1396/03/30
درسته من سن کمی ندارم ولی یه چیزی میگم.....کاربری که گفتی خواستگار داری اگه دلت باهاش نیست ازدواج نکن چون شاید بعدها پشیمون بشی و زندگیتون سر مسائل کوچیک بریزه به هم....اینم حرف من نیستا تو تلتکست توی مشاوره دقیقا خانمی سوال شما رو پرسیده بودن جوابش همین بود.ولی اگه با وجود بی پولی و چهره ی متوسط اگه به دلتون میشینه ازدواج کن....موفق باشی گلم.
Germany
13:01 - 1396/03/30
11:58 چرا قیافه اصلا مهم نیست ؟؟! اگر زشت هم باشه باید به دلش بشینه یا حداقل جذابیت و کششی داشته باشه وگرنه باید فیلم بازی کنه یا با کوچکترین مساله ای از درون خودش فکر میکنه بهش ظلم شده یا هدر رفته اونم تو این زندگی های سخت الان که خوشی هم برای مردم نمونده. اصلا از نظر علمی میگن اگر با دیدن طرف مقابل بخصوص دیدارهای اولیه برات جذابیتی نداشت نباید به مسائل دیگه وارد بشی. با بقیه نظرت موافقم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
منظورم این بود که خوشگلی مهم نیست، مهم اینه که به دل طرف بشینه، اگر چه باز هم بعد چند سال زندگی عادی می شه. الان ادم ایده ال سخت پیدا می شه، قیافه اولویت نیست. باید به ویژگی های مهم دیگه ای مثل اخلاق و وضعیت مالی فکر کرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
اگه طرف همه چی داشته باشه زشت باشه ادم عذاب میکشه من شخصا از بد قیافه و بد تیپ متنفرم حالا باشه میلیاردر.اگه رضا زاده میاومد خواستگارمن من خودم حلق اویز میکردم خخخخخخخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
همه چیزم نمی شه باهم خواست
Germany
16:05 - 1396/03/30
منم ترجیح میدم از نظر ظاهری هم سطح خودم باشه و زیبا بعلاوه اخلاق -انسانیت و فرهنگ خانوادگی بالا داشته باشه یک کاری که از پس خودش بربیاد و تو زندگیش نمونه چون اول خود طرف نابود میشه .
مسائل مالی و ثروت و موقعیت اجتماعی و مدارک از فلان کشور و فلان خونه و فلان ماشین و اقامت فلان کشور که اصلا برام فرقی نداره و اتفاقا تمام خواستگارام دقیقا مورد اولی رو ندارن برعکس بدون استثنا دومی رو که شاید خیلی ها بپسندن دارن.
شاید بخندید از زیادی خواستگار خسته شدم حوصله بررسی ندارم کسی میگه زیاد جدی نمی گیرم .
شایدم بهتر اینجا ازدواج نکنم .فکر کنم خیلی ها تو دلشون بهم فحش بدن .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
چرا کسی باید دلش بخواد بهتون فحش بده؟!
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1396/03/30
مال بهمن از نظر من کاملا اشتباهه . :/ البته راجع به خودم
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1396/03/30
کاربر عزیز ۱۱:۳۲ تو اولش قیافه و تا حدیم پولو میتونی تشخیص بدی٬اخلاق و خونواده خوب اگه از قبل نشناسیشون٬معلوم نمیشه که. در اینکه قیافه اهمیت چندانی نداره که شکی نیس. چون هر چی باشه عادی میشه. ولی اگه واقعا آدم ظاهر بینی هستی و نمیتونی تغییرش بدی(قصد توهین ندارم فقط خصوصیتتو گفتم)بهتره بیشتر رو معیارای ظاهری حساس باشی. ولی به هر حال کسایی که ظاهر بهتری دارن مثل پول و قیافه٬دیگرانم حتی بعد ازدواج٬مخصوصا برا آقایون٬نقشه های جدی میکشن که گاهیم موفق میشن. پس بهتره عزیزم سعی کنی بیشتر بشناسیش.
به هر حال برای همه آرزوی بهترینا رو دارم. ضمنا خوشبختیو تو وجود خودتون پیدا کنین.چون بیرون چیزی نیست.
Iran, Islamic Republic of
04:45 - 1396/03/31
همش دروغه.من متولد مهرم.از سادگی خوشم نمیاد و عاشق عروسی مجلل بودم.و همیشه دوس داشتم عروسیم پاییز یا زمستون باشه.از عروسی توی تابستون متنفرم
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1396/03/31
من اسفندیم در مورد من هم درست بود
Germany
23:09 - 1396/04/01
ناشناس محترم 17:15 دیدم و حس کردم و گفتن چون اکثریت ظاهربین شدن و فکر می کنن موردهای دومی هر کدامش یک دنیا خوشبختی کافی و از دید اونها اصل معیار خوشبختی همین.
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1396/04/02
من آذری ام.
دقیقا همونیه که تو فکرمه و برنامشو ریختم
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1396/04/07
چه دروغایی که نمیگن همش چرت و پرته
من آبانی هستم
و اصلا عاشق تجملات نیستم بلکه فوق العاده متنفرم
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1396/04/13
خدا وکیلی راسته من یه آبانیم و درست بود
دمتون گرم
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1396/04/13
شیما جون خارج از شوخی میشه بپرسم چندسالته؟
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1396/04/20
من متولد 21 اسفند سال 58 هستم آیا با مرد متولد سال موش خوشبخت میشم فردا باید جواب بدم لطفا راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1396/04/22
بچه ها میدونن بچه ها به د د د د د د بگین بیچاره بچه کنجکاوه
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1396/07/27
ای منم 30 سالم هست ش وووووهر میخوام.
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1396/12/14
من مردادیم.خیلی درست بود و سورپرایز شدم
Germany
10:37 - 1397/03/19
من مردادی هستم.تا وقتی که به بلوغ ذهنی نرسیدم ازدواج نمیکنم.تا25سالگی وقت لازم دارم شایدم بیشتر.
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1397/05/26
با اردیبهشتی موافقم ولی چه دیر!..انشاالله همه خوشبخت بشن و اونجور که میخوان بشه
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1397/06/12
من مردادیم یعنی امکان داره اگه کسی مرداد ماهیه بگه لطفا خیلی نگرانم دوس دارم تو سن کم ازدواج کنم
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1397/06/12
من مردادیم یعنی امکان داره اگه کسی مرداد ماهیه بگه لطفا خیلی نگرانم دوس دارم تو سن کم ازدواج کنم
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1397/06/12
من مردادیم یعنی امکان داره اگه کسی مرداد ماهیه بگه لطفا خیلی نگرانم دوس دارم تو سن کم ازدواج کنم
نن
Iran, Islamic Republic of
05:38 - 1397/08/09
من مردادی ام ۲۹سالمه.....تا بحال یکی پیدا نشده ک منو بخاطر خودم بخاد...همه دنبال عنوان دهن پرکنم هستن....مطالبی ک گفتن در مورد من صحت داره....بایدعاشق بشم تا بتونم ازدواج کنم
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1397/09/03
من ابانیم من میخوام تو سن 24یا25 ازدواج کنم من اگه تو سن 30تا40 ازدواج کنم می میرم یعنی خودمو می کشم خیلی دیره ه ه ه ه
United Arab Emirates
15:15 - 1398/03/22
من آذریم من دوست دارم ۲۰ سالگی ازدواج کنم ۳۰ سالگی خیلی دیره
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1398/07/18
آذری هستم واقعا اینا همش میشه
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1398/08/22
سلام برای من که درست نبودمن تو ۱۸سالگی ازدواج کردم و بداز ۵سال دارم جدامیشم ضمنن ابانیم هستم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج