بهنوش بختیاری در مزون خواهر شوهرش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۲۶۵۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۵
۷۵۱۸۱
قرار را در مزون «تن رها» برندی که سعیده طراحش است، ترتیب دادیم. حاصلش شد نظرات بهنوش به‌عنوان خریدار و نظرات سعیده به عنوان طراح و فروشنده و كلي خنده و شوخی.
برترین مجله اینترنتی ایران

مجله سیب سبز: ماه است، ماه! بهنوش بختیاری را می‌گویم که هم خونگرم است، هم مهربان و دوست‌داشتنی و هم خیلی خوش‌سلیقه. برای پیشنهاد خرید مانتوی صفحات«ظاهر آراسته» دنبال کسی می‌گشتم که تمام این خصوصیات را یک‌جا داشته باشد. با بهنوش درست به هدف زدم!

همه چیز وقتی که فهمیدم خواهر همسرش، سعیده آریان، طراح مانتو است خیلی بهتر هم شد، به‌خصوص که سعیده هم درست مثل بهنوش، هم خیلی خوش‌اخلاق و مهربان است هم به‌راحتی از طراحی مانتوها و حتی دکور مزونش می‌شد فهمید که بسیار باسلیقه است.

قرار را در مزون «تن رها» برندی که سعیده طراحش است، ترتیب دادیم. حاصلش شد نظرات بهنوش به‌عنوان خریدار و نظرات سعیده به عنوان طراح و فروشنده و كلي خنده و شوخی. دوست دارید بدانید سلیقه شما چقدر شبیه سلیقه بهنوش بختیاری است؟ با ظاهر آراسته این شماره همراه شوید!تن رها برای شاد و راحت بودن

سیب سبز: چی شد که سراغ طراحی مانتو رفتی؟

سعیده خطاب به بهنوش: یادته بهنوش؟ زمانی که خواستم این کار را شروع کنم دقیقا زمانی بود که همه مانتوها تنگ و خیلی فیت تن بودند. همین مسئله عذابم می‌داد.

می‌گفتم چرا باید این‌طور باشد؟ چرا من باید برای بیرون رفتن چنین چیزی را انتخاب کنم که اصلا با پوشیدنش راحت نیستم؟ ممکن است یکی، دو ساعت خوش‌فرم باشد ولی عذاب‌دهنده است و در آن آرامش ندارم. دوست داشتم مانتویی باشد راحت و ساعت‌هایی که آن را می‌پوشم و بیرون هستم با نشاط باشم نه اینکه همه‌اش منتظر این باشم که کی می‌رسم خانه و این مانتو را در می‌آورم! بعدها خودم مانتوهایی را طراحی کردم که با پوشیدن‌شان بتوانیم نشاط و شادی هم داشته باشیم. به همین دليل هم اسم «تن رها» را انتخاب کردم.

آبی یا سرخابی؟ مسئله این است!

سیب سبز:
بهنوش بختیاری چه رنگ‌هایی را خیلی دوست دارد؟

بهنوش: کرم و بژ را خیلی دوست دارم. ترکیب بژ و سفید را هم همین طور. ترکیب آبی خیلی کمرنگ یا آبی یواش و قهوه‌ای را هم! مشکی رنگ آخرم است. خاکستری و مشکی را اصلا دوست ندارم. صورتی ملایم و یشمی هم رنگ‌های مورد علاقه‌ام هستند. برعکس سرخابی و فیروزه‌ای! کلا هر رنگی خوبش باشد خوش‌رنگ است، مثلا نارنجی خوش‌رنگ خوب است.

در سینما آدم را  اذیت می‌کنند!

سیب سبز: بهنوش و همسرش هر دو در حوزه سینما و تلویزیون هستند، شما هم در این حوزه کار می‌کنید؟

سعیده: در حوزه سینما صحنه و لباس را با هم کار کرده‌ام، آن هم یکی، دو مورد ولی زیاد وارد این حیطه نشدم، چون در سینما آدم را زیاد اذیت می‌کنند! (به بهنوش نگاه می‌کند و هر دو می‌خندند) طوری که گفتم دیگر حاضر نیستم به هیچ عنوان در این حوزه کار کنم!

بهنوش: کسی که برای خودش چارچوب و قانون دارد نمی‌تواند کار کند.

سیب سبز:
یعنی چطوری اذیت می‌کنند؟ سخت می‌گیرند؟

سعیده: نه، اصولی نیستند. آنچنان قانون‌مدار نیستیم. به دليل همین گروه پشت صحنه در کار اذیت می‌شوند و تحت‌فشار هستند. حالا چه گروه طراحی صحنه و لباس باشد، چه گروه فیلمبرداری. کسانی که مسئولیت‌پذیر هستند و می‌خواهند کار خوب تحویل دهند همیشه بیشتر اذیت می‌شوند. در حالی که آنها به وقت احتیاج دارند و می‌خواهند کار خوبی تحویل دهند، ممکن است طرف مقابل‌شان بخواهد همان کاری را که او دوست دارد، انجام دهد نه کار تخصصی را.

سعیده خیلی سلیقه دارد. یکی از چیزهایی که در سینما شاید کم باشد همین سلیقه است. مثلا طراحی لباس برای خانم‌ها در سینما خیلی معنی ندارد! ما همه‌ یک شکل لباس می‌پوشیم. دکتر یا کارگر فرقی ندارد، همه مانتوهای گشاد بلند می‌پوشیم!

من یک وقت‌هایی پوسترها را که از دور می‌بینم می‌گویم اِ! من! بعد که می‌روم نزدیک می‌بینم یک نفر دیگر است! از بس که شبیه هم لباس می‌پوشیم! (خنده جمع) قدیم‌ها که پیراهن مردانه هم تن‌مان می‌کردند!به من گفتند از شما بعید است!

سیب سبز: خودتان اما به رنگ‌ها علاقه دارید، درست است؟ این را به دليل لباس‌های رنگی که دیده‌ام می‌پوشید، می‌پرسم.

بهنوش: من طرفدار رنگ‌ها هستم، به خاطر همین هم اینکه سعیده جان رنگ درست می‌کند را خیلی دوست دارم. یک‌بار من یک مانتوی نارنجی خیلی خوش‌رنگ پوشیده بودم که کاملا پوشیده و مناسب بود. خانمی آمد و به من گفت، خانم! از شما بعید است! گفتم چی بعید است؟ گفت شما الگو هستید و مانتویی پوشیده‌اید که مناسب نیست! گفتم بگویید این مانتو چه مشکلی دارد؟ کوتاه است؟ تنگ است؟ یا پوشیده نیست؟ جز رنگ قشنگ، این مانتو چی دارد؟ گفت خب نه، ولی همین رنگش یک مقدار جلب‌توجه می‌کند.

 گفتم خب رنگ که کلا توجه جلب می‌کند اما به محیط شادابی می‌دهد. ایستادم و با او بحث کردم. بنده خدا عذرخواهی هم کرد. ولی وقتی می‌آیند تذکر می‌دهند که شما الگوی جامعه‌اید من هم می‌گویم من به‌عنوان الگوی جامعه دوست دارم رنگ بپوشم و به جامعه شادی و انرژی بدهم! اگر بتوانیم رنگ و اینکه همه حق دارند لباس شاد و رنگی بپوشند که در عین حال زننده هم نباشد را در ایران جا بیندازیم، خیلی خوب می‌شود.

گرانفروش‌ها

سیب سبز: فروشنده‌ها وقتی شما را می‌بینند گران‌تر می‌فروشند؟

بهنوش (با خنده): چند وقت پیش رفتم قیمت چیزی را از فروشنده پرسیدم. همین طور که سرش پایین بود گفت 6هزار تومان! در همین حین که می‌گفت 6 هزار تومان سرش را بالا آورد و تا نگاهش به من افتاد بلافاصله گفت 8 هزار تومان! (خنده جمع)

متاسفانه به بوتیک‌ها هم که می‌روی همه سرمه‌ای و مشکی هستند. ایران هم تنها جایی در دنیاست که به چاقی و لاغری اهمیت می‌دهند، در حالی که هر بدنی یک ساختاری دارد، قرار نیست همه مانکن و مدل باشیم!

سیخ های رستوران را دزدیدم!

سیب سبز: توی یکی از مصاحبه‌هایت خواندم به رستوران رفته بودی و غذای خیلی کمی را با تو 260 هزار تومان حساب کردند، تو هم به دليل گرانفروشی آنها را تنبیه کردی!

بهنوش: آره، سیخ‌های‌شان را دزدیدم! (همه می‌خندند).

سعیده با تعجب و خنده: چی کار کردی؟!

بهنوش: 260 هزار تومان پول برای غذای سه نفر! اصلا نفهمیدیم چی خوردیم! من هم سیخ‌های‌شان را برداشتم! شانس آورد نمکدان‌هایش را ندزدیدم!

حالا این دفعه بروم نمکدان‌هایش را هم می‌دزدم! اگر به مغازه هم بروم و گرانفروشی کنند، راه بدهد می‌دزدم! ( انفجار خنده جمع از این شوخی‌ها). البته حسن کارهای سعیده این است که از او دزدی نمی‌کنم چون قیمتش را مناسب می‌دهد!دعوای عروس و خواهرشوهر

سیب سبز: بهنوش! مانتویی که پوشیده‌ای کار سعیده است؟

بهنوش: آره، این کار سعیده است. اگر بیرون بخواهم همین را بگیرم خیلی گران می‌شود. خب چه کاری است؟ از سعیده می‌خرم!

سیب سبز: سعیده به‌عنوان خواهرشوهر سلیقه بهنوش را چطور می‌بینی؟

سعیده: سلیقه بهنوش بسیار خوب است. برخلاف بعضی‌ها که حتما باید لباس خوب بپوشند تا خوب به‌نظر بیایند، بهنوش از آن دسته آدم‌هایی است که هر چیزی بپوشد خوب است. اگر یک چیز معمولی هم بپوشد به او می‌آید. ساده‌ترین لباس را هم اگر انتخاب کند جلوه خاصی به آن می‌دهد و سلیقه‌اش را کاملا قبول دارم.

سیب سبز: با این تعریف‌هایی که از هم می‌کنید رابطه‌تان خیلی صمیمی‌تر از خواهرشوهر و عروس به نظر می‌آید!
(سعیده و بهنوش هر دو می‌خندند).

بهنوش: خیلی با او دوست هستم اما من ناخودآگاه نسبت به آدم‌هایی که حتی یک خرده هم بزرگ‌تر از من باشند یک حالتی از احترام دارم. مثلا توی کار با بهاره رهنما خیلی صمیمی هستم اما من همیشه همان حالت احترام به بزرگ‌تر را هم دارم.

سعیده با اعتراض و شوخی: مگه من چقدر بزرگ‌ترم؟ چرا سن منو می‌بری بالا؟

سیب سبز: فکر کنم دستی دستی بین‌تان را به هم زدم!

بهنوش (با خنده): دعواهای عروس و خواهرشوهری! برای مجله هم خوب شد!انتخاب‌های من برای شما1. این مدل با یک رنگ شاد و بهاره روحیه‌تان را عوض خواهد کرد. فرم یقه این مدل خاص است و می‌تواند تداعی‌کننده دستمال گردن باشد.

2. این مدل برای مسافرت و حتی خرید کردن مناسب است. رنگ شاد و مدل ایرانی آن می‌تواند سلیقه افراد هنری‌پسند را راضی کند.

3. «من این مدل را همه جا می‌پوشم، سر کار، در خیابان». مدل ساده و خنکی است که برای فصل گرم بسیار مناسب است.

4. «من این مدل را برای مراسم‌هایی که رسمی‌ترند می‌پوشم ولی برای خرید و محیط‌های اسپرت این مدل‌ها مناسب نیستند. ضمن اینکه ترکیب قهوه‌ای و آبی این مدل هم مورد پسند خیلی‌هاست.5. این مدل برای خانم‌های 30 به بالا خوب است، البته اگر خانم 30 به بالا داشته باشیم! (می‌خندد) اگر احیانا داشتیم این مدل با رنگ‌های زرد و سفید و مشکی و مدلی که دارد، برای مجالس مناسب است.

6. ترکیب رنگ زیبا و شاد و مدلی راحت، درست مثل اسم برندش: تن رها!
این رنگ را می توانید با شلوار سفید و شال سرمه ای ست کنید.

7. می‌توانید این مدل زیبا را انتخاب کنید و هر جایی که دوست دارید بپوشید. ضمن اینکه رنگ‌های متنوع امکان ست کردن این مانتو را با انواع و اقسام رنگ‌ها می‌دهد. خانم‌های 25 تا 30ساله این مدل را از دست ندهند.

8.  اردیبهشت ماه پاکی و سفیدی است و می‌گویند رسم بوده که ایرانی‌های باستان در جشن اردیبهشتگان لباس سفید می‌پوشیده‌اند. این مدل خنک را می‌توانید در این ماه زیبا به تن کنید.9. طراحی این مدل و مربع‌های پلکانی آن را به یک مانتوی خاص تبدیل کرده است. هر چند که رنگ آن بهاره نیست اما خانم‌های بالای 30 سال می‌توانند به عنوان مانتوی مهمانی بپوشند.

10. یکی از مدل‌های مورد علاقه من است و پوشیدنش را پیشنهاد می‌دهم. اما انتخاب اصلی من گزینه دیگری است. شما می‌توانید از این مدل سنتی بیشتر در مراسم ساده و نه مجلسی استفاده کنید.

11. سعیده طرح این پارچه را خیلی دوست دارد. این مدل را خانم‌های مسن‌تر راحت‌تر می‌توانند به تن کنند.

12. خودم این را برای مهمانی دوست دارم. رنگش شبیه کاهویی است. این مانتو توی تن خیلی قشنگ است و قد را هم بلندتر نشان می‌دهد.13.  نارنجی رنگ پارسال بود ولی زرد رنگ امسال. ترکیب این دو هم مناسب هر سالی است به خصوص اگر بهار و تابستان را پیش‌رو داشته باشید.

14. پروانه زیبایی که روی این مانتو نقاشی شده کار خود سعیده است. این مدل برای خانم‌های 30 سال به بالا گزینه زیبایی است و در عین حال برای مهمانی‌ها مناسب است.

15. یک مدل شاد که برای مراسم رسمی و سلیقه‌های خاص مناسب است. ترکیب طلایی و آبی سبز ترکیب جالبی را خلق کرده است.

16. خیلی تابستانی است و من خیلی دوستش دارم. این رنگ بوی تابستان و هوای خنک می‌دهد!

انتشار یافته: 39
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1392/03/01
ممنون همه مدلها قشنگ بودن وجدید.از مدلهای بازاری خیلی بهترن
پاسخ ها
سیما3
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۳
دوست عزیز که بیخودی منفی میدی!برو خودتو درمان کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۴
شما هم بهتره بری این کارو بکنی
سیما3
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۶
تو چی میگی که جرات نداری اسمتو بنویسی
آشنا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۶
اینهمه منفی فقط به خاطر یه تعریف درسته واقعا که
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1392/03/01
بسیار عالی بود خیلی بهتر از لباسهای چسبان است لباس با رنگهای شاد به انسان روحیه میدهد اما لباسهای چسبان شان خانمها را پائین میآورد.
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۹
ای بابا اینا دیگه چی هستند
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1392/03/01
3,6,16 خوشگلن...
پاسخ ها
شمیم
United States
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۵
16 رو نیستم
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1392/03/01
حالا این تبلیغ مزون نبود دیگه ، نه نبود
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1392/03/01
شما که این چیزای خوب خوب رو نشون میدین حداقل ادرس هم بدین شاید ما هم مانتو خوشگل پیدا کردیم خریدیم.
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1392/03/02
سلام لطفا بفرماید مزون ایشون کجاست
پاسخ ها
پوران
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
آدرس مزون کجاست؟
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1392/03/02
فکر میکنم این 2000 باری باشه که راجع دزدیدن سیخ کباب تو مصاحبتون با بهنوش نوشتین خوب یه چیز جدید بگید دیگه......
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1392/03/02
اون مانتویی که بهنوش دستش گرفته رو مفت بهم بدن نمیپوشم....
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1392/03/03
این "گزارش آگهی" بود نه "گزارش".
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1392/03/04
چیزای دیگه م دزدیدی خانوم بختیاری
بعدها معلوم میشه!!!
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1392/03/04
faghad on mantoii ke behnosh poshide naze...albateh baiid midonam kare khaharshoharesh bashe
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1392/03/04
از مدلها خوشم نيوووومد !!
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1392/03/05
اينا چين ديگه!!!!!
پاسخ ها
آشنا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۶
مانتو
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1392/03/06
چند گرفتین واسه تبلیغ؟؟؟؟؟؟ لطفاقیمت بزنین شاید ماهم مشتری شدیم
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1392/04/16
خوب بود مانتو ها حرف نداشتن
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1392/04/19
فقط 6 خوشگله از نظر من
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1392/04/26
خیلی مزخرف بود
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1392/04/26
به نظر من بهنوش هرچی بپوشه قشنگه
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1392/05/21
لطفا آدرس مزون را میخواستم برای خرید عمده میخوام ممنون میشم بهم بدید.
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1392/05/27
سلام
من از همه طرحهای مانتوها خیلی خوشم آمد
اگه آدرس رو می گذاشتید خیلی با حال می شد
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1392/06/15
سلام خسته نباشید مانتوهاتون عالیه اما الان چیزی که خیلی ارزش داره کاره دسته, من نقاشی روی مانتو شال و... میکنم , لباسو خیلی جذاب و شیک میکنه.میتونی امتحان کنی؟؟؟!
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1392/06/18
3و 6 خیلی خشکل بودن،کاش آدرسشم گذاشته بودین
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1392/08/08
خیلی کارها زشت بوده ابروی هرجی مزون بوده رو بردید بهنوش هم اگه مانتوهای خواهرشوهرش گرون بود عععععععععععععععععععععععععععععععععمرا ازش نمیخرید
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1392/10/23
3 پرس غذا 260هزار تومن ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!چه خبره ؟اگه کسی با تو گرون حساب کرد باید تلافی کرد . دزدیدن از دزد اصلا دزدی حساب نمیشه .دمت گرم بهنوش خانم . باید بیشترمیدزدیدی تا دیگه گرونفروشی نکنند.
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1393/02/13
واقعا مانتوهاش زشت بودن...آخه یه کم به سلیقه جووناهم بخوره دیگه...
United States
00:29 - 1393/03/04
باسلام وعرض پوزش
باخدمات نوین لیزر وگلدوزی کامپیوتری برروی
انواع پوشاک درخدمت شما هستیم
باارادت واحترام
گلدوزی آرتکس
33560442
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1396/01/31
مدل ها اصلا قشنگ نبود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
زمردی_فوتر اصلی
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر