زاکانی: رئیس مجلس اطلاعاتش ناقص است
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۵۲۶۷۱۱
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
۶۷۲۱
زاکانی در پاسخ به پرسشی درباره ایراد رئیس‌ مجلس به صحبت یکی از کاندیدا درباره افزایش اشتغال گفت: رئیس مجلس اطلاعاتش ناقص است و می‌خواهد این اطلاعات ناقص را به سایرین هم منتقل کند. او می‌خواهد جانبداری کند اما رویش نمی‌شود.
خبرگزاری فارس: علیرضا زاکانی دبیرکل شورای عالی بسیج در جمع فرهنگیان بسیجی در سالن همایش‌های اردوگاه شهید باهنر با تبریک روز معلم اظهار داشت:‌ انقلاب اسلامی وارد سی و نهمین سال از عمر خود شده است و ما باید با نگاه به گذشته نقاط مثبت و منفی را لیفت کنیم تا ببینیم کجا موفق بودیم و کجا دچار اشتباه شدیم.

وی افزود: چشم‌انداز آینده چشم انداز خوبی است اما مشروط به شرایطی که یکی از آنها انتخابات است.

زاکانی با بیان اینکه انتخابات شب قدر ملت ماست، اضافه کرد: در جمهوری اسلامی با تغییر مجالس شورای اسلامی جهت‌گیری‌ها معمولا تغییر نمی‌کند اما بر اساس تغییر ریاست جمهوری جهت‌گیری کشور تغییر می‌کند و به همین دلیل اهمیت این انتخابات بالاست.

دبیرکل شورای عالی بسیج با بیان اینکه اگر می‌خواهید کشور تغییر کند انتخاب درستی در ریاست جمهوری باید انجام دهید، گفت: 85 درصد اعتبارات کشور در دستگاه اجرایی و به اختیار رئیس‌جمهور است و برخی از این اعتبارات سلیقه‌ای هزینه می‌شود.

وی به تشریح اوضاع داخلی کشور پرداخت و ابراز داشت: باید ببینیم اکنون در چه وضعی هستیم. رکود بسیار سنگین کشور را فرا گرفته و تولید مختل شده است. 60 درصد صنایع تعطیل شده‌اند و آنهایی هم که فعال هستند وضع نابسامانی دارند.

زاکانی اضافه کرد: اشتغال یک معضل شده و بیکاری بیداد می‌کند. بر اساس آماری که افراد یک ساعت شاغل در هفته را بیکار نمی‌داند 12.7 دهم درصد افراد بیکارند.

وی ادامه داد: وقتی آمار واقعی را می‌بینیم عدد 3 میلیون و 250 هزار بیکار اعلامی دولت و مرکز آمار به بالای 6 و نیم میلیون نفر می‌رسد و وقتی آن را آنالیز می‌کنیم می‌بینیم که بیشترین بیکاری بین سنین 15 تا 29 سال است که رقم آن 30 درصد است.

دبیرکل شورای عالی بسیج با بیان اینکه بیکاری یک معضل است که به حد انفجار نزدیک می‌شود، خاطرنشان کرد: در شهر کرمانشاه با همان نگاه یک ساعت کار در هفته 22 درصد نرخ بیکاری است.

زاکانی ادامه داد: یکی از موانع رشد در بررسی‌ها عنصر بانک است. ما 29 بانک داریم که 64 درصد عدم رشد مربوط به تامین مالی این بانک‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه 90 درصد اموال جامعه مربوط به دو درصد افراد است، تصریح کرد: نقدینگی در این دولت 2 و نیم برابر شده و انباشت پولی که اگر به آن بی‌توجهی شود به هر بخشی وارد شود مثل زلزله 10 ریشتری عمل می‌کند و باعث نابودی می‌شود، فاجعه بار است.

زاکانی ادامه داد: دیدن بخش پر لیوان هم بد نیست اما آنچه باید به آن حساس شوید این بخش از قضیه است. ما با این وضع در سال 1404 نمی‌توانیم سرآمد منطقه شویم و با این فرمان به جایی نخواهیم رسید.

وی اظهار داشت: کشورمان امکانات بسیاری دارد و بیش از میزان جمعیت ظرفیت و اقتضائات رشد داریم اما کسی حوصله دیدن و عملیاتی کردن آن را ندارد.

دبیرکل شورای عالی بسیج با بیان اینکه دو نگاه در انتخابات پیش رو وجود دارد، گفت: یک نگاه نگاه حداقلی و تقلیدی از غرب است که به داشته‌های جهانی نگاه حداکثری دارد و به داشته‌های داخلی نگاه حداقلی و توانمندی داخلی را نادیده می‌گیرد. اما یک نگاه نگاه پیشرفت ایرانی اسلامی است که به توانمندی و ظرفیت درون و استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی هم توجه دارد.

زاکانی با بیان اینکه تاکنون دولت‌های حاکم بیشتر نگاه اول را داشتند، اظهار داشت: اگر آن مسیری که تا الان به عنوان توسعه غربی دنبال کرده‌ایم ادامه دهیم، گسل‌های یاد شده غیرقابل کنترل می‌شوند.

وی ادامه داد: در نگاه توسعه غربی همه چیز اقتصادی تعریف می‌شود و زیرساخت جامعه اقتصادی است. مثلا 32 هزار میلیارد تومانی که بودجه آموزش و پرورش است هزینه‌ای قلمداد می‌شود. در حالی که در فرهنگ اسلامی فرهنگ زیربناست و هزینه در آن سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

دبیرکل شورای عالی بسیج اضافه کرد:‌ در بیان کسانی که میخواهند رئیس جمهور شوند باید تعهدات دولت در مورد منزلت معلم مورد توجه قرار گیرد. این منزلت غیر از معیشت معلم است که وظیفه همه دولت‌هاست.

زاکانی تصریح کرد: اگر می‌خواهید مشکلات کشور حل شود ببینید چه کسی می‌خواهد بر مدار پیشرفت ایرانی اسلامی حرکت کند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره ایراد رئیس‌ مجلس به صحبت یکی از کاندیدا درباره افزایش اشتغال گفت: رئیس مجلس اطلاعاتش ناقص است و می‌خواهد این اطلاعات ناقص را به سایرین هم منتقل کند. او می‌خواهد جانبداری کند اما رویش نمی‌شود.

دبیرکل شورای عالی بسیج ادامه داد: اشتباه رؤسای کشور همین است که سرشان بالا نمی‌کنند تا ظرفیت‌ها را ببینند. بنابراین اظهارات‌شان اشتباه می‌شود.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1396/02/17
اطلاعات رئیس مجلس ناقصه ؟؟؟؟!!!!! اطلاعات شما که در کشور هیچ کاره هستی کامل است آقای زاکانی ؟؟!!!!! آخه تو چی میگی ؟؟؟ تو که در انتخابات مجلس نفر هفتادم هم نشدی!!
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1396/02/17
تو‌ وهمفکراتم دیدیم.
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1396/02/17
عجبا اینم از اون حرفهای عجیب غریب بود !!!
جناب زاکانی یعنی آقای لاریجانی با بیش از ده سال سابقه ریاست مجلس و همچنین بخصوص در این چهار سال اخیر که با تک تک ارقام بودجه و برنامه ریزی ها و شرایط روز مملکت آشناست اطلاعاتش ناقص هست ولی شما در جریان همه آمار و ارقام و اطلاعات بطور دقیق هستی که در نهایت هم نتیجه گیری میفرمایید یارانه 250تومنی و کارانه بیکارانو و 5میلیون شغل ایجاد کردن مثل آب خوردن راحته!!!
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1396/02/17
چقدر قدرت کثیف است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو