زاکانی: رئیس مجلس اطلاعاتش ناقص است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۲۶۷۱۱
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
۶۶۹۸
زاکانی در پاسخ به پرسشی درباره ایراد رئیس‌ مجلس به صحبت یکی از کاندیدا درباره افزایش اشتغال گفت: رئیس مجلس اطلاعاتش ناقص است و می‌خواهد این اطلاعات ناقص را به سایرین هم منتقل کند. او می‌خواهد جانبداری کند اما رویش نمی‌شود.
خبرگزاری فارس: علیرضا زاکانی دبیرکل شورای عالی بسیج در جمع فرهنگیان بسیجی در سالن همایش‌های اردوگاه شهید باهنر با تبریک روز معلم اظهار داشت:‌ انقلاب اسلامی وارد سی و نهمین سال از عمر خود شده است و ما باید با نگاه به گذشته نقاط مثبت و منفی را لیفت کنیم تا ببینیم کجا موفق بودیم و کجا دچار اشتباه شدیم.

وی افزود: چشم‌انداز آینده چشم انداز خوبی است اما مشروط به شرایطی که یکی از آنها انتخابات است.

زاکانی با بیان اینکه انتخابات شب قدر ملت ماست، اضافه کرد: در جمهوری اسلامی با تغییر مجالس شورای اسلامی جهت‌گیری‌ها معمولا تغییر نمی‌کند اما بر اساس تغییر ریاست جمهوری جهت‌گیری کشور تغییر می‌کند و به همین دلیل اهمیت این انتخابات بالاست.

دبیرکل شورای عالی بسیج با بیان اینکه اگر می‌خواهید کشور تغییر کند انتخاب درستی در ریاست جمهوری باید انجام دهید، گفت: 85 درصد اعتبارات کشور در دستگاه اجرایی و به اختیار رئیس‌جمهور است و برخی از این اعتبارات سلیقه‌ای هزینه می‌شود.

وی به تشریح اوضاع داخلی کشور پرداخت و ابراز داشت: باید ببینیم اکنون در چه وضعی هستیم. رکود بسیار سنگین کشور را فرا گرفته و تولید مختل شده است. 60 درصد صنایع تعطیل شده‌اند و آنهایی هم که فعال هستند وضع نابسامانی دارند.

زاکانی اضافه کرد: اشتغال یک معضل شده و بیکاری بیداد می‌کند. بر اساس آماری که افراد یک ساعت شاغل در هفته را بیکار نمی‌داند 12.7 دهم درصد افراد بیکارند.

وی ادامه داد: وقتی آمار واقعی را می‌بینیم عدد 3 میلیون و 250 هزار بیکار اعلامی دولت و مرکز آمار به بالای 6 و نیم میلیون نفر می‌رسد و وقتی آن را آنالیز می‌کنیم می‌بینیم که بیشترین بیکاری بین سنین 15 تا 29 سال است که رقم آن 30 درصد است.

دبیرکل شورای عالی بسیج با بیان اینکه بیکاری یک معضل است که به حد انفجار نزدیک می‌شود، خاطرنشان کرد: در شهر کرمانشاه با همان نگاه یک ساعت کار در هفته 22 درصد نرخ بیکاری است.

زاکانی ادامه داد: یکی از موانع رشد در بررسی‌ها عنصر بانک است. ما 29 بانک داریم که 64 درصد عدم رشد مربوط به تامین مالی این بانک‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه 90 درصد اموال جامعه مربوط به دو درصد افراد است، تصریح کرد: نقدینگی در این دولت 2 و نیم برابر شده و انباشت پولی که اگر به آن بی‌توجهی شود به هر بخشی وارد شود مثل زلزله 10 ریشتری عمل می‌کند و باعث نابودی می‌شود، فاجعه بار است.

زاکانی ادامه داد: دیدن بخش پر لیوان هم بد نیست اما آنچه باید به آن حساس شوید این بخش از قضیه است. ما با این وضع در سال 1404 نمی‌توانیم سرآمد منطقه شویم و با این فرمان به جایی نخواهیم رسید.

وی اظهار داشت: کشورمان امکانات بسیاری دارد و بیش از میزان جمعیت ظرفیت و اقتضائات رشد داریم اما کسی حوصله دیدن و عملیاتی کردن آن را ندارد.

دبیرکل شورای عالی بسیج با بیان اینکه دو نگاه در انتخابات پیش رو وجود دارد، گفت: یک نگاه نگاه حداقلی و تقلیدی از غرب است که به داشته‌های جهانی نگاه حداکثری دارد و به داشته‌های داخلی نگاه حداقلی و توانمندی داخلی را نادیده می‌گیرد. اما یک نگاه نگاه پیشرفت ایرانی اسلامی است که به توانمندی و ظرفیت درون و استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی هم توجه دارد.

زاکانی با بیان اینکه تاکنون دولت‌های حاکم بیشتر نگاه اول را داشتند، اظهار داشت: اگر آن مسیری که تا الان به عنوان توسعه غربی دنبال کرده‌ایم ادامه دهیم، گسل‌های یاد شده غیرقابل کنترل می‌شوند.

وی ادامه داد: در نگاه توسعه غربی همه چیز اقتصادی تعریف می‌شود و زیرساخت جامعه اقتصادی است. مثلا 32 هزار میلیارد تومانی که بودجه آموزش و پرورش است هزینه‌ای قلمداد می‌شود. در حالی که در فرهنگ اسلامی فرهنگ زیربناست و هزینه در آن سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

دبیرکل شورای عالی بسیج اضافه کرد:‌ در بیان کسانی که میخواهند رئیس جمهور شوند باید تعهدات دولت در مورد منزلت معلم مورد توجه قرار گیرد. این منزلت غیر از معیشت معلم است که وظیفه همه دولت‌هاست.

زاکانی تصریح کرد: اگر می‌خواهید مشکلات کشور حل شود ببینید چه کسی می‌خواهد بر مدار پیشرفت ایرانی اسلامی حرکت کند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره ایراد رئیس‌ مجلس به صحبت یکی از کاندیدا درباره افزایش اشتغال گفت: رئیس مجلس اطلاعاتش ناقص است و می‌خواهد این اطلاعات ناقص را به سایرین هم منتقل کند. او می‌خواهد جانبداری کند اما رویش نمی‌شود.

دبیرکل شورای عالی بسیج ادامه داد: اشتباه رؤسای کشور همین است که سرشان بالا نمی‌کنند تا ظرفیت‌ها را ببینند. بنابراین اظهارات‌شان اشتباه می‌شود.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1396/02/17
اطلاعات رئیس مجلس ناقصه ؟؟؟؟!!!!! اطلاعات شما که در کشور هیچ کاره هستی کامل است آقای زاکانی ؟؟!!!!! آخه تو چی میگی ؟؟؟ تو که در انتخابات مجلس نفر هفتادم هم نشدی!!
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1396/02/17
تو‌ وهمفکراتم دیدیم.
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1396/02/17
عجبا اینم از اون حرفهای عجیب غریب بود !!!
جناب زاکانی یعنی آقای لاریجانی با بیش از ده سال سابقه ریاست مجلس و همچنین بخصوص در این چهار سال اخیر که با تک تک ارقام بودجه و برنامه ریزی ها و شرایط روز مملکت آشناست اطلاعاتش ناقص هست ولی شما در جریان همه آمار و ارقام و اطلاعات بطور دقیق هستی که در نهایت هم نتیجه گیری میفرمایید یارانه 250تومنی و کارانه بیکارانو و 5میلیون شغل ایجاد کردن مثل آب خوردن راحته!!!
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1396/02/17
چقدر قدرت کثیف است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
زمردی_فوتر اصلی
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر