امکان آپلود عکس در وب سایت اینستاگرام
۵۲۸۹۷۲
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
۴۱۹۴
به تازگی قابلیت آپلود و ارسال عکس از طریق وب سایت اینستاگرام فراهم شده و کاربران از این پس می‌توانند با باز کردن این وب سایت در گوشی هوشمند خود، تصاویر دلخواه را بدون نیاز به اپلیکیشن اینستاگرام پست کنند.
وب سایت گجت نیوز - سید حسن حسینی: به تازگی قابلیت آپلود و ارسال عکس از طریق وب سایت اینستاگرام فراهم شده و کاربران از این پس می‌توانند با باز کردن این وب سایت در گوشی هوشمند خود، تصاویر دلخواه را بدون نیاز به اپلیکیشن اینستاگرام پست کنند.

 امکان آپلود و ارسال عکس از طریق وب سایت اینستاگرام فراهم شد

با فعال شدن امکان ارسال عکس از طریق وب سایت اینستاگرام، کاربران قادر خواهند بود تا بدون نیاز به باز کردن اپلیکیشن اینستاگرام و تنها با رفتن به آدرس instagram.com در گوشی هوشمند، به پروفایل کاربری وارد شده و لحظات خود را با دوستانشان به اشتراک بگذارند. البته در حال حاضر این قابلیت در ابتدای کار بوده و محدودیت‌هایی دارد؛ شما نمی‌توانید به ارسال ویدیو بپردازید، خبری از فیلترهای زیبای اینستاگرام نیست، قادر به استفاده از قابلیت استوری نیستید و امکان ارسال پیام شخصی نیز وجود ندارد. پس از آپلود عکس در وب سایت اینستاگرام تنها می‌توانید آنها را بچرخانید و یا اندازه آنها را به حالاتی همچون مربعی یا عریض تغییر وضعیت دهید. البته هنوز هم امکان ایجاد پروفایل در وبسایت موبایل اینستاگرام وجود خواهد داشت.

از دیگر ویژگی‌های جدید می‌توان به اضافه شدن صفحه Explore در سایت موبایل اینستاگرام اشاره کرد. بنا به اطلاعات درزشده در منابع خبری، قابلیت آپلود عکس در وب سایت اینستاگرام از ماه مارس (فروردین‌ماه) در حال طی کردن مراحل آزمایشی خود بوده است.

پیش از این، کاربران در نسخه موبایل سایت اینستاگرام تنها می‌توانستند نوتیفیکیشن‌ها را مشاهده کرده و تصاویر ارسالی در قسمت فید را ببینند اما از این پس، نسخه موبایل وب سایت شباهت بیشتری به اپلیکیشن اینستاگرام دارد. البته نسخه دسکتاپ اینستاگرام دستخوش تغییر و بازطراحی نشده و آپلود تصاویر تنها در نسخه موبایل یا تبلت این وب سایت امکان‌پذیر است.

به نظر می‌رسد این اقدام در جهت افزایش بازدید کاربران از وب سایت اینستاگرام بدون محدودیت سرعت انتقال داده و یا اسمارت فون مورد استفاده، انجام گرفته باشد. به تازگی یکی از مدیران این شرکت در مصاحبه‌ای در این خصوص اعلام کرده: «وب سایت موبایل اینستاگرام جهت کمک به کاربران به منظور کسب تجربه‌ای کامل‌تر بازطراحی شده تا بتوانند با هر میزان سرعت و هر نوع گوشی یا تبلت هوشمند به اطلاعات لازم دسترسی داشته باشند.»

در همین راستا نیز به زودی امکان استفاده از نسخه اندروید اینستاگرام در حالت آفلاین به قابلیت‌های آن افزوده خواهد شد که قطعا کاربران بی‌شماری را به سوی خود خواهد کشاند.

در ادامه، تصاویری از نحوه آپلود و ارسال عکس از طریق وب سایت اینستاگرام را مشاهده خواهید کرد:

 امکان آپلود و ارسال عکس از طریق وب سایت اینستاگرام فراهم شد

 امکان آپلود و ارسال عکس از طریق وب سایت اینستاگرام فراهم شد

 امکان آپلود و ارسال عکس از طریق وب سایت اینستاگرام فراهم شد

 امکان آپلود و ارسال عکس از طریق وب سایت اینستاگرام فراهم شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج