رفع اتهام از وزیر آموزش و پرورش
۵۲۹۰۴۷
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
۶۹۲۸ 
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی گفت: کمیسیون با توجه به مدارک موجود فخرالدین دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش را به عنوان عضو و رئیس دو شرکتی که وی در آنها مسئولیت داشته نمی داند چرا که ایشان براساس مدارک آذر ۹۵ استعفای خود را اعلام کرده است.
خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی گفت: کمیسیون با توجه به مدارک موجود فخرالدین دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش را به عنوان عضو و رئیس دو شرکتی که وی در آنها مسئولیت داشته نمی داند چرا که ایشان براساس مدارک آذر ۹۵ استعفای خود را اعلام کرده است.

داوود محمدی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی پس از قرائت گزارش کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص عضویت وزیر آموزش و پرورش در هیات مدیره دو شرکت خصوصی گفت: وی پس از حضور در وزارت آموزش و پرورش از عضویت در هیات مدیره این شرکت استعفا داده و مدارک استعفای خود را به این کمیسیون ارائه کرده است.

نماینده مردم قزوین در مجلس ادامه داد: در پی دستور روز گذشته رئیس مجلس به کمیسیون اصل ۹۰ آقای دانش آشتیانی اعلام کرد این جانب پس از ۱۲ آذر ماه سال ۹۵ استعفای خود را از دو شرکت خصوصی مذکور اعلام کردم که این استعفا مورد قبول واقع شده است.

وزیر آموزش و پرورش گفت که متن استعفایش را از طریق پست سفارشی به سازمان ثبت شرکت‌ها فرستاده و مدارک آن نیز موجود است. ایشان تاکید کرده است که حتی حق الشرکه خود را که به میزان ۵ میلیون ریال بوده واگذار کرده است.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ قانونی اساسی ادامه داد: متاسفانه به دلیل عدم درج تغییرات در این دو شرکت توسط سازمان ثبت شرکت‌ها هنوز این جانب به عنوان مدیر عامل شناخته می‌شوم، اما بنده پیش از این استعفا داده است.

وی تاکید کرد: از نظر کمیسیون اصل ۹۰ وزیر آموزش و پرورش، به عنوان عضو و رئیس هیات مدیره دو شرکت خصوصی با توجه به مدارک موجود،‌ شناخته نمی‌شود، چرا که ایشان سال گذشته استعفای خود را رسما اعلام کرده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1396/02/20
چند وقته وزیره؟
چند وقته استعفا کرده؟
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1396/02/20
معلومه بیگانه چون جز 4 درصدی هاست
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1396/02/20
دولت نداده که مجلس داده
United States
13:48 - 1396/02/20
این همون اقانیس که دخترش فقط به اندازه دویست میلیون تومان لباس به صورت قاچاق واردکرده؟بخداجهانگیری تومناظره گفت.تازه لباساروتو(ویلاشون)پیداکردن.خدایاااچرابابای من وزیرنشد
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1396/02/20
دقیقا وارونه خبرو اعلام میکنین. عین خبر اینه که وزیر گفته من استعفا دادم ولی مدارک میگه هنوز ایشون رئیس هیئت مدیره هستند.
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1396/02/20
اخبارو قشنگ گوش کنین بعد منعکس کنید
چیز دیگه ای میگفتن ایشون..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج