فاطمه هاشمی: فقط روحانی، برنامه داشت
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۳۳۱۴۰
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۲
۱۱۹۵۶
فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در مناظره ها دیدید هیچ کدام از کاندیداها برنامه ای نداشتند به غیر از دکتر روحانی اعلام کرد برای آینده چه کارهایی می خواهیم انجام بدهیم .
خبرگزاری ایرنا: فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در مناظره ها دیدید هیچ کدام از کاندیداها برنامه ای نداشتند به غیر از دکتر روحانی اعلام کرد برای آینده چه کارهایی می خواهیم انجام بدهیم .

فاطمه هاشمی شامگاه سه شنبه در تجمع طرفداران دکتر روحانی در تالار آرش فردیس استان البرز افزود: رنج می بردم چرا افراد طوری سئوال کنند که انقلاب اسلامی را زیر سئوال ببرند و به دنیا اعلام کنند که انقلاب اسلامی این است.

وی بیان کرد: برخی از آنها دروغ هایی گفتند که غیر از این که برای جمهوری اسلامی بدنامی ایجاد کردند، چیزی نداشت.

هاشمی افزود: فقط تلویزیون ایران نبود این برنامه ها را پخش می کرد، ماهواره ها و تلویزیون های جهانی از نکات آنها استفاده می کردند و علیه جمهوری اسلامی آنها را پخش می کردند.

هاشمی اظهار داشت: دکتر روحانی در مناظره نشان داد که دلسوز انقلاب اسلامی است. با اینکه خرابی ها را دولت نهم و دهم به وجود آورده بود و کاندیداها به آنها استناد می کردند و آن را به روحانی نسبت می دادند، آقای روحانی تنها در دفاع از انقلاب اسلامی صحبت کرد نه در دفاع از خود.

وی گفت: آقای روحانی نباید پاسخگوی آن قضایا باشد، ولی با این وجود روحانی به این حاشیه ها توجه نکرد و نشان داد مردم، انقلاب و اسلام برای او مهم است.

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: امروز که دور هم جمع شدیم، بناداریم از فردی حمایت کنیم که در 4 سال گذشته نشان داد که می تواند دوباره بر مسند ریاست جمهوری بنشیند و برنامه های خود را تکمیل کند.

فاطمه هاشمی افزود: ما وظیفه بزرگتری از رای دادن داریم، ما رای خواهیم داد، مهم آن است افرادی که نمی خواهند رای بدهند به صحنه بیایند، این جمله را شاید بارها در فضای مجازی شنیده اید سیاستمداران توسط افرادی انتخاب می شوند که رای نمی دهند، اینها به سرنوشت کشور لطمه می زنندپس ما باید وظیفه خود را به نحو احسن انجام بدهیم.

وی اظهار داشت: باید در این جمع قول بدهیم تا افرادی را که ناراحت هستند را با منطق راضی کنیم که در عرصه انتخابات حضور یابند.

وی ادامه داد: اگر خود به دنبال تغییر نرویم، برای ما تغییری ایجاد نخواهند شد و ما باید روی این مسئله تاکید داشته باشیم. دنیا در حال پیشرفت و توسعه است صبر نمی کند ما به آن برسیم. در 8 سال ما 50 سال عقب افتادیم، بخاطر اتفاقاتی که در آن دوران به وجود آمدو نمی توانیم خود را با اتفاقاتی که در دنیا رخ می دهد، هماهنگ کنیم.

هاشمی گفت: قرار بود کشوری باشیم با نام جمهوری اسلامی که در دنیا بدرخشیم، امروز هم با توجه به همه مشکلاتی که وجود دارد، به لحاظ اینکه از ابتدا جمهوری اسلامی درست پایه ریزی شد و برنامه های درستی را پیش برد، هنوز ما بازیگر اصلی منطقه هستیم. این بازیگر می تواند کار درست و یا اشتباه انجام بدهد. آقای دکتر روحانی با عقلانیتی که داشت ما را به یک بازیگر مفید در منطقه تبدیل کرد و برای ملت ایران افتخارجهانی کسب کرد.

وی بیان کرد: دولت جمهوری اسلامی و نمایندگان شما از طرف دکتر روحانی در مذاکرات هسته ای شرکت می کردند. یک کشور در مقابل 6 کشور از قدرت های بزرگ جهانی بودند ولی چنان مذاکره و صحبت کردند که آنها خواسته های ایران را پذیرفتند به این دلیل که حرف منطقی زده می شد.

هاشمی افزود: به دنیا گفتیم نه تنها ایران به دنبال جنگ نیست بلکه به دنبال صلح هستیم و برای صلح هم زحمت می کشیم و توانستیم به آن نقطه نظرات خود برسیم. اگر دولتی با عقلانیت، تدبیر و با برنامه کارکند، می تواند موفق باشد.

وی اظهار داشت: دولت جمهوری اسلامی ایران با حمایت و پشتوانه مردم شکل گرفت و به کار خود ادامه داد. در روزهای انقلاب اسلامی حضرت امام تاکید کردند که نام سیستم حکومتی ایران جمهوری اسلامی قرار گیرد و جمهوری اسلامی زمانی موفق خواهد شد که به آرای مردم استوار باشد.

وی افزود: وقتی به سابقه دکتر روحانی نگاه کنید، همیشه در امور و تصمیم گیری کشور نقش مهمی را ایفا کرده، نماینده مجلس، نایب رییس مجلس، در زمان جنگ در شورای عالی دفاع، نایب فرمانده جنگ، دبیر شورای امنیت ملی، عضو تشخیص مصلحت نظام، عضو مجلس خبرگان رهبری بوده و در بین کاندیداهای ریاست جمهوری کسی مانند ایشان پیدا نمی کنید که اینگونه بر تمام امور مملکت اشراف داشته باشد.

وی افزود: امروز ایران در منطقه و دنیا با شرایط خاصی مواجه است. هجمه ها علیه ایران زیاد است و فردی می خواهد که به دور از افراط و تفریط با عقلانیت و تدبیر بتواند کشتی را به پیش ببرد و مسئولیت اجرایی کشور را داشته باشد که آقای روحانی در چهارسال گذشته این را نشان داد.

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: امروز می بینید در اطراف و منطقه جنگ، خونریزی و اعتراضات به پا است. کشورها به هم ریخته اند، ولی ایران با امنیت کامل راه خود را جلو می برد و بدنبال پیشرفت و سازندگی است.

هاشمی افزود: پدر من زمانی که فعالیت خود را دوران سازندگی شروع کرد، تاکید بر این بود که باید توسعه اقتصادی به وجود آید تا مردم در آرامش آسایش زندگی کنند.

وی تصریح کرد: شما در تشکیل دولت اصلاحات دیدید، برمبنای توسعه اقتصادی و توسعه سیاسی حرکت کرد. اما 8 سال دولت نهم و دهم برسرکارآمد که هیچ برنامه ای برای اداره کشور نداشت و حتی برنامه 25 ساله ای که نوشته شده بود را اجرا نکرد و شما خودتان شاهد اتفاقاتی در داخل و خارج کشور بودید. مردم دیگر خسته شده بودند و آن را برای خود مفید نمی دانستند.

وی بیان کرد: دیدید که در بین کاندیداهایی که آمدند از هر دو گروه بودند و مردم روحانی را انتخاب کردند و دلیل انتخاب روحانی هم همین بود که مردم می خواستند پیام را به نظام بدهند که ما می خواهیم زندگی کنیم و چیزی غیر از این نمی خواهیم.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1396/02/27
تو طرفشو نگیری کیی بگیره اره راست میگی برنامه داشت گفتن ماجرای لوله قالیباف و ....بود
ریسی ✌✌
Iran, Islamic Republic of
01:36 - 1396/02/27
احسنت واقعادرسته
برنامه؟
آقای روحانی برنامه داشت امانه برنامه اقتصادی
وفرهنڱی وسیاسی
فقط برنامه تخریب و اخلاق خراب وتهمت
ڪه اونم ازداداشای شمایادڱرفت مخصوصاازآقامهدی هاشمی
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1396/02/27
ازخانم فاطمه هاشمی کی نظرخواست سفربه انگلیس چقدرهزینه دارد؟درسال چندربارخدایاملت ایران راازسیاستمداران حافظ منافع انگلیس در امان بدار
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو