سراغ این برند ها را دیگر نگیرید!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
کتاب لند_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۳۳۱۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۵
۱۶۵۳۶
وب سایت وال استریت هر سال فهرستی از برندهایی که تا پیش از سال 2014 میلادی از صحنه رقابت بازار آمریکا حذف خواهند شد را ارائه می کند. امسال نیز طبق روال هرساله این لیست را منتشر کرده است.

مجله اینترنتی برترین ها


برترین ها: وب سایت وال استریت هر سال فهرستی از برندهایی که تا پیش از سال 2014 میلادی از صحنه رقابت بازار آمریکا حذف خواهند شد را ارائه می کند. امسال نیز طبق روال هرساله این لیست را منتشر کرده است.

در فهرست امسال ما نام دو مجله همچون مارتا استورات و Road & Track را می بینیم که تاکنون سابقه نداشته است. از دیگر برندها باید به حوزه الکترونیک همچون «Barnes & Noble » اشاره کرد که در این فهرست قرار دارند. این برند هدفش رقابت با کمپانی های بزرگی همچون اپل و آمازون است که آنها نیز در تولید کتاب‌خوان های الکترونیک فعالیت دارند. اما موفق نبوده است. المپیوس نیز از دیگر شرکت هایی است که مورد هدف لیست نابودشونده های وال استریت قرار دارد. شاید دیگر از سال آینده میلادی دوربینی از این شرکت را در فروشگاه های نبینیم.

از دیگر حوزه های مورد توجه این وب سایت، برند اتومبیل ها است. سال گذشته میلادی سوزوکی از بازار آمریکا حذف شد و احتمالا در سال آینده میتسوبیشی و ولوو نیز به آن ملحق شوند.

فهرست 8 برندی که از نظر وب سایت 24/7 Wall St. در سال آینده از بازار آمریکا حذف خواهند شد را در پایین معرفی کرده ایم.1. J.C. Penney

موسسه J.C. Penney مدت ها است که دچار بحران مالی شده است. البته این موسسه به آینده خود هنوز امیدوار است و به همین دلیل 2.25 میلیارد دلار وام از Goldman Sachs و دیگر سرمایه گذارها گرفته است. بسیاری از مردم اعتقاد دارند کمپانی نمی تواند این ریزش فروش در چند سال گذشته را جبران کند.

در سوم فوریه سال جاری شرکت گزارش کرد فروش فروشگاه ها 25.2 درصد و درآمد حدود 24.8 درصد کاهش داشته است و در مجموع 12.985 میلیارد دلار فروش داشته اند. فروش اینترنتی آن نیز 1.02 میلیارد دلار بوده است که حدود 33 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

2. Nook

کتاب خوان الکترونیک موسسه Barnes & Noble از همان ابتدا با مشکلات فروش همراه بوده است. نوک نخستین بار در اکتبر سال 2009 میلادی و دو سال پس از عرضه کیندل آمازون عرضه شد. اما فروش هر دو این محصولات تحت تاثیر آی‌پد قرار داشتند. فروش کتاب خوان های الکترونیک در سال 2013 میلادی حدود 27 درصد کاهش داشته اشت.

مایکروسافت حدود 300 میلیون دلار به شرکت Barnes & Noble کمک کرد اما هیچ سودی نداشت. فروش ای‌بوک ریدرهای این کمپانی حدود 26 درصد کاهش داشته است. فروش در هر دو زمینه سخت افزار و نرم افزار کاهش داشته است.

3. مجله مارتا استوارت

مجله سبک زندگی مارتا استورات سه بخش انتشار، توزیع و بازاریابی دارد. در طول 5 سال گذشته تا سال 2012 میلادی، درآمد انتشارات این مجله از 179.1 میلیون نسخه به 122.5 میلیون نزول داشته است. در سال گذشته، این بخش حدود 62 میلیون دلار از دست داد. درآمد حاصل از انتشار در سه ماهه نخست سال جاری میلادی از 30.8 میلیون به 24.5 میلیون کاهش داشته است و این واحد حدود 990 هزار دلار را در این دوره از دست داده است. به همین دلیل، کمپانی مجله های کوچک تری می فروشد و بخش آشپزی روزانه آن نیز از دسامبر سال 2012 میلادی منتشر نمی شود.
 
تعداد آگهی های این مجله نیز کاهش چشمگیری داشته است  به طوری که از 1306 صفحه در سال 2008 به 766 صفحه در سال گذشته میلادی رسیده است.

4. LivingSocial

LivingSocial، فروشگاه اینترنتی است. نشریه تبلیغاتی این سایت به نام AdWeek اخیرا گزارش کرده است این شرکت قرار است به شرکت بزرگ تری فروخته شود یا در بهار سال 2014 میلادی به بخش های مجزا تقسیم خواهد شد. آمازون دات کام حدود 175 میلیون دلار در سال 2010 میلادی برای LivingSocial سرمایه گذاری کرد. اما باز این سایت حدود 50 میلیون دلار را در سه ماهه نخست سال جاری میلادی از دست داد. 
 
بزرگ ترین رقیبان این سایت نیز eBay، American Express و خود آمازون هستند. با وجود این فروشگاه های آنلاین، احتمال باقی ماندن LivingSocial در بازار رقابتی بسیار پایین است.

5. ولوو

در آمریکا، ولوو هرگز کمپانی بزرگی که خودروهای شاخ داشته باشد، نبوده و نیست. در ماه آوریل نیز این کمپانی کاهش 0.3 درصدی فروش خود در آمریکا را به طور رسمی اعلام کرد. این خودروساز با کمپانی های قَدَری همچون جنرال موتورز و تویوتا در آمریکا رقابت می کند. البته با مدل های سطح پایین BMW، مرسدس بنز و آئودی نیز رقابت دارد. با همه این خودروسازان بزرگ  و قدرتمند، دیگری جایی برای ولوو نیست. در چهار ماه نخست سال جاری میلادی، ولوو حدود 19571 دستگاه در آمریکا فروخته است که حدود 8 درصد کاهش داشته است.

6. المپیوس

در کنار شرکت های نامداری همچون کانن، سونی و نیکون، المپیوس در بازار دوربین های دیجیتال حرفی برای گفتن ندارد. فروش جهانی این کمپانی در سال 2012 میلادی حدود 18 درصد کاهش داشته است. البته خیلی عجیب نیست المپیوس با داشتن 7 درصد سهم بازار، نتواند خود را در فهرست بزرگان بگنجاند.

المپیوس از 5.1 میلیون در سال گذشته فقط 2.7 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. دلیل اصلی این کاهش فروش نیز افزایش تولید و تقاضای اسمارت‌فون هایی است که همگی دوربین های عالی دارند. در ضمن، بیشتر خریداران بازار دوربین به دوربین های حرفه ای SLR روی آورده اند و المپیوس در تولید دوربین های دیجیتال بگیر و ببین مهارت دارد. با این همه کاهش تقاضا، امیدی نیست دوربین های المپیوس به سال 2014 میلادی برسند.

7. میتشوبیشی موتورز

کمپانی خودروساز ژاپنی در فروش مدل هایی همچون لنسر و Eclipse بسیار موفق ظاهر شده است. این کمپانی کمتر از 60 هزار دستگاه در آمریکا فروخته است. این تعداد در سال 2011 میلادی 80 هزار دستگاه بوده است. در چهار ماه نخست امسال فروش این کمپانی حدود 6.5 درصد کاهش داشته است. سهم بازار میتسوبیشی در ماه آوریل  0.3 در آمریکا بوده است. این شرکت به مشهوری خودروسازانی همچون پورشه و لندروور نیست. میانگین قیمت 7 مدل از اتومبیل های میسوبیشی کمتر از 25 هزار دلار است.

8. Road & Track

Road & Track یکی از قدیمی ترین مجله های ماشین است که از سال 1947 میلادی منتشر می شود. این مجله از پرفروش های بازار آمریکا بود اما در چند سال گذشته ورق برگشته است و فروش این مجله کاهش چشمگیری پیدا کرده است. این برند، مجله های دیگری همچون Car & Driver، Motor Trend و Automobile نیز دارد که همه آنها صدها صفحه آگهی خود  را از دست داده اند. آگهی های این شرکت از 1092 صفحه در سال 2008 به 699 صفحه در سال گذشته میلادی رسیده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1392/03/11
قبلا هم سراغشونو نمیگرفتیم
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1392/03/13
تا سایپا و ایران خودرو مونده کی میره سراغ اینا والا!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1392/03/13
ona soraghamo migereftan vagarna man k ba ona kari nadashtam
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1392/03/14
فقط اسنوا
کی میره سراغ اینجور برندهای
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر