ابتکار: دولت روحانی به توزیع نبات عادت ندارد
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۳۳۷۱۴
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
۶۵۰۵
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: طبق قول آقای روحانی امروز مرکز زیست بومی تالاب گاوخونی افتتاح شد و اقدامات برای احیای زاینده رود و تالاب گاوخونی شروع شده است.
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: طبق قول آقای روحانی امروز مرکز زیست بومی تالاب گاوخونی افتتاح شد و اقدامات برای احیای زاینده رود و تالاب گاوخونی شروع شده است.

معصومه ابتکار در جمع دانشجویان دانشگاه اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار کرد: ملت‌های هوشمند از تجربیات ملت‌های دیگر و عبرت‌ها درست می‌گیرند و بررسی می‌کنند که چه بر سر ملت‌های دیگر آمده و آنها را انجام نمی‌دهند. ملت‌های با هوش متوسط از اتفاقات کشور خود درس می‌گیرند و آنها را عبرت قرار می‌دهند و ملت‌های با IQ پایین از گذشته خود درست نمی‌گیرند.

وی ادامه داد: در ایران شاهد ایثار و فداکاری و مبارزه دانشجویان برای آزادی ، ریخته شدن خون‌ها چه در انقلاب اسلامی و چه در جنگ تحمیلی برای استقلال و آزادی و رنج بزرگان در سختی و حبس  برای ایستادگی بر آرمانهای بر حق خود بوده‌ایم پس حق رای که امروز برای ما وجود دارد یک حق مهم و تعیین کننده محسوب می‌شود.

معاون رئیس جمهور ادامه داد: مردم در سال ۸۴ به هر دلیلی رای ندادند و عده‌ای روی کار آمدند که دروغ گفتند، تهمت زدند، فضا را خاکستری کردند و اقتصاد و اجتماع و جامعه و اخلاق آسیب دید، روابط خارجی کشورمان ضرر کرد و سیستم‌های زنجیره‌ای تحریم به وجود آمد.

ابتکار در ادامه گفت: دریاچه ارومیه خشک شد، تالاب گاوخونی و هامون از بین رفتند، آلودگی هوا به خاطر بنزین پتروشیمی با بنزن بالا افزایش پیدا کرد. این وضعیت همه دستاوردهای رای ندادن در سال ۸۴ بود. در سال ۸۸ نیز این مسائل ادامه پیدا کرد و دردهای مردم بیشتر شد اما آنها در سال ۹۲ به امید دل بستند و شرایط کشور تغییر کرد البته شاید وضعیت ایده ‌آل نشد اما جهت‌گیری‌ها به سمت و سوی درست رفت.

وی با بیان اینکه من افتخار دارم که در دوره آقای خاتمی و آقای روحانی معاون رئیس جمهور باشم،اظهارکرد: در هر دو دوره یک ویژگی، مشترک است. عقلانیت و برنامه در دستور کار هر دو نفر قرار داشته است. دراین دو دولت اقدامات با عقلانیت پیش می‌رود، اتفاقات دانش بنیان رخ می‌دهد و در مورد محیط زیست کشور ،مطالعات زیادی انجام شده است. آقای روحانی در شرایطی به محیط زیست توجه کرد که شرایط سخت اقتصادی و سیاست داخلی، کشور را فرا گرفته بود. با این حال رئیس جمهور، مسئله محیط زیست را اولویت قرار داد و احیای تالاب‌ها را در دستور اصلی کاردولت گذاشت.

معاون رئیس جمهور ادامه داد: در اصفهان مطالعات زیست بومی تالاب گاوخونی کامل شده است و امروز مرکز زیست بومی تالاب افتتاح شد. برنامه مدیریت تالاب گاوخونی نیز در شورای برنامه ریزی استان اصفهان مصوب خواهد شد و احیای زاینده رود و گاوخونی طبق قولی که آقای روحانی دو روز پیش به مردم اصفهان داد، شروع خواهد شد.

ابتکار با اشاره به دستاورد آشکار دولت در حوزه محیط زیست در اصفهان تصریح کرد: در سال ۹۲ وقتی که دولت تحویل ما شد، آلودگی هوا تحت تاثیر شرایط بی‌برنامه‌گی قرار گرفته بود و ما شدیدترین آلودگی هوا را در کلانشهرها تجربه می‌کردیم چون بنزینی در کشور توزیع می شد که متاسفانه بنزن بالایی داشت و همین امر آلودگی هوا را تشدید می‌کرد اما ما از ابتدای این دولت بنزین پتروشیمی را از سطح کشور خارج کردیم و بنزین یورو۴ را در سطح پالایشگاه‌های کشورمان به ویژه پالایشگاه اصفهان تولید و پخش کردیم و با افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس به خودکفایی در بنزین یورو۴ رسیدیم. نتیجه این اقدام بهبود هوای کلانشهرها به ویژه اصفهان شد که بر اساس آمارها از سال ۹۲ تا ۹۵ تعداد روزهای سالم این کلانشهر سه برابر شد.

وی با بیان اینکه امیدوارم در آینده بتوانیم در هوای سیاسی سالم‌تر و هوای محیطی سالم‌تری نفس بکشیم،گفت: برای تعیین سرنوشت در ۲۹ اردیبهشت ساعاتی بیشتر باقی نمانده است. ما باید به هموطنان عزیزمان بگوییم که این دولت به توزیع نبات و برنج عادت ندارد. ما از یارانه هم برای رای جمع کردن مایه نمی‌گذاریم. انتخاب، بین دو اندیشه کاملا متمایز است. امروز همه چیز مشخص است. آنها سه سال و نیم روحانی را تخریب کردند؛ این در حالیست که ما هرگز مقابله به مثل نکردیم و سعی کردیم به سمت همگرایی و وحدت ملی پیش برویم. ما دروغ نمی‌گوییم و تهمت نمی‌زنیم و معتقدیم که به وعده خدا آینده دست کسانی است که مسیر حق را در پیش گرفته‌اند.

رئیس سازمان محیط زیست تاکید کرد: دانشجویان به جرم گفتن اعتقادات دیگر مورد پیگرد و آزار و اذیت قرار نمی‌گیرند. آنها می‌توانند در یک جامعه با نشاط کار فرهنگی و علمی داشته باشند نه اینکه مثل برخی از شهرها حتی نتوانند یک کنسرت بروند. با آگاهی قشر دانشجو، جوان و با نگاه روشن امروز ملت ایران جمعه انتخابی آزاد و روشن خواهیم داشت.

ابتکار با بیان اینکه محیط زیست ایران مثل اقتصاد و سیاست این کشور دیگر ظرفیت بی‌خردی و بی‌تدبیری ندارد،گفت: تا پایان سال ۹۸ همه شهرهای ایران بنزین یورو۴ دریافت خواهند کرد. همانطور که دو نیروگاه اصفهان گازسوز شد، نیروگاه رامین اهواز را هم گازسوز کردیم تا خوزستان هم آلودگی‌اش کمتر سود و با طرح «آماک» ۷۵۰۰ تن گوگرد از هوای اهواز و اطراف آن جمع آوری شد.

وی با اشاره به تالاب هورالعظیم اظهار کرد: در سال ۹۲ با کمال تاسف یک شرکت نفتی برای اکتشاف نفت، تالاب را خشک کرده بود. در همان سال ۹۲ حکم قضایی گرفتیم و توانستیم در سال ۹۳ دریچه‌های سدهای بسته شده به روی این تالاب را باز کنیم. از کرخه تا کنون ۴.۵ میلیارد متر مکعب آب وارد تالاب شده و ۸۰ درصد آن آبگیری شده است. از ۲۷ واقعه گرد و غبار خوزستان نیز فقط چهار مورد داخلی بوده و مابقی منشأ خارجی داشته است و به همین منظور در حال رایزنی با سازمان ملل هستیم.

ابتکار در حاشیه افتتاح دویست و بیست و چهارمین تصفیه خانه شهرک‌های صنعتی کشور در شهرک صنعتی امیرکبیر شهرضا در استان اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یکی از مهمترین اقدامات دولت یازدهم تلاش در جهت حفظ محیط زیست است که سیاست‌های مربوط به این رویکرد دولت در بخش صنعتی در قالب ساخت تصفیه‌خانه‌های صنعتی اجرا شده است. آب، به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت‌های بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی و صنعت مطرح است. باتوجه به کاهش نزولات جوی و بروز پدیده کم آبی، ایجاد این تصفیه خانه‌ها در راستای ایجاد چرخه باز مصرف آب بسیار ضروری است.

رییس سازمان حفاظت از محیط زیست ادامه داد: از جمله دیگر فواید استفاده از تصفیه‌خانه ها در بخش صنعت جلوگیری از آلودگی آب‌های زیرزمینی است که در حفظ سلامت محیط زیست بسیار اهمیت دارد.

ابتکارتجهیز تصفیه خانه صنعتی شهرک رازی شهرضا به سامانه اندازه‌گیری آنلاین پساب خروجی را از جمله مزایای این تصفیه‌خانه برشمرد و گفت: ایجاد این سامانه این امکان را فراهم می‌آورد که همه پارامترهای مرتبط به پساب خروجی از نزدیک تحت نظارت و کنترل اداره کل حفاظت از محیط زیست استان اصفهان باشد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1396/02/27
به توزیع وام میلیاردی عادت دارند ؟
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1396/02/27
به حقوق های نجومی عادت دارند؟
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1396/02/27
به پارتی بازی عادت دارد
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1396/02/27
دروغگو نزد خدا روسیاهه..هنوز بابک جون هستش نمرده چرا ازاو نمیگویی..
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1396/02/27
وای که با اون وام های میلیاردی چقدر شغل ایجاد میشد.ولی حیییف
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1396/02/27
چون اعتقادی هم بهش نداره
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1396/02/27
به توضيع شال و روسری تو ورزشگاه آزادی چطور؟ اختلاس چطور؟ مدیران بی مصرف چطور؟ به بی ارزش کردن ایرانیان تو خارج چطور؟ به لخت کردن زنان تو گرجستان چطور، و...........غیره
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1396/02/27
دولت روحانی کمتر از ده میلیون براش ننگه که بده.
نقل و نبات و کمی شکلات مال سیدها و فقراست.
الحمد که دولت روحانی همه دارای تمول و املاک میلیاردی و حقوق های نجومی هستند و این از برکت و دولت نظام اسلامی است که یک بچه بقال به این مکنت میرسد و به شیوه انگلیسیها ملت ایران را تهدید میکند.
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1396/02/27
توبرو دعا کن بارون بیاد که تو پوزشو بدی بگی دریاچه ارومیه رو ما احیا کردیم .......خخ.....
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1396/02/27
تو خرف نزنی نمیگن ۰۰۰ به اعتقادات مردم توهین نکن
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1396/02/27
پاچه خواری هم حدی داره،من هم اگه مثل شما سمت میگرفتم، این حرفها را میزدم،دولت روحانی قشر ضعیف جامعه را بدبخت کرد،به اسم ازادی سر مردم را کلاه گذاشت،بدترین رییس جمهور بعد انقلاب روحانی و دار و دسته اش هست،خدا ازش نگذره،ما را بدبخت کرد،درود بر دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور محبوب طبقه سه جامعه.
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1396/02/27
به تطمیع دهیاران و وصل کردن یارانه بعضی ها که قطع بوده عادت دارن
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1396/02/27
کاش ی کم اعتقاد داشتید و درحد ی نبات به مردم فقیر کمک میکردید
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1396/02/28
شاید یه پست دیگه بهت بدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
چوب و هنر _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
چوب و هنر _فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فرش تارنگ_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر