رئیسی: 100 برابر مالیات آستان قدس را به محرومان کمک کردیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۳۳۷۷۴
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
۴۸۰۳۲
حجت الاسلام رئیسی: شرکت های آستان قدس در این یک سال حسابرسی شد و پولی که باید مالیات داده شود ۱۰۰ برابر آن را به محرومان کمک کردیم.
خبرگزاری مهر: سید ابراهیم رئیسی عصر چهارشنبه در اجتماع عظیم مردم مشهد که در محل میدان شهدا برگزار شد، اظهار کرد: سلام و دورود بر ایثارگران جانبازان، جوانان پرشور، بر مردان اثر گذار، بر تمام شهیدان و خانواده‌های شهیدان و حضور ارزشمند آن‌ها، من به شما مردم ولایی علاقه دارم و نقش  نظام ما به برکت خون شهدا در منطقه بی نظیر است.

وی افزود:  سایه جنگ از کشوری کم نمی‌شود مگر به پشتوانه نیروی عظیم و باید گفت یکی از پشتوانه‌های نظام حضور  مردم است‌.

وی با بیان اینکه خادمی امام رضا(ع) افتخار من است، افزود: چرا با این همه ثروت های عظیمی که خداوند عطا کرده امروز مشکل زندگی مردم در حوزه اشتغال است.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ادامه داد: چرا ظرفیت عظیم ۵۰ درصد از ظرفیت صنعتی کشور تعطیل یا نیمه تعطیل است و چرا بسیاری از منابع کشورکه باید در حوزه اقتصاد و حرکت درآمدن چرخ‌های اقتصاد باشد، به چند نفر بد حساب تسهیلات داده می‌شود.  

وی گفت: جوانان ما به دنیا نشان دادند اهل ایستادگی و مقاومت و اهل رقم زدن تاریخ به نفع مدنیت  هستند.

وی ابراز کرد: مردم امروز با تبعیض و مشکلات زندگی نمی‌سازند. مردم خواهان آن هستند که فساد اداری هرگز نباشد. اساس مشکلات کشور  با این همه امکانات به چه دلیل است.

آقایان چشم به دست بیگانگان دوخته اند

حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: مشکل این است که آقایان به جای اینکه به فکر رفع مشکلات باشند و دست به دست مردم بدهند  به دست بیگانگان چشم دوخته اند.

وی تصریح کرد: مگر بیگانگان تا کنون گره‌ای از کدام کشور باز کردند که ما دومی باشیم. امروز کشور چهار سال اقتصاد را معطل گذاشته است، نیروی انسانی را  به چه دلیل معطل گذاشته اید.

رئیسی  بیان کرد: دولت حاضر باید پاسخگوی این مردم باشد. مگر نگفتید بازار کالاهای چینی جمع می‌شود پس چرا اکنون در زمان دولت هر سال ۱۰ میلیارد دلار کالای چینی وارد می‌شود.

وی افزود: آقای روحانی اینکه جوانان از شما ناامید شدند چرا ناراحت هستید. در برابر مشکلات بیکاری امروز چرا سکوت کرده اید و یا از مردمی که صادقانه می‌گویند توان شنیدن تیتر اختلاس را نداریم.

حجت الاسلام رئیسی عنوان کرد: ما آمده ایم دیوار بلند چپاول بین اختلاس گران و حقوق مردم را ایجاد کنیم. می گویند آزادی اجتماعی دچار خدشه شده است اقای محترم بگو شما به زنان آزادی دادید یاخدا زنان را آزاد خلق کرده است.

وی اظهار کرد: حقوق شهروندی که شما سمینار می‌گذارید معتقدیم این حق آزادی در سخن گفتن دانشجویان و فرهنگیان است. چرا منتقدان را تحقیر می‌کنید آیا این حق شهروندی است.

حجت الاسلام رئیسی بیان کرد: برای هنرمندان،  زنان و اهل سنت چه کردید. هنرمندی که گوشه بیمارستان جان بدهد، خانم سرپرست خانواده برای حفظ آبروی خانواده کار نداشته باشد آیا حق شهروندی است.

وی ادامه داد: شما جلسه تشکیل می‌دهید از حقوق شهروندی رونمایی می‌کنید در حالی که قانون اساسی حقوق شهروندی است

وی اظهار کرد: آقای روحانی حق شهروندی آن است که بیکاران به دلیل نداشتن کار خجالت بکشند؟ حق شهروندی آن است که سفره فقرا روز به روز کوچکتر شود؟ پس چه شد مناسبات شما با ۱۵ کشور؟ بازار عراق اکنون دست کیست، دست ما یا ترکیه؟ آیا این نتیجه دیپلماسی شماست؟

حجت الاسلام رئیسی عنوان کرد: چرا آقایی ۳۰۰ میلیارد وام بگیرد با سود صفر درصد آیا این درست است؟ چرا طفره می‌روید و دیگران را متهم می‌کنید؟ ما می‌گوییم این وضع مردم است؟ چرا به مردم سر  نمی‌زنید؟ مردم می‌گویند دولت مردمی می‌خواهیم که اشرافی نباشد.مردم می‌گویند حقوق نجومی خلاف شان یک دولت است.

وی ادامه داد: من در این مدت حرکت آستان قدس را به سمت حمایت ازفقرا و مستمندان تغییر دادم.
 
وی افزود: شرکت های آستان قدس در این یک سال حسابرسی شد و پولی که باید مالیات داده شود ۱۰۰ برابر آن را به محرومان کمک کردیم.

حجت الاسلام اظهار کرد: من اعلام کردم خودم، دولتم و تمام مدیرانم ثروت و درآمد آنان شفاف اعلام شود و بارها گفته ام رقیب این دولت نیستم، من رقیب فقر و بیکاری هستم.

وی افزود: شما شعارتان مطابق خواست مردم نیست. مردم می‌گویند فساد اداری جلوگیری شود. کار و اشتغال ایجاد کنند اما باید با کرامت محقق شود.

این کاندیدای ریاست جمهوری تصریح کرد: قالیباف اعلام کرد که در کشور باید در سال یک میلیون شغل ایجاد شود اما می‌گویند نمی شود اگر نمی‌توانید چرا کاندیدا شدید.

وی تصریح کرد: شما آب برق و حامل های انرژی را گران کردید و ۴۰ هزار میلیارد تومان به ۷۰ هزار میلیارد تبدیل شد. با این حال یارانه تغییر نکرد.

حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: من به روستاهای زیادی سفر کردم  که درآمد آنان فقط یارانه بود. خود شما گفتید افزاد تحت پوشش یارانه شان را سه برابر کردید این پول را ازکجا آوردید؟ مگر نمی‌گویید پول نیست چگونه یارانه افرادی که قطع شده بود چند روز مانده به انتخابات وصل می‌شود.

وی افزود: شب انتخابات دهیاران را صدا زدید و به هر دهیار ۱۰ میلیون دادید این پول را ازکجا آوردید؟

وی تصریح کرد: بنده افتخار می‌کنم ۳۷ سال مدافع حقوق مردم بوده‌ام اگر دولت ولخرجی هاو پر خرجی ها را کم کند بسیادی از مشکلات کشور حل می شود.

وی ادامه داد: در این چهار سال چه کردید که هزینه دولت نسبت به دولت قبل دو برابر شد. مگر حقوق کارمندان را زیاد کردید؟ یارانه را زیاد کردید؟ من می‌گویم باید ولخرجی ها و اشرافی ها کنار گذاشته شود تا با آن هزینه های مورد نیاز تامین شود.

این کاندیدای ریاست جمهوری تاکید کرد: من از برادر مجاهد قالیباف تشکر میکنم، ‌از میرسلیم که با وجود برنامه تلویریونی همراه من آمد تشکر می کنم، از خانواده معدنچیان که در این جلسه با وجود غم از دست دادن عزیزان خود حضور پیدا کردند تشکر میکنم. همینطور از شما مردم که شانی بالاتر از نوکری برای شما بر خودم بالاتر نمی‌بینم تشکر می‌کنم. هر کدام از شما یک سپاه هستید که می‌توانید در روز انتخابات آنچه که  صلاح این کشور است رقم بزنید.

وی ادامه داد: ممکن است بپرسید از کجا می‌خواهید یک میلیون‌شغل ایجاد کنید، ما می‌توانیم بویژه در صنایع پیش‌ران و اقتصاد پیش رویم. در حوزه مسکن، کشاورزی و صنایع تبدیلی پیشرفت کنیم و در حوزه قاچاق به حداقل  برسیم.

حجت الاسلام رئیسی تاکید کرد: با هر یک میلیارد می‌توان ۱۰۰ هزار شغل ایجاد کرد. در دولت مهر و کرامت به هیچ عنوان اجازه فساد نخواهیم داد.

وی ادامه داد: آقای روحانی نصیحت می‌کنم منافع ملی را فدای منافع شخصی نکنید. امام جوانان را باور داشت. رهبری جوانان را باور دارد و اگر کار به دست جوانان سپرده شود یقین داریم با اعتماد به جوانان دولت جوان می‌شود.

وی اظهار کرد: آقای روحانی نگران آزادی زنان و جوانان نباشید تمام این آزادی ها برای تمام ایرانیان وجود دارد و ما هم فراهم می‌کنیم.

حجت الاسلام رئیسی تاکید کرد: ما دیپلماسی و ارتباطات را یاد داریم. اما دیپلماسی که به غرب بگوییم ما را در انتخابات همراهی کند قبول نداریم.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 94
در انتظار بررسی:0
France
19:37 - 1396/02/27
به کدی چشم دشمنان اسلام،رییسی رییس جمهور ما میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
تعداد طرفدارای روحانی خیلی بیشتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
سیاست های کمیته امدادی هر ارگانی سرانجامش شکسته زیرا فقر باید ریشه ای برطرف بشه نه اینکه جهت شرطی سازی محرومین از پول استفاده ابزاری بشه...
ایران
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
به جای ماهی که اگه به دستشون برسه بهتره ماهیگیری یادشون . البته باید دید که این مستضعفان چه کسانی اند ؟
بابا کارخانه گدا ئروری راه انداختین ؟
این کارها مردم رو گدا صفت میکنه و مناعت طبع و احساس عزت نفس روازشون میگیره .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
طرفداران رییسی وطن فروش هستند و ایران را دوست ندارند.
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1396/02/27
اگر جنس چینی نباشه که تورم چند برابر میشه,مثلا شما برنج ایرانی رو بکن کیلویی ۵هزار تا ما خارجی نخریم, یا جنس با کیفیت و ارزان درست کن تا مردم خارجی و چینی نخریم
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1396/02/27
پایان دولت عوام فریب و اشرافی و آغاز دولت ایرانی .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
بنده به جز شعار های عوام پسند هیچ حرف تازه ای از طرفداران رئیسی نشنیده ام
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1396/02/27
کوبنده تر از باد،ايول آقای ريسي
Russian Federation
20:08 - 1396/02/27
قدر خوب!ما هم از این به بعد مالیات که نمیدیم هیچ دزدی هم میکنیم و پولشو خرج فقرا میکنیم...به حساب حرف شما هان!
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1396/02/27
زنده باد قالیباف رییس جمهور آینده رییسی
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1396/02/27
آخه کسی نیست بهش بگه شما اول بدهی خودتون رو به دولت بدین بعد هرچقدر خواستین به محرومان کمک کنید.کجای شرع میگه بدهکار باشی بعد بری چند برابرشو خیرات کنی.
پاسخ ها
Mزهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
ببخشید اشتباهی منفی دادم.
صد درصد باهات موافقم
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1396/02/27
چرا آقایی دوازده هزار میلیارد اختلاس کند و شما سرت رو بکنی زیر برف؟
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1396/02/27
رییسی بهتر است این سوالات در مورد اختلاس و بیکاری و فقر و تورم را از دوستان خودشان که از دولت احمدی نژاد بپرسند . رای ما به روحانی و برای حفظ آرامش و آزادی و ارتباط با دنیا و صلح و رفاه و نه به خرافات و دروغ و اختلاس و بی انظباطی و ریا کاری است . روحانی زنده باشی .
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1396/02/27
اصلا هزار برابر بده.قانون که بهت تکلیف نکرده.بی زحمت قانونمند باشید و مالیات بدید.فرار مالیاتی بسه
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1396/02/27
درود بر سید محرومان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
ما محروما همچین مدعی العمومی نمی خوایم
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1396/02/27
عاشقتم و تمام سخنانت در قلب ماست و حرف دل ماست
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1396/02/27
خوب حرفهای آقای رییسی به نفع خودتان عوض کردید
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1396/02/27
آقای رییسی با عرض سلام وخسته نباشی فقط به داد آتش نشانی قرچک ورامین برسید که اصلا جزو ایران نیست همه جا بیست وچهار چهل وهشت کار میکنند ولی قرچک بیست وچهاری کار میکنند وبا پنج تا ایستگاه نیرو کم دارند مرخصی نمیدهند باتشکر
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1396/02/27
چرا شما که دیدید سفرهای مردم کوچکتر میشود از ثروت عظیم استان قدس رضوی به مردم کمک نکردید میدانم روزانه صدها هزار نامه فرستاده میشد که میخواستند کمکشان کنید پس چرا انوقت مردم برایتان مهم نبودند حال شعار میدهید با کدام استدلال با کدام دلیل
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1396/02/27
شما که این همه کمک کرده اید حالا یکصدم آن را هم به دولت به اسم مالیات کمک کنید.
فقط یکصدم بیشتر می شود.
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1396/02/27
زنده باد آقای رئیسی تو انتخابات قبول هم نشی ما دوست داریم صادق و پاک ترین کاندید انتخابات دوست داریم ما طرفدار انقلاب و رئیسی هستیم نه ، نه ضد انقلاب اکثر مخالفان آقای رئسی ضد انقلاب و ولایت فقیه هستند پس مرگ بر ضد ولایت فقیه
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1396/02/27
ماهم به جای مالیات به محرومان کمک میکنیم دیگه به دولت مالیات نمیدیم
پاسخ ها
بدون نام
Italy
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
دقيقا
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1396/02/27
یعنی الان در مشهد محروم نداریم؟
از جیب خودتان کمک کردین؟
امام رضا مال همه ی ایرانه و از برکت ایشان همه ی ایران باید بهره مند شوند از فردا هیشکی مالیات نده بگه من خودم کمک می کنم
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1396/02/27
مگر پول از خودش داده مال امام رضا بوده
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1396/02/27
مال استان قدس مال مردمه ،، وظیفت بوده که بدی
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1396/02/27
تورا امام رضا بجای کمک به مستمندان کار برایشان درست کنید . شما که میدانید ضعف این دولت چیست . از ثروت حرم اشتغال زایی کنید . و به احمدی نژاد بگویید دستور ندهد کارخانه ها را تعطیل کنید .همان کارخانه هایی که زمان ریاستش به دوستانش داده
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1396/02/27
روحانی چون ترسیده که رأی هاش ریخته ، به رقیبش تهمت میزنه و مردم رو از رقیب میترسونه.
پاسخ ها
بدون نام
Italy
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
خودش گفته به جاي ماليات به مردم كمك كردن چه تهمتي آخه ؟ ما هم ماليات نميديم عوضش به فقرا كمك ميكنيم
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1396/02/27
این یعنی چی الآن؟!
شما مالیات بپرداز، رسیدگی به محرومان را هم بسپار به کمیته امداد و بهزیستی.
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1396/02/27
با روحانی تا1400.به کوری چشم یعضیا
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1396/02/27
زنده باد روحانی رای من و خانواده روحانی
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1396/02/27
ماهم خیلی به محرومان کمک میکنیم ولی مالیات را هم با یخ وترشی ازمان میگیرن
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1396/02/27
بکوری دشمنان اسلام روحانی برنده انتخابات خواهد شد و دهان یاوه گویان چون رییسی و حامیانش،قالیباف و حامیانش،احمدی نژاد و حاامیانش را با آرای میلیونی خودمان خواهیم بست .
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1396/02/27
آقای ریسی فکر کنم در شناسایی قشر محروم و مستمند جامعه اشتباه کردید چون فقیر هیچگاه حقیر نیست و دست بر آبروی خود دراز نمی کند کمک شما به جای فقیر به حقیران اطرافتان بوده است
پاسخ ها
آوا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
دمت گرم .هشتاد میلیون لاااااااایک .
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1396/02/27
البته این مبالغ که مدعی هستی جناب رئیسی صرفا برای محرومانی بوده که قرار بود باهاشون عکس یادگاری بگیری
با روحانی هستیم تا 1400
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1396/02/27
آقای رییسی مگر بقیه مردم که مالیات می دهند به محرومان کمک نمی کنند؟!
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1396/02/27
تو این مملکت ما هر کسی پارتی داره و پول،میتونه موفق باشه،یه وام ده میلیونی بابت خرید لوازم خونه با دردسر از بانک گرفتم بعد ازم بیست میلیون گرفتند،یعنی اگه میرفتم از خود لوازم فروشها قسطی بر میداشتم زیر پونزده میلیون برام تموم میشد،اما یه نفر رو میشناسم با کمک برادر خانومش که کارمند بانکه ده میلیارد تومن وام با سود زیر نیم درصد گرفته به ولله طوری پولدار شده که با شاه فالوده نمیخوره،خدا گذر هیچکس رو این سه جا نندازه، بیمارستان-دادسرا-کلانتری،
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1396/02/27
شما مالیاتتو بده نمیخاد از پولی که برای خودت نیست صدقه بدی...
هرنهادی واسه خودش میاد پول جمع میکنه میگه به فقرا کمک میکنیم... (دیدم میگما...نمونش همینجایی که الان مشغول کارم ... میبینم 100 تومن از روی فیشم همینجوری ور میدارن برای کمک به مسضعفین... مگر ما خودمون دستمون کجه .... خودمون کمک میکنیم.)
نکنید آقا نکنید...
یه کمیته امداد که باشه هم میشه راحت شناسایی کرد و هم سازمان دهی کرد...
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1396/02/27
سلام من چند ماه یارانه ام قطع شده وباز نشسته هستم وتااین لحظه وصل نشده دروغ محض که یارانه مجددپر اخت شده لطفا حقیقت رابه مردم بگوید
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1396/02/27
پس چرا داخل مشهد و نزدیک حرم ااقا انقدر گدا هست اینا جزو فقرا نیستن؟
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1396/02/27
خداوکیلی مردم ایران این شداستدلال؟مصرف مالیات حق عموم ملت است
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1396/02/27
من به بهزیستی کمک میکنم مالیاتمم میدم چه ربطی داره
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1396/02/27
سید مالیات 25درصد میباشد1000 برابر از کجا. آوردی.
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1396/02/27
شما همون اصل مالیات رو به مستمندان بدی در مشهد فقیر نخواهیم داشت.
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1396/02/27
سوتی بزرگتر از این هم میشه داد نمی دونم مالیات 10 درصد سود خالص یا 25 درصد حالا نهایت یک فرد می تونه 10 برابر مالیاتش را کمک کن
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1396/02/27
اگه حقیقت داشت الان فقیری تو ایران نبود...
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1396/02/27
آقای رییسی که دم از قانون میزنند برای ما روشن کنند کارخانجات تولیدی که عامل اصلی اشتغال جوانان هستند نیز میتوانند مالیات خود را به فقرا بدهند یا نه
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1396/02/27
مگه مملكت قانون نداره كه مشهد فرا قانون عمل ميكنه ٠. روحانى ابروى كشور
Greece
21:54 - 1396/02/27
مالیات بجای خود کمک به نیازمندان جای خود مگر ارث میراث اجداد شماست که میبخشید
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1396/02/27
اقای رییسی: این محرومان بر اثر سیاستهای اقتصادی اشتباه شما وهمفکران شما به این حال وروز افتادن منت مردم برسر شماست نه منت شمابرمردم! شما که سی واندی سال جزو سران مملکت بودید
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1396/02/27
دلم از الان واسه مشهد یا میسوزه،شهردارتون قالیبافه
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1396/02/27
شما که مدیریتت خوبه این همه هم کمک کردی پس مشهد هیچ مشکلی نباید داشته باشه،آستان قدس با اون درآمد وضع مشهد رو هم نتوانسته سامان بده،چه طور یه کشور رو میخوای اداره کنی!!!
United States
22:45 - 1396/02/27
الان ایشون رضایت کل مردم رو داشتن که قانون گریزی کردن و بردن به محرومان کمک کردن؟ در ضمن پولهایی که برای آستان قدس هست از طرف کل مردم ایرانه نه فقط خراسان. پس باید همه جای کشور سرمایه گذاری بشه. بهتره ماهی گیری یاد بدین نه اینکه ماهی دست مردم بدین تا روز به روز دریوزه تر بشن.
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1396/02/27
اگه این طور باشه حداقل توی خراسان نباید آدم محتاج وجود داشته باشد، آیا این طور هست؟
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1396/02/27
تو چکاره ایی که از سر خود میبخشی.مملکت قانون دارد.آیا منم میتونم بگم مالیات نمیدم و به ففرا کمک میکنم.این بازی سیاسی هست نه کمک به فقرا.تو اگر میخوای رئیس جمهور بشی باید اول قانونمدار باشی و مالیات را به دولت بدی نه برای رای جمع کردن به بعضی ها صدقه بدی.
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1396/02/27
پس دستتان درد نکنه همه خیر هستیم در ضمن همه بی نیاز هستیم الحمدالله
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1396/02/27
برنامه‌ریزی درآمد ناشی از مالیات از وظایف دولت است بعد می پرسید چرا به فقرا رسیدگی نمی شود و انحصار و استفاده از قدرت و ثروت نمی توان مملکت را اداره کرد
ضمنا 100 برابر مالیات برای فقرا هزینه کرده اید نیز از نظر منطق ریاضی بی معنی می باشد چون 10 درصد مالیات است
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1396/02/27
جدی؟؟؟؟؟؟صدبرابر مالیات آستان قدس؟؟؟؟؟؟پس چرا این همه فقیر داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1396/02/27
من هم فردا مالیات نمی دهم چون صندوق صدقه دارم
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1396/02/27
این 100 برابر و از کجا آوردی ؟حساب کتابتم تو مملکت همینجوری رو هواست
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1396/02/28
با عرض سلام آقای رئیسی اگه مالیات آستان قدس رضوی را به دولت پرداخت کنه هیچ فقیری پیدا نمیشه؟ ایشون بهتره به کارش ادامه بده ایشان را چه به ریاست جمهوری؟
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1396/02/28
تو برنامه های قبلی گفته بود 10 برابر تو این چند روز شد صد برابر. یواش یواش میشه هزار برابر. . ماشالا به اقای رئیسی زدی رو دست احمدی تژاد خدا بیامرز
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1396/02/28
داداش مس ماهم مالیات ندهیم و کمک به محرومان کنیم خوبه
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1396/02/28
درآمد استان چقدر است که اون مقدار مالیات که پرداخت نمی‌کنید ۱۰۰ برابر آن را به محرومان می دهید
اگر راست باشد حداقل خراسان رضوی نباید کمیته امداد ،بهزیستی داشته باشد
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1396/02/28
همون طور كه ميليوني اختلاس ميكنن و فرار ميكنن ولي يه جوون وبه خاطر دزدي اعدام ميكنن ...
استدلال اقاي رئيسي هم همين طور ، با اون همه درامد ماليات نميده اون وقت ما يه تيكه طلا ميخريم بايد ٩٪‏ماليات بديم ...
منتشر كن سانسورچي .....
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1396/02/28
بهمین دلیل فقر وحاشیه نشینی در مشهد از اکثر شهرهای ایران بیشتر است.
Germany
01:49 - 1396/02/28
من نمدونم طرفداراش به چی این آقا دلشونو خوش کردن !
همه چیو رو هوا حساب کتاب میکنه!
خدا بخیر کنه مملکت دستش باشه!
برادرا خواهرا هم وطنای عزیز
به فرداتون رحم کنید
به فردای همه مون
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1396/02/28
من آزادم، فقط شغل ندارم و پول. درود بر دولت رییسی که به فکر اشتغاله
Iran, Islamic Republic of
02:21 - 1396/02/28
رای ما رئیسی
خداحافظی با رانت و فساد روز جمعه
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1396/02/28
خب متاسفانه طرفدارای رئیسی اگر به جای تعصبات بیجا توی صحبتهای این آقا دقیق بشن میفهمن که هیچ برنامه ای برا کشورش نداره درست شده مثل قضییه ی دانشگاههامون که میگن فقط از کنکورش رد بشیم بقیه اش آسونه
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1396/02/28
احتمالا منظورشون محرومین دیگر بلاد مسلمین میباشد
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1396/02/28
چقد متفکر و با سیاست،چقد بخشنده و به فکر محرومان، وعده پول به محرومان و مردم سیاست نیست ،کشور نیاز به شخصی متفکر و با برنامه طولانی مدت دارد که آینده مردم تامین باشد،ما کشوری فقیر که مردمش وابسته به یارانه و مالیات باشند نمیخواهیم،مردم باید خود از دست رنج خود بخورند نه از صدقه دیگران، ایرانیان مردم سازندگی هستند با عزت و سربلندی باید برای خود کار و سرمایه داشته باشند.
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1396/02/28
هشدار هشدار
نگذاریم صنعتگران و کارخانجات کشورمان دچار رکود و بیکاری شوند.
در انتخابات ریاست جمهوری سال 1392، شخصی متمول و ثروتمند که مجموع ثروتش هزاران هزاران میلیارد تومان تخمین زده می شود به نام محمد رضا نعمت زاده، وزیر صنعت و معدن، حامی مالی حسن روحانی شد.
بعداز پیروزی حسن روحانی در انتخابات، پست وزارت صنعت و معدن به عنوان رشوه و سپاس از طرف روحانی به محمدرضا نعمت زاده داده شد.
از سال 1392 به بعد، تمام قراردادها با کشورهای خارجی بسته و هیچ وامی به کارخانجات و صنعتگران داده نشد. از آن سال بسیاری از کارخانجات دچار رکود و اخراج بسیاری از کارگران و صنعتگران شد.
با نگاهی به سفرهای تبلیغاتی حسن روحانی به شهرها، وزیر صنعت و معدن در تمام سفرها حسن روحانی را همراهی می کند.
مشخص نیست در صورت قبولی حسن روحانی، چه رشوه دیگری را دریافت می کند؟
به خاطر جوانان جویا کار، آن قدر این پیام را منتشر کنید تا مردم آگاه شوند مشکلی اصلی کشور بیکاری، رکود و تعطیلی کارخانجات و صنایع می باشد.
اجازه ندهیم بار دیگر روحانی به پیروزی برسد و به تعداد بیکاران و بسته شدن کارخانجات دیگر افزوده شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
کالابرد_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دیاکو_فوتر داخلی
فرش تارنگ_فوتر