ابطحی به رئیسی تبریک گفت
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
سمپاشی امحا_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
دکتر نداف کرمانی 4
سمپاشی امحا_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۳۵۴۷۳
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
۳۰۲۶۱
ابطحی خطاب به رئیسی: به شما به خاطر کسب اعتماد نزدیک به ۱۶میلیون ایرانی تبریک میگویم. برای همه ایرانیان آرزوی توفیق و پیشرفت دارم.
خبرآنلاین: عضو مجمع روحانیون مبارز با اعتقاد بر اینکه رئیسی از امروز دیگر یک مدیر میانی نیست بلکه یکی از شخصیت های ملی با قریب به ۱۶ میلیون رای است، افزود: او می تواند این اقلیت را مدیریت کند.

حجت الاسلام محمدعلي ابطحی در نامه‌اي به حجت الاسلام ابراهيم رئيسي نامزد مورد حمايت جمنا در انتخابات رياست جمهوري دوازدهم، از او به دليل تلاش سنگین در این ایام تشکر کرد و به او و همراهانش خسته نباشید گفت و افزود: کسی نمی تواند نقش شما و همراهان و علاقمندانتان را در خلق این حماسه ملی انکار کند.

او رئيسي را محور جریان قدرتمند اصولگرایی خواند چرا که تقریبا همه جبهه اصولگرایی از افراطی ترین شاخه های آن تا معتدل ترین شان در حمایت از او به میدان آمده بود و نوشت: رهبری معظم انقلاب سالها پیش از دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب به عنوان دو بال مدیریتی کشور یاد کردند. اخیرا نیز بارها فرمودند مساله ایشان اصلاح طلبی و اصولگرایی نیست. در جریان اصلاح طلبی انسجام نسبی وجود دارد که یکی از برکات آن تصحیح روشهای پیشین و مهار تند روی ها بوده است. اما در جریان اصولگرایی که بال دیگر سیاسی موجود در جامعه ایرانی است و کسی نمی تواند آن را انکار کند، بعد از آن که آقای احمدی نژاد به عنوان منتخب آنان به جامعه معرفی شد و بعد در در طول ریاست شان و به خصوص در دوره دوم تبدیل به مخالف آشکار اصولگرایی شد، تشتت فراوانی ایجاد شد. بعضی شاخه های ان تحت تاثیر فرهنگی که از زمان آقای احمدی نژاد به وجود آمد، بسیار تند و افراطی شدند.در میان معتدلان هم چند دستگی به وجود آمد. و در نتیجه یک جریان سیاسی بیشتر به جای حضور در میدان های سیاسی متکی به مراکز قدرت شد که بیشتر به دوپینگ اصولگرایان می شد آن را تشبیه کرد. این دوپینگ از یک سو در مواردی مثل انتخابات پاسخ نمی داد و از سوی دیگر فاصله آنها را با بدنه جامعه زیاد تر می كرد . انان در کارایی سیاسی کمرنگ شدند.

او خطاب به رئيسي ادامه داده است: شما از ۳۰ اردیبهشت یک مدیر میانی در این کشور نیستید. یکی از شخصیت های ملی هستید که در جیب خود رای نزدیک به ۱۶ میلیون نفر را دارید. هر جامعه ای که اقلیت را نادیده بگیرد آسیب می بیند.شما می توانید این اقلیت را مدیریت کنید. هر روز که در ایام انتخابات، علاوه بر بدنه کلی اصولگرایان، پیوستن تند ترین و افراطی ترین افراد و جریانات را به کمپین شما می دیدم خوشحال می شدم. فکر می کردم چه رییس جمهور بشوید و چه نشوید، بودن اینها زیر چتر مدیریتی فردی مثل شما به نفع مصالح کلی کشور است. این سرمایه را از دست ندهید. کشور به همکاری همه جناح ها - البته با حفظ تفاوت دیدگاه - نیاز دارد. خوشبختانه در سیستم قانونی و برگرفته از قانون اساسی رهبری انقلاب محور وحدت هستند. زیر چتر این محوریت انقلاب می شود به جای رویارویی ها و نزاع های بی حاصل ، همکاری و همدلی را برای پیشبرد اهداف کلان جایگزین کرد.

ابطحي با اشاره به بد اخلاقی هايي که نمونه هایي از آن در ایام انتخابات رخ داد، افزود: اين مساله جامعه را به دو قطبی خطرناکی سوق می دهد. رقم زدن انتخابات با این حجم مشارکت یک معجزه است. همه مردم را برنده اصلی می دانند. می توانیم این انتخابات را نقطه عطفی در وحدت ملی بکنیم. همه ما در دو جناح اشتباهاتی داشته ایم که با نگاه به آینده می توانیم از آنها عبور کنیم. این کار در سایه منضبط شدن و مدیریت کردن جناح ها عملی خواهد شد. می‎دانم و می‎دانید که این کار بزرگ در هر دو جناح با وجود افراطی ها مخالفان زیادی دارد. اما با جدی گرفتن شعار جذب حداکثری می شود آنها را هم به خوب بودن روش همکاری اکثریت و اقلیت قانع کرد.

عضو مجمع روحانيون مبارز در ادامه اين نامه نوشته است: روش های مچ گیری و نزاع های داخلی و حکومت بر اساس صرفا مبانی امنیتی را سالهاست تجربه کرده ایم. روش مهربانانه و عاقلانه و همکاری برای اهداف کلان باید جایگزین آنها شود ونگاه های پر کینه کم شود.

ابطحي در پايان خطاب به رئيسي يادآور شد: تکرار می‎کنم شما با تکیه بر آرای اقلیت و رای آنها می توانید نقش برجسته ای داشته باشید. باشد تا این بار اقلیت و اکثریت رای دهندگان هر دو در عرصه سیاست داخلی و خارجی دیده شوند و ادبیات همکاری داشته باشند. ومنتقدان دلسوز یکدیگر شوند.

او همچنين نوشت: بار دیگر به شما به خاطر کسب اعتماد نزدیک به ۱۶میلیون ایرانی تبریک میگویم. برای همه ایرانیان آرزوی توفیق و پیشرفت دارم.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
-
19:31 - 1396/02/30
افراد زیادی از ترس رئیسی به میدان آمدند و به رقیب ایشان رای دادند. اقای ابطحی چکار داری که ترغیبش می کنی که رای دهندگانش را مدیریت کند؟! تو خودت که تازه از زندان ازاد شدی
United States
19:41 - 1396/02/30
به میدان امده بودند شاید رای بیاره
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1396/02/30
رییسی ما تورو رییس جمهور میدونیم...از نظرمن رییس جمهور کسیه که لایقش باشه
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1396/02/30
همه ی جریانها ی اصولگرا حمایت کردند اما باز هم نشد..یعنی
....
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1396/02/30
نمیدانم تاچه حد این متن با باطن آقای ابطحی یکسان است.
ولیکن به خاطر این متن عاقلانه اش سپاسگذارم
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1396/02/30
بیشتر طرفداران رئيسی فقط واسه وعده یارانه بهش رای دادن و نه سابقه خوبش
پاسخ ها
دختربابام
-
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
اتفاقا من و خانواده ام بخاطر سابقه خوبش واینکه فساد مالی نداشت که اگر داشته تو مناظره سوم افشا میشد،بهش رای دادیم.پس لطفا از خودتان اظهار نظر نکنید
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1396/02/30
آقای رئیسی برای همیشه در قلبهای ما جا دارد و محبوب است
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1396/02/30
مشهدی های عزیز خدا به شما صبربدهد
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1396/02/30
کاش مردم چهره ی خوب رئیسی ومی دیدنن اماچه فایده ک...
-
01:23 - 1396/02/31
اقای رئیسی اگه راست میگن از استان قدس به اون حامی هاشون کمک کنن.
قابل توجه اصولگرایان شما اگه همتون با تمام قوا بیاین که همیشه میاین جمعیتتون همون پانزده میلیون هست ولی اینو یادتون باشه اصلاح طلب ها اگه بخوان بیان بالای سی میلیون رایشون هست.
-
14:13 - 1396/02/31
وا این آقای ابطحی خلاصه زیر پرچم کی سینه می زنه؟ چند طرفو ساپورت می کنی حاجی؟
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1396/02/31
سال88 دیدیم جمعیت کی بیشره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
ایرانیان- فوتر موبایل222
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
چوب و هنر _فوتر
استیل رگال_فوتر