آیفون از اندرویدی ها عقب ماند!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۳۶۵۴۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
۴۴۶۵
به گزارش موسسه عملکرد و سلامت تلفن های همراه، با استناد به مطالعاتی که توسط شرکت Blancco در زمینه امنیت اطلاعات در سه ماه اول سال ۲۰۱۷ انجام شد، گوشی های اندروید در حال پیشی گرفتن از آیفون در زمینه اعتبار تلفن های همراه هوشمند هستند.
وب سایت کلیک: به گزارش موسسه عملکرد و سلامت تلفن های همراه، با استناد به مطالعاتی که توسط شرکت Blancco در زمینه امنیت اطلاعات در سه ماه اول سال ۲۰۱۷ انجام شد، گوشی های اندروید در حال پیشی گرفتن از آیفون در زمینه اعتبار تلفن های همراه هوشمند هستند.
 
 پیشی گرفتن بازده عملکرد گوشی های اندروید از آیفون

این مطالعه اعتبار تلفن های همراه هوشمند را در زمینه ی تعداد خرابی هایی که به دلیل مشکلات متعدد عملکردی دستگاه، قابل اطلاح نبودند، اندازه گیری کرد. Blancco می گوید این اطلاعات از میلیون ها دستگاه ios و اندرویدی که به مغازه ها و نمایندگی ها در آمریکا شمالی، اروپا و آسیا در سه ماه اول ۲۰۱۷ آورده شده اند، به دست آمده است.
 
با استفاده از تعداد خرابی ها به عنوان مقیاس مطالعه متوجه شدند که تعداد خرابی های دستگاه های اندروید در سه ماهه اول سال در حدود ۵۰ درصد بود در حالی که در همین زمان تعداد خرابی ها برای ios 68 درصد برآورد شده است. هر دو درصد به دست آمده نسبت به سه ماه قبلی شان افزایش یافته اند. این عدد در سه ماه قبلی(سه ماه آخر۲۰۱۶) برای اندروید ۴۷ درصد و برای ios  ۶۲ درصد بوده است.

 پیشی گرفتن بازده عملکرد گوشی های اندروید از آیفون

همچنین در این مطالعه مشخص شد که از کار افتادن اپلیکیشن ها در دستگاه های آیفون، ۳ برابر بیشتر از اندروید است. در آزمایشی شبیه سازی شده، یافتند که آیفون در ۲۸ درصد مواقع از کار باز می ایستد در حالی که اندروید در ۱۰ درصد مواقع با اینگونه مشکلات روبه رو می شود. هر دو دستگاه دلایل مختلفی برای عدم کارکرد صحیح داشتند. ارتباط ناپایدار GPS و افزایش دمای بیش از اندازه بیشترین مشکلات آیفون بودند در حالی که دستگاه های اندروید بیشتر با مشکلات دوربین و سیگنال ضعیف رو به رو می شدند.

در بین گوشی های آیفون بیشترین مقدار مشکلات مربوط به آیفون۷ و ۷پلاس بودند. مشکلات آیفون ۷ از ۳ درصد در سه ماه اخر ۲۰۱۶ به ۱۰ درصد در سه ماهه اول ۲۰۱۷ افزایش یافتند. دلیل این افزایش می تواند به روز شدن ios 10.3 باشد که این ورژن ios باعث فریز شدن دستگاه بسیاری از کاربران نیز می شد. این مشکل در ios 10.3.2 برطرف شد. دربین دستگاه های اندروید، گوشی های Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge و Galaxy S5 سامسونگ بیشترین مشکلات و خرابی ها را داشتند.

این حقیقت که هر دو این گوشی ها  پرفروش ترین های بازار هستند، باعث عجیب نمودن این یافته ها است. این تحقیقات نشان دادند که حجم بالای فروش نیز می تواند دلیل خرابی های زیاد گزارش شده باشد. با اینکه پرفروش ترین ها مانند GalaxyS7  و iPhone7 بعد از آزمایشات گسترده به بازار عرضه شدند، شرکت های سازنده برای برطرف کردن باگ ها و مشکلات به وجود آمده باید دائما به روز رسانی ها را در اختیار کاربران قرار دهند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر