پاتوق های جوانان در برج میلاد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۴۱۱۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۴
۲۰۸۰۱
جاذبه های این برج پر زرق و برق آنقدر زیاد است که حتما وسوسه تان می کند سری به داخل آن بزنید. پس حالا که امتحانات رو به پایان است و تعطیلات رو به آغاز، بیایید سری بزنیم به پرطرفدارترین تفریحات برج میلاد که هدفشان فقط بالا بردن دوز هیجان شماست؛ جایی برای جوانی کردن!

برترین مجله اینترنتی ایران

همشهری جوان: خیلی دور نیست، زمانی که یک ساختمان چهار طبقه یعنی شمس العماره، نماد شهر تهران بود. ناصرالدین شاه که با دیدن برج و باروی غربی ها هوس کرده بود پایتخت او همیک بنای مرتفع داشته باشد. از ایوان شمس العماره می توانست تهران را زیر پاهایش ببیند و شاید هیچ وقت فکرش را هم نمی کرد که یک روز تهران آنقدر بزرگ می شود که برای دیدنش باید یک برج 435 متری بسازند.

از ناصرالدین شاه هم که بگذریم تا همین هفت، هشت سال پیش هر وقت جایی می خواستند کاریکاتور یا نقاشی بکشند و نشان بدهند که اینجا تهران است. برج آزادی حتما یک پای ماجرا بود اما از سال 87 و با افتتاح رسمی برج میلاد توسط شهرداری تهران دیگر هیچ کس تهران را با نماد آزادی نشان نمی دهد.

پاتوق های جوانان در برج میلاد

حالا ایران جدید و مدرن، با معماری متفاوت و قد دراز برج میلاد نشان داده می شود و برج آزادی با تمام اتفاقات مربوط به انقلاب و دهه پنجاه انگار به تاریخ پیوسته. خلاصه حالا که فقط 108 سال از روزهای سروری شمس العماره می گذرد. در هر کجای تهران که باشید. سایه زیبای یک برج سفید زیبا را از بالا، جلو یا پشت سرتان حس می کنید و نمی توانید وجود این عضو هنوز جدید و کمی ناشناخته را نادیده بگیرید.

 واقعیت این است که هر چقدر هم که خاطره باز و عشق نوستالژی باشید. باید خدمت تان عرض کنیم که جاذبه های این برج پر زرق و برق آنقدر زیاد است که حتما وسوسه تان می کند سری به داخل آن بزنید. پس حالا که امتحانات رو به پایان است و تعطیلات رو به آغاز، بیایید سری بزنیم به پرطرفدارترین تفریحات برج میلاد که هدفشان فقط بالا بردن دوز هیجان شماست؛ جایی برای جوانی کردن!

رستوران ها

دلت رو صابون بزن

به هر حال از هر چه بگذریم، سخن شکم خوشتر است. برج میلاد هم از توجه به این مهم فروگذار نکرده و خلاصه اینجا خوردنی تا دلتان بخواهد هست. معروف ترین رستوران برج میلاد در طبقه آخر برج است. با فکر به اینکه در حین نوش جان کردن غذا در عرض یک دقیقه می توانید یک دور کامل تهران را ببینید. حالتان حتما بهتر شود.

اگر در این حد مایه دار نیستید اما گرسنه هستید، می توانید از رستوران محیطی برج استفاده کنیدکه 60 هزار تومان ورودی دارد و هر روز با منوی باز منتظر شما اهل شکم عزیز است. رستوران محیطی مشخصا نزدیک ابرها نیست و همین جا روی زمین و کنار پایه های برج است. علاوه بر این با 5 هزار تومان، کافه تریای سازه راس با انواع و اقسام نوشیدنی ها ازتان پذیرایی می کند.

پاتوق های جوانان در برج میلاد

قیمت های کافه خیلی با کافه های بیرون تفاوت ندارد اما خب مسلما قهوه خوردن در ارتفاع چند صد متری و تماشای شهر خیلی لذتبخش تر از کافه های معمولی است اما پیشنهاد ویژه همشهری جوان برای شما، شربتخانه برج میلاد است که با بقیه کافه ها تفاوت بنیادی دارد. در این شربتخانه فقط نوشیدنی های ایرانی در یک محیط کاملا ایرانی و با ظروف دست ساز سرو می شود.

فضای شربتخانه شما را یاد اصفهان می اندازد و هدف طراح هم این بوده که با الگوبرداری از شربتخانه های دوره صفویه، اینجا جایگزین کافه تریاها و کافی شاپ های متداول بشود. قیمت دم نوش ها و سردنوش های شربتخانه از 7 هزار تومان شروع می شود و تا 10 هزار تومان می رسد.

هزینه: بین 10 تا 92 هزار تومان (طبعا بسته به جیبتان)
ساعت کار: 9 صبح تا 12 شب
نمره هیجان: 70 از 100لیزریوم

اینجا تهران است

اسم خارجکی و غلط اندازش معلوم است که با آن لیزرهای دوزاری که توی ورزشگاه ها می اندازند توی چشم این و آن فرق دارد. چون این «یوم» آخرش خیلی مهم است و همان اول معلوم می کند که قرار است یک اتفاقاتی بیفتد. البته در لیزریوم همه چیز مفصل تر است؛ اولا که لیزریوم برج میلاد، نخستین سالن لیزریوم در ایران و خاورمیانه است.

پاتوق های جوانان در برج میلاد

پس میتوانید حسابی یک تجربه خاص و منحصر به فرد داشته باشید که در کشورهای همسایه خبری از آن نیست. ثانیا لیزریوم یک هنر تفریحی مدرن و کاملا جدید است که فقط چند سالی است در اروپای غربی مد شده و به قول آن آگهی کلاس دارد. در سالن لیزریوم برج میلاد برای 50 نفر ظرفیت پیش بینی شده است. بعد از ورود این 50 نفر، چراغ ها را خاموش می کنند و به مدت 15 دقیقه برایتان ویدئو آرت به صورت لیزری همراه با صدا و تصویر پخش می کنند.

هزینه: 5 هزار تومان
ساعت کار: 9 صبح تا 9 شب
شاخص: 70 از 100باشگاه پینت بال

بکش بکش

پینت بال یا همان جنگ با گلوله هایی که فقط شما را رنگی و البته کوفته می کند، دیگر چند سالی می شود که وارد ایران شده و خیلی جدید نیست اما تفاوت باشگاه پینت بال برج میلاد در مساحت بزرگتر آن به نسبت به بقیه جاها و روباز بودن است که هیجان بازی را بیشتر می کند.

پاتوق های جوانان در برج میلاد

ضمنا در برج میلاد چون همه چیز خیلی مدرن و به روز است ، موانع بادی پینت بال هم بر اساس آخرین متد مسابقات 2012 شیکاگو چیده شده و خلاصه اینجا خیلی حرفه ای با امور برخورد کرده اند. حواستان باشد که برای استفاده از این زمینه 1500 متر مربعی حداقل باید 10 نفر و حداکثر 18 نفر را بسیج کرده باشید. اگر دلتان بخواهد برج میلاد از بازی تان فیلم برداری هم می کند. تا بعد به ریش همبازی هایتان بخندید.

هزینه: ورودی هر نفر 21 هزار تومان همراه با 50 گلوله (هر بسته 50 گلوله اضافه 7 هزار تومان)

ساعت کار: از شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 8 صبح تا 10 شب پنج شنبه و جمعه از 8 صبح تا 12 شب
نمره هیجان: 90 از 100باشگاه راپل

نفسم می گیره

خب احتمالا شما هم اول دوست دارید بفهمید اصلا این راپل چی هست تا بعد شاید به تجربه اش هم برسید. اهل فن می گویند به کلیه مراحل فرود از یک ارتفاع معین به نقطه صفر و عبورهای عرضی به وسیله ابزارآلات تخصصی در ارتفاع، راپل گفته می شود. خیلی خودمانی هم یعنی همانطور که در تصویر می بینید، با کلی کمربند و تجهیزات ایمنی شما را از یک جایی بین زمین و هوا آویزان می کنند و باید خودتان از این سوی طناب به آن طرف بروید.

پاتوق های جوانان در برج میلاد

به خاطر موقعیت جغرافیایی برج میلاد می توانید به صورت جت رنجری از روی دره ای که برج میلاد بر آن مشرف است، یعنی از جلوی برج تا جلوی مهمانسرا بگذرید و از طولانی ترین راپل ایران لذت ببرید. یک چیزی هم بگوییم که بعدا نیایید یقه ما را بگیرید. تا حالا بانجی جامپینگ دیده اید؟ دوز هیجان راپل پنج برابر بانجی جامپینگ است!

هزینه: 10 هزار تومان
ساعت کار: 9 صبح تا 9 شب
نمره هیجان: 100 از 100دوچرخه سواری

جای خوشحال ها

پیست های دوچرخه سواری برج میلاد هم با چشم انداز فوق العاده ای که دارند، برای آنهایی که دوچرخه سوار هستند یک تجربه عالی است. پیست دوچرخه برج میلاد برای همه برنامه دارد. چه شما که تازه چرخ های کمکی تان را باز کرده اید و چه آنها که توردوفرانس را دنبال می کنند.

اینجا چهار پیست سرعت، استقامت، آماتور و حرفه ای طراحی شده که پنج کیلومتر طول دارد. نکته اینکه پیست های دوچرخه سوارتی زیادی در تهران و مخصوصا پارک های جنگلی هستند اما امتیاز پیست دوچرخه سواری برج به این است که موقع رکاب زدن تهران را از همه طرف می بینید و بیشتر کیف می کنید.

هزینه: 3 هزار تومان (اگر دوچرخه مال خودتان باشد، هیچ هزینه ای ندارد.)
ساعت کار: 9 صبح تا 10 شب
نمره هیجان: 60 از 100
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1392/03/14
امکانات جالبی داره ولی ای کاش دسترسیشون واسه همه آسون باشه و بقیه هم بتونن لذت ببرن....هیشکی از تفریح و شادی بدش نمییاد.........
United States
01:07 - 1392/03/15
سلام وقتی اسم برج میلاد می آید یاد مهندس ژاپنی می افتم که به ایران آمده بود و از مهماندارش پرسید این کوهها هم متعلق به شماست؟!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1392/03/15
یعنی هرچه امکاناته واسه شهرا بزرگه!
کاش تو شهر مام اینا بودن
بوخودا راضی بودم همو چرخ سواریش بود برامون یقه گشت میزدیم
خسته شدیم از بس با ماشین همه جا رو گز میکونیم (:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فرش تارنگ_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2