۵۴۱۸۰۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
۴۳۴۵
ایسوس در رویداد Computex که در تایوان برگزار شد علاوه بر رونمایی از گوشی زن فون AR، لپ‌تاپ‌ها و برخی سخت‌افزارهای جدید خود را نیز معرفی نمود. اما ایسوس محصول دیگری را نیز در این رویداد معرفی نمود. تبلت زن پد 3 اس با شماره مدل Z582KL که بهبودهایی در مقایسه با نسل قبلی خود یعنی زن پد 3 دارد.
وب سایت دیجی رو - وحید کاوسی: ایسوس در رویداد Computex که در تایوان برگزار شد علاوه بر رونمایی از گوشی زن فون AR، لپ‌تاپ‌ها و برخی سخت‌افزارهای جدید خود را نیز معرفی نمود. اما ایسوس محصول دیگری را نیز در این رویداد معرفی نمود. تبلت زن پد 3 اس با شماره مدل Z582KL که بهبودهایی در مقایسه با نسل قبلی خود یعنی زن پد 3 دارد.
 
 تبلت زن پد 3 اس ایسوس معرفی شد

مشخصات تبلت زن پد 3 اس به صورت زیر است:
 
 تبلت زن پد 3 اس ایسوس معرفی شد

مدل ارزان قیمت این دستگاه با رم 3 گیگابایتی عرضه خواهد شد. میزان حافظه داخلی در مقایسه با نسل قبلی این تبلت افزایش یافته، در زن پد 3 شاهد حافظه داخلی 16 یا 32 گیگابایت بودیم در حالی که در زن پد 3 اس این مقدار به 32 تا 64 گیگابایت ارتقا یافته است.
 
 تبلت زن پد 3 اس ایسوس معرفی شد

زن پد 3 اس با بدنه فلزی و با کیفیت در کنار صفحه نمایش خوب و مشخصات قابل قبول، انتخاب مناسبی است. هنوز اطلاعاتی درباره قیمت این تبلت منتشر نشده ولی به احتمال زیاد افزایش قیمت چشم‌گیری نسبت به نسل قبلی خود نخواهد داشت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج