آیفون ۸ از گلکسی اس ۸ کوچک‌تر است
۵۴۲۳۹۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
۶۵۱۴ 
براساس آخرین شایعاتی که درباره آیفون ۸ به بیرون درز کرده این تلفن همراه هوشمند در ابعاد ۱۴۳٫۵۹ در ۷۰٫۹۴ در ۷٫۵۷ میلی‌متر ساخته مي‌شود. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که آیفون ۷ در ابعاد ۱۳۸٫۳ در ۶۷٫۱ در ۷٫۱ میلی‌متر ساخته شده بود. پس iPhone 8 از مدل قبلی بزرگ‌تر خواهد بود و حتی ضخامت بیشتری هم دارد؛ اما این گوشی از آیفون ۷ پلاس باریک‌تر و کوچکتر خواهد بود.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: براساس آخرین شایعاتی که درباره آیفون ۸ به بیرون درز کرده این تلفن همراه هوشمند در ابعاد ۱۴۳٫۵۹ در ۷۰٫۹۴ در ۷٫۵۷ میلی‌متر ساخته مي‌شود. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که آیفون ۷ در ابعاد ۱۳۸٫۳ در ۶۷٫۱ در ۷٫۱ میلی‌متر ساخته شده بود. پس iPhone 8 از مدل قبلی بزرگ‌تر خواهد بود و حتی ضخامت بیشتری هم دارد؛ اما این گوشی از آیفون ۷ پلاس باریک‌تر و کوچکتر خواهد بود.
 
 آیفون ۸ از گلکسی اس ۸ کوچک‌تر است

امروز Benjamin Geskin که قبلا طرح‌هایی از آیفون ۸ منتشر کرده بود با توجه به شایعات جدید دو عکس جدید طراحی کرده است. در عکس اول می‌توانید آیفون ۸ را در کنار آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس ببینید. در عکس بعدی هم این تلفن همراه هوشمند در کنار گلکسی اس ۸ و گلکس اس ۸ پلاس قرار گرفته است.
 
موضوع جالب اینجاست که iPhone 8 از هر دو مدل پرچم‌دار سامسونگ کوچک‌تر به نظر می‌رسد. در این تصاویر به صفحه نمایش جدید آیفون ۸ هم اشاره شده است. مشاهده خواهید کرد که صفحه نمایش فضای بسیار زیادی از روی گوشی را به خودش اختصاص داده و آیفون جدید لبه‌های بسیار باریکی دارد. حتی سنسور تشخیص اثر انگشت هم از روی آیفون ۸ حذف شده است.

آیفون ۸ از گلکسی اس ۸ کوچک‌تر است 
آیفون ۸ در کنار آیفون ۷

آیفون ۸ از گلکسی اس ۸ کوچک‌تر است 
آیفون ۸ در کنار گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج