مشتریان ثابت می خواهید؟ این تکنیک ها را فراموش نکنید
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۴۴۸۹۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
۱۳۷۳۲
چه چیزی باعث پیشرفت یک برند در سال 2017 می شود؟ اگر فکر می کنید پاسخ این پرسش، داشتن شبکه اجتماعی عالی و محصولات جالب و به روز است، اشتباه نمی کنید، اما از یک نکته مهم غافل شده اید و آن نکته «خدمات به مشتریان» است.
مجله پنجره خلاقیت - آج اگراول، ترجمه غزاله رسول زاده: چه چیزی باعث پیشرفت یک برند در سال 2017 می شود؟ اگر فکر می کنید پاسخ این پرسش، داشتن شبکه اجتماعی عالی و محصولات جالب و به روز است، اشتباه نمی کنید، اما از یک نکته مهم غافل شده اید و آن نکته «خدمات به مشتریان» است.
 
خدمات به مشتریان تاثیر کمتری نسبت به تبلیغ در شبکه های اجتماعی دارد اما باعث پایداری برند شما می شود و همچنین بهترین ابزار بازاریابی شما نیز محسوب می شود زیرا اگر خدمات بی نقصی به مشتریان ارائه کنید، آنها دوباره به شما مراجعه می کنند و حتی ممکن است از برند شما برای دوستان شان تعریف کنند و موجب افزایش مشتریان شما شوند.

این روزها مشتریان به سرعت کیفیت کار برندها را می سنجند و اگر یک برند خدمات خوبی ارائه ندهد بلافاصله متوجه می شوند و از برند بهترین استفاده می کنند. به همین خاطر است که شبکه های اجتماعی و سایت ها تاثیر زیادی بر افزایش سرمایه گذاری در کسب و کارها دارد. اگرچه هنوز راه های قابل اعتمادی وجود دارد که مطمئن شوید خدمات خوبی ارائه می دهید:
 
مشتریان ثابت می خواهید؟ این تکنیک ها را فراموش نکنید

خواسته های مشتریان را درک کنید

اگر خواسته های مشتریان را درک نکنید، نمی توانید تجربه تاثیرگذاری برای شان به وجود آورید. تحقیق کنید و خواسته های کمی و کیفی مشتریان را ارزیابی کنید تا بتوانید آنها را در سفر کوتاه انتخاب، خرید و – با دیدی خوش بینانه – خرید دوباره، همراهی کنید.

تصور کنید که شما مدیر رستوران های زنجیره ای موفقی در نیویورک هستید و تصمیم گرفته اید شعبه های تان را به بیرون از نیویورک گسترش دهید. اگر توانسته اید با روش موجود در نیویورک موفق شوید، آیا می توانید در شهرهای دیگر نیز موفق شوید؟ شاید پاسخ خیر باشد زیرا ممکن است مشتریان شما در شهرهای دیگر علایق و انتظارات متفاوتی داشته باشند. تنها یک راه هست که شما می توانید مشتریان آینده را بشناسید و بر اساس آن خدمات تان را برنامه ریزی کنید. این است که تحقیق کنید و اطلاعات جامعی از مشتریان احتمالی جمع آوری کنید. هر چه شناخت بیشتری پیدا کنید، می توانید خدماتی متناسب با نیاز شان به آنها ارائه کنید.

محیط خوشایندی به وجود آورید

طبیعت انسان به گونه ای است که دوست دارد در محیطی تمیز و مطلوب وقت بگذراند. هیچ کس دوست ندارد در محیطی کثیف، نامرتب و ناخوشایند غذا بخورد یا خرید کند.

طبق آمار موسسه ملی تحقیقات کسب و کار، محیط مطلوب یکی از نخستین ویژگی هایی است که مشتریان را جذب می کند. وقتی در حال فراهم کردن محیط مطلوب هستید، فراموش نکنید که جزئیات به سرعت ارزیابی و فراموش می شوند. مسلما مشتریان تک تک دستمال های تزیین شده و دیوارآویزها را به یاد نمی آورند اما احساس خوشایندی که در محیط کاری شما داشتند همیشه در خاطرشان می ماند.

همه چیز از وسایل و مبلمان شیک گرفته تا بشقاب هایی که لوگوی شما روی آن حک شده، به مشتری های تان می گوید که برند شما به دنبال فراهم آوردن بهترین تجربه ممکن برای مشتریان است.

توضیحات کافی ارائه دهید

این روزها مشتریان علاقه مندند همه چیز را درباره خدمات یا محصولی که خریداری می کنند، بدانند. بنابراین هر چقدر اطلاعات بیشتری به آنها بدهید، بهتر است. در یک پژوهش که در همین زمینه صورت گرفته، نظر 56 درصد شرکت کنندگان این بود که اطلاعات بیشتر در مورد محصولات باعث افزایش اعتمادشان می شود.

همچنین 96 درصد از آنها معتقد بودند که مشتریان ثابت برندهایی هستند که توضیحات کافی درباره محصولات شان ارائه می دهند. ندادن توضیح کافی اغلب یک اشتباه بی منظور است اما این موضوع اغلب از دید مشتریانی که حس می کنند ممکن است گول بخورند، هیچ تفاوتی ندارد. اگر می خواهید مشتریان تازه شما به پشتیبانان همیشگی شما تبدیل شوند، بهتر است این موضوع را در صدر اولویت های تان قرار دهید.

تشویق مشتریان به ارائه نظرات و انتقادات شان

قطعا مشتریان تان از تجربه شان با برند شما صحبت خواهند کرد. گروهی در جمع دوستان و گروهی دیگر از طریق سایت های خبری نظرات شان را اعلام می کنند. شما می توانید آنها را تشویق کنید تا نظرات شان را با خودتان در میان بگذارند. برای این کار شما می توانید از کارت های نظرسنجی یا درگاه ایمیل تان استفاده کنید تا نظرات ارزشمند کسانی را که با کسب و کارتان در ارتباط هستند جمع آوری کنید و اشتباهات خود را اصلاح کنید تا مشتریان ثابت تان را افزایش دهید.
 
مشتریان دوست دارند شنیده شوند و حس کنند ارزشمند هستند. طبیعتا آنها می دانند که کدام برند به این مسائل اهمیت می دهد. شما می توانید با فراهم کردن محیطی دلپذیر، توضیحات کافی و تشویق به ارائه نظرات موجب پیشرفت برندتان شوید و یک رابطه بلندمدت و سالم میان خودتان و مشتریان تان ایجاد کنید.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر