ظریف: تروریست ها مقر دموکراسی را هدف گرفته اند
۵۴۵۸۶۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۳
۶۹۳۷
وزیر امور خارجه ایران در پیام توئیتری به زبان انگلیسی حمله تروریستی روز چهارشنبه در تهران را، حمله به مقر دموکراسی خواند.
خبرگزاری ایرنا: وزیر امور خارجه ایران در پیام توئیتری به زبان انگلیسی حمله تروریستی روز چهارشنبه در تهران را، حمله به مقر دموکراسی خواند.

محمد جواد ظریف با اشاره به اینکه حاکمان مستبد از دموکراسی متنفرند، افزود: مزدوران آن ها به مقر دموکراسی حمله کرده اند که مورد بیشترین نفرت مستبدان است.

ظریف نوشت: حاکمان مستبد حامی تروریسم تهدید می کنند که جنگ را به داخل خاک ما می آوردند. مزدوران آن ها به جایی حمله می کنند که اربابانشان بیشترین نفرت را از آن دارند، یعنی مقر دموکراسی.

صبح امروز چهارشنبه در دو حمله تروریستی جداگانه، ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) هدف تیراندازی مهاجمان انتحاری مسلح قرار گرفت که ، تاکنون شهادت 12 نفر و مجروح شدن بیش از 40 نفر تائید شده است

به گفته منابع امنیتی، با هوشیاری ماموران حرم مطهرحضرت امام خمینی(ره)، یکی از مهاجمان انتحاری قبل از اقدام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و فرد انتحاری دیگر نیز خود را منفجر کرد. از سه مهاجم به مجلس شورای اسلامی یک تروریست خود را منفجر کرد و 2 تن دیگر توسط نیروهای امنیتی و حفاظتی به هلاکت رسیدند.

گروه تکفیری تروریستی داعش مسئولیت این حملات را بر عهده گرفته است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج