برایان کرانستن و مورا تیرنی در «رویاهای الکتریکی»
۵۴۵۹۴۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
۶۹۹۰ 
استودیوی «آمازون» از اضافه شدن برایان کرانستن ستاره «برکینگ بد» و مورا تیرنی بازیگر سریال «رابطه» به گروه بازیگران فصل اول سریال «رویاهای الکتریکی فیلیپ کی دیک» خبر داد.
وب سایت آی ‌سینما: استودیوی «آمازون» از اضافه شدن برایان کرانستن ستاره «برکینگ بد» و مورا تیرنی بازیگر سریال «رابطه» به گروه بازیگران فصل اول سریال «رویاهای الکتریکی فیلیپ کی دیک» خبر داد. این سریال علمی-تخیلی با اقتباس از آثار خود فیلیپ کی دیک و در قالب ده اپیزود کاملا مجزا از هم تهیه و تولید می‌شود. کرانستن در مقام تهیه‌کننده اجرایی در تولید این پروژه با «سونی پیکچرز» همکاری می‌کند و همچنین در یکی از اپیزودها با عنوان «انسان است» مقابل دوربین خواهد رفت.
 
برایان کرانستن و مورا تیرنی در «رویاهای الکتریکی»

به گزارش «ددلاین»، جزییات نقش کرانستن در این سریال هنوز مشخص نیست، جز این که او در مقابل بازیگرانی همچون اسی دیویس، لیام کانینگام و روث بردلی بازی خواهد داشت. مورا تیرنی بازیگر نقش «هلن سالووی» در سریال پرطرفدار «رابطه» (The Affair) هم در یکی از اپیزودهای فصل نخست با عنوان «سالم و سلامت» مقابل دوربین می‌رود.

پیش از این هم، آثار معروف فیلیپ کی دیک نویسنده امریکایی داستان‌های علمی-تخیلی بارها و بارها دستمایه ساخت بعضی از مطرح‌ترین تولیدات سینمایی قرار گرفته است، از جمله «بلید رانر»ِ ریدلی اسکات و یا «گزارش اقلیت» ساخته استیون اسپیلبرگ.

در اپیزود «سالم و سلامت» (Safe & Sound) یک دختر شهرستانی که پیشاپیش دچار اضطراب اجتماعی است به همراه مادرش به شهری بزرگ و پیشرفته نقل مکان می‌کند. تجربه جامعه شهری برای نخستین بار و تاکیدش بر امنیت و جلوگیری از تروریسم، باعث می‌شود روزهایی که به مدرسه می‌رود لبریز از حس ترس و پارانویا باشد. با این حال، چیزی نمی‌گذرد که در غیره منتظره‌ترین مکان‌های شهر اتفاقاتی تازه و عجیب را تجربه می‌کند. آلن تیلور کارگردانی این اپیزود را به عهده دارد.

همچنین، اپیزود «انسان است» روایتگر ماجرای زنی است که از ازدواجی بدون عشق در رنج است. او به محض بازگشت شوهر سوءاستفاده‌گرش از جنگ، ناگهان در می‌یابد که هرگز او را نمی‌شناخته و با موجودی کاملا غریبه روبه‌رو است.

گروهی از مطرح‌ترین نویسندگان انگلیسی و امریکایی از جمله دی ریز، متیو گراهام، دیوید فار و تراویس بیچم، نگارش اپیزودهای مختلف این سریال را با اقتباس از داستان‌های کوتاه فیلیپ کی دیک به عهده دارند.

پخش «رویاهای الکتریکی فیلیپ کی دیک» از اواخر سال 2017 از «کانال 4» در بریتانیا آغاز می‌شود و «آمازون پرایم» هم پخش امریکای سریال را به عهده دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج