عجیب‌ترین دلایل اخراج کارمندان که نشنیده اید
۵۴۷۵۴۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
۴۲۶۲ 
چالش های ناشنیده ی محیط کاری؛
برخی با تمایل و یا از روی اکراه محیط کاری خود را ترک می کنند. گروهی هم به دلیل اشتباه و یا تخطی از قوانین حاکم در محیط کار خود از کار اخراج می شوند، اما آیا تا به حال با خودتان فکر کرده اید که ممکن است بر سر امور بسیار کوچک و ناچیز از کار اخراج شوید؟!
وبسایت تابناک با تو: برخی از ما شاغل هستیم. گاهی در موقعیت های ناراحت کننده قرار می گیریم، برخی با تمایل و یا از روی اکراه محیط کاری خود را ترک می کنند. گروهی هم به دلیل اشتباه و یا تخطی از قوانین حاکم از کار اخراج می شوند، اما آیا تا به حال با خودتان فکر کرده اید که ممکن است بر سر امور بسیار کوچک و ناچیز از کار اخراج شوید؟! در این گزارش با عجیب ترین انواع اخراج از محیط کار آشنا خواهید شد.
 
 عجیب‌ترین دلایل اخراج کارمندان که تا به حال نشنیده اید

اخراج به دلیل تراشیدن موی سر

این اتفاق برای خانم "استیسی وِرنل" رخ داد. او به عنوان پیشخدمت در در "اوون ساوند" آنتاریو کار می کرد. او برای همدلی با کودکان سرطانی تصمیم گرفت تا موهای خود را بتراشد، اما هیچ فکرش را هم نمی کرد که مدیریت رستوران او را به دلیل تراشیدن موهایش از کار اخراج کند. خانم "ورنل" هم پس از این ماجرا در اقدامی عجیب موهای خود را به مبلغ ۲۷۰۰ دلار به فروش گذاشت و بیش از درآمدی که قرار بود از کار در رستوران به دست آورد را کسب کرد.
 
عجیب‌ترین دلایل اخراج کارمندان که تا به حال نشنیده اید

اضافه وزن، ۵۴ کیلوگرم و اخراج

یک مدل لباس به نام "فیلیپیا هملتون" بیست و سه ساله که از سال ۲۰۰۲ میلادی در یکی از خانه های مُد معروف به نام "پولو رالف لورن" کار می کرد از سوی مدیریت نامه ی اخراج خود را دریافت نمود. بنا به گفته ی مدیر شرکت او اضافه وزن پیدا کرده و به ۵۴ کیلوگرم رسیده بود. این مدل با ۵۴ کیلوگرم وزن و ۱.۷۸ سانتیمتر قد از کار برکنار شد.
 
 عجیب‌ترین دلایل اخراج کارمندان که تا به حال نشنیده اید
 
از دست دادن شغل به دلیل پیروزی در مسابقه

شاید درباره ی استعفای برخی از مربیان تیم های ورزشی پس از شکست بسیار شنیده باشیم، اما عکس این موضوع برای آقای "میخا جونز" اتفاق افتاد. او که مربی یک تیم بسکتبال بود توانست تیم بسکتبال "دالاس" را با نتیجه ی اعجاب برانگیز صد بر صفر شکست دهد. پس از پایان مسابقه به جای تشویق شدن، از او خواسته شد تا عذرخواهی رسمی و فوری خود را نسبت به تیم بازنده به دلیل وارد کردن نتیجه ی ذلت بار ارائه دهد. از آنجا که این درخواست غیرمنطقی مینمود  مربی تیم برنده از سِمت خود استعفا داد و به عبارتی دیگر مجبور به ترک آن شد.
 
پنیر اضافه در ساندویچ

یکی از شعبه های رستوران زنجیره ای "مک دونالدز" در هلند یکی از کارکنان خود را به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین شرکت از کار برکنار نمود. زیرا این کارگر یک لایه پنیر بیشتر را به ساندویچی که برای دوستش تهیه می کرد قرار داده بود. شرکت مک دونالدز هم بخشش و نیکی از حساب محل کار را مغایر با قوانین خود دانسته و او را از کار اخراج کرد.
 
نشان دادن شجاعت بیش از اندازه در محیط کار

"جان کانلز" در یک رستوران غذای سنّتی در تایلند در "فورت رادل دال" کار میکرد. او بسیار شجاع بود و تصور میکرد که شجاعت او موجب پیشرفت او در زندگی خواهد شد، اما تصور او چندان هم دقیق نبود. او به دلیل شجاعت از کار اخراج شد. روزی "جان کانلز " در محل کار خود بود که متوجه شد که مردی در حال تهدید کردن یک زن با چاقو به هدف سرقت است. این اتفاق در فاصله ی چند متری او در حال رخ دادن بود. او نیز بدون تردید به کمک زن شتافت و او را از سرقت و حتی کشته شدن نجات داد و دزد هم با دیدن او ترسید و پا به فرار گذاشت. جان کانلز به دلیل شجاعتی که از خود نشان داده بود بسیار خوشحال بود. اما مدیر رستوران که در حال مشاهده ی ماجرا از دور بود، او را سریعا و بدون ارائه ی دلیل منطقی از کار اخراج کرد.
 
عجیب‌ترین دلایل اخراج کارمندان که تا به حال نشنیده اید
 
اخراج به دلیل زیبایی

این طور که به نظر می رسد بسیاری از شرکت ها و مغازه ها درصدد استخدام کارکنان خوش چهره هستند، اما "میلیسیا نلسون" با مورد عجیبی مواجه شد. او که به عنوان دستیار در یک دندانپزشکی  در "آیووا" کار می کرد از سوی دندانپزشک از کار خود عزل شد، زیرا او معتقد بود که دستیارش بیش از اندازه زیبا و جذاب است، و این مقدار از جذابیت مناسب یک محیط کاری مانند دندانپزشکی نیست.
 
عجیب‌ترین دلایل اخراج کارمندان که تا به حال نشنیده اید 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1396/03/21
آخرین زیادم زیبا نیستا...
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1396/03/21
حالا مورد آخری درسته چشم‌آبی و بلوند هست ولی بینی پهن و چونه بزرگی داره اونقدرها هم زیبا نیست
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1396/03/21
این عکس اخریه مال اونیه که بخاطر جذابیت وزیبایی اخراج شده؟؟مطمئنید این همون جذابه؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1396/03/21
ببین دکتره چی بوده که به ایشون گفته زیبای بیش از حد
Iran, Islamic Republic of
04:33 - 1396/03/22
اتفاقا بعضی از موارد اخراجشون غیر منطقی نبود
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1396/03/28
اخری زیاد زیبا نبودااا.....حالا من عین خنگا بر میگردم متنو میخونم عکسو نگاه میکنم متنو میخونم عکسو نگاه میکنم.
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1397/02/12
تو ایران داریم اخراج به دلیل نداشتن پارتی و آشنا یا حتی اخراج به دلیل آوردن فامیل رئیس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج