تکذیب حمایت وزیر اطلاعات از سعید جلیلی
۵۴۸۲۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۶
۲۷۹۶
وزارت اطلاعات در بیانیه ای خبر حمایت وزیر اطلاعات از سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری را که از سوی یکی از خبرگزاری های کشور به صورت پیامکی و مکتوب در فضای مجازی منتشر شده بود تکذیب کرد.
خبرگزاری مهر: وزارت اطلاعات در بیانیه ای خبر حمایت وزیر اطلاعات از سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری را که از سوی یکی از خبرگزاری های کشور به صورت پیامکی و مکتوب در فضای مجازی منتشر شده بود تکذیب کرد.

وزارت اطلاعات کشورمان در بیانیه ای که بر روی خروجی سایت رسمی این وزراتخانه قرار داده است خبر حمایت وزیر اطلاعات از سعید جلیلی یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات پیش رو را که از سوی یکی از خبرگزاری های کشور به صورت پیامکی و مکتوب در فضای مجازی منتشر شده بود تکذیب کرد.

متن کامل این بیانیه به این شرح است:

باسمه تعالی


به اطلاع ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی می رساند:

در پی انتشار پیامکی مجعول با ادعای حمایت وزیر محترم اطلاعات از یکی از کاندیداهای محترم ریاست جمهوری و ارایه ی تحلیل های غیر واقعی توسط برخی از افراد و سایت های خبری، به آگاهی می رساند که ادعاهای مطرح شده کذب می باشد و این مطالب واقعیت ندارد.

روابط عمومی وزارت اطلاعات

گفتنی است ساعتی پیش یکی از خبرگزاری های کشور خبری را ابتدا بر روی خروجی سایت خود قرار داد و سپس آن را برای مخاطبان شبکه پیامکی خود ارسال کرد که در آن آمده بود که حیدر مصلحی وزیر اطلاعات از سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج