ارزش بیت‌کوین 25 درصد سقوط کرد
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۵۲۴۰۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
۱۶۲۱
پس از گذشت دو هفته از اوج‌گیری دو واحد ارز مجازی بیت‌کوین و اتریوم (Ethereum) که به بالاترین ارزش خود در تاریخ معاملاتشان رسیدند و بیت‌کوین موفق شد رکورد 3000 دلار و اتریوم رکورد 400 دلار را برای خود به ثبت برسانند، روز پنج‌شنبه ارزش این دو ارز مجازی به میزان 25 درصد سقوط کرد.
وب سایت شبکه - حمیدرضا تائبی: پس از گذشت دو هفته از اوج‌گیری دو واحد ارز مجازی بیت‌کوین و اتریوم (Ethereum) که به بالاترین ارزش خود در تاریخ معاملاتشان رسیدند و بیت‌کوین موفق شد رکورد 3000 دلار و اتریوم رکورد 400 دلار را برای خود به ثبت برسانند، روز پنج‌شنبه ارزش این دو ارز مجازی به میزان 25 درصد سقوط کرد. این سقوط در حالی رخ داد که بسیاری از سرمایه‌گذاران قادر نبودند، ارزهای خود را به‌طور یکجا به فروش برسانند.
 
 مشکلات بیت‌کوین و اتریوم، Coinbase و سرمایه‌گذاران را متضرر کردارزش بیت‌کوین ۲۵ درصد سقوط کرد

Coinbase یکی از کارگزاری‌های (تبدیل‌کنندگان) بزرگ ارزهای مجازی ضمن تایید این خبر اعلام کرد که در ساعت 9:35 دقیقه صبح روز پنج‌شنبه به‌طور کامل آفلاین بوده است. هرچند به نظر می‌رسد این صرافی از چند ساعت قبل‌تر و درست از زمانی که سرمایه‌گذاران در شبکه توییتر گزارش‌هایی در ارتباط با یکسری مشکلات را عنوان کرده بودند، فعالیت‌های خود را به حالت تعلیق در آورده بود.

البته این شرکت به واسطه یک ترافیک سنگین و پایداری که در ارتباط با معاملات بیت‌کوین و اتریوم روی سایت و برنامه موبایل این شرکت به وجود آمده بود و حداقل به مدت چهار ساعت مداوم تداوم داشت، مورد سرزنش قرار گرفته است. با توجه به مشکلاتی که در چند روز اخیر برای زنجیره بلوکی رخ داده بود و همچنین عدم دسترسی آنلاین به Coinbase در یکی از بدترین زمان‌های ممکن و از طرفی نوسانات بسیار شدید بیت‌کوین در این مدت بسیاری از سرمایه‌گذاران دچار یک سردرگمی شده بودند که آیا باید ارزهای خریداری شده را به فروش برسانند یا ارزهای بیشتری را خریداری کنند. حوالی ساعت 10 صبح روز پنج‌شنبه قیمت بیت‌کوین به رقم 2079 دلار رسید که بیش از 30 درصد سقوط را نسبت به نقطه عطف خود یعنی قیمت پایه 3000 دلار که پیش از این به ثبت رسانده بود، تجربه کرد.
 
 مشکلات بیت‌کوین و اتریوم، Coinbase و سرمایه‌گذاران را متضرر کردارزش بیت‌کوین ۲۵ درصد سقوط کرد

به‌طوری که تنها ظرف 24 ساعت نزدیک به 19 درصد سقوط را تجربه کرد. درست مشابه چنین وضعیتی در ارتباط با ارز مجازی اتریوم نیز وجود دارد. اتریوم ارز رقیب بیت‌کوین بوده  و همانند بیت‌کوین بر مبنای زنجیره بلوکی کار می‌کند. این ارز نیز نسبت به روزهای اولیه خود یک سقوط 25 درصدی را تجربه کرد. قیمت این ارز مجازی پس از آن‌که برای اولین بار در تاریخ معاملات خود به رقم 400 دلار رسید، درست پس از گذشته سه روز ناگهان به رقم 274 دلار سقوط کرد.
 
اتفاقی که برای صرافی Coinbase رخ داد نشان داد سامانه‌های جدیدی که در ارتباط با ارزهای تجاری و در تعامل با زنجیره بلوکی مورد  استفاده قرار می‌گیرند؛ هنوز هم قابل اعتماد نیستند تا بتوان به عنوان جایگزین مبادلات بازار سهام سنتی از آن‌ها استفاده کرد. با استناد به توییت‌های منتشر شده از سوی سرمایه‌گذاران باید اعلام داریم که تعدادی از آن‌ها به بدترین شکل ممکن این تجربه را به دست آوردند.
 
 مشکلات بیت‌کوین و اتریوم، Coinbase و سرمایه‌گذاران را متضرر کردارزش بیت‌کوین ۲۵ درصد سقوط کرد

در حالی که Coinbase اعلام کرده بود که دسترسی کامل به سامانه‌ها را تا واسط بعدازظهر پنج‌شنبه امکان‌پذیر خواهد کرد و مشکلات به وجود آمده را ترمیم خواهد کرد اما تعمیرات سرویس‌ها برای تعدادی از کاربران حداقل تا ساعت 5 عصر روز پنج‌شنبه به طول انجامید. این مطلب با استناد به گزارشی گفته می‌شود که این شرکت در سایت خود قرار داده است.
 
مارک کوبا یکی از سرمایه‌گذاران در این ارتباط گفته است: «فکر می‌کنم در یک هفته گذشته در یک حباب قرار داشتم.» مشکلات پیش آمده در خصوص این دو ارز مجازی و همچین زنجیره بلوکی بانک‌ها را به این فکر انداخته است تا پژوهش دقیق‌تری در ارتباط با این فناوری داشته باشند. جالب آن‌که یکی از بانک‌های مشهور گزارشی را با عنوان "زنجیره بلوکی: زنجیره‌ رها" (؟Blockchain: Unchained) شده را منتشر کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
سفیر بار ساقدوش_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی